Çakır güven tazeledi

MADEŞ Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü, Bartın TSO Meclis Üyesi, Orta Anadolu İhracatçı Birliği (OAİB) Yönetim Kurulu Üyesi, Bartın Aktif İşadamları Derneği (BAKİAD) Yönetim Kurulu üyesi başarılı işadamı Cihat Çakır İstanbul’da faaliyet gösteren OMSİAD Başkan vekilliği görevine ikinci kez seçilerek güven tazeledi. OMSİAD 8. Olağan Genel Kurul Toplantısı hafta sonu OMSİAD Merkezinde gerçekleştirildi. Genel Kurul’da 14 Mart 2009’da, Ercan Ata başkanlığında görevi devralan OMSİAD Yönetim Kurulu’nun faaliyetleri hakkında bilgiler verilip eski yönetim ve denetim kurulları ibra edilip kutlandıktan sonra seçimlere geçildi.Yapılan seçimlerde oy birliği ile yeni dernek organları oluşturulup aynı gün ilk toplantısını icra eden yeni Yönetim Kurulunda görev dağılımı gerçekleştirildi. Buna göre tekrar seçilerek güven tazeleyen Ercan Ata ikinci kez OMSİAD Yönetim Kurulu Başkanı olurken Yönetim Kurulu Başkan Vekilliğine Cihat Çakır, Sayman Üyeliğe Rabin Kazancıoğlu, Adem Yılmaz, Selahattin İnce, A.Tahsin Ata, Murat Özkardeş, Türker Gülener ve İzzet Habib Yönetim Kurulu üyesi oldular. Denetleme Kurulu’na ise Doruk Malhan, Hakkı İlgü, İsmail Cehlan, Disiplin Kurulu Asil Üyeliklerine ise Aron Habib, Ahmet Kızılöz, M. Sinan Alparda seçildi

ÇAKIR: GÜVEN, HİZMET AŞKI VE ŞEVKİMİZİ ARTTIRDI

İkinci kez OMSİAD Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği görevine seçilmekten gurur duyduğunu dile getiren Cihat Çakır, OMSİAD Yönetim Kurulu’nun 8. Genel Kurulda güven tazeleyerek hizmet bayrağının tekrar teslim alınmasının kendilerine önemli yük ve sorumlulukları getirdiğini ifade etti. Kendilerine teslim edilen hizmet bayrağını daha da ileriye taşıyacaklarını vurgulayan Çakır, “Güven tazeleyerek sonuçlanan genel kurul sonrasında hizmet aşkı ve şevkimiz daha da artmıştır. Bartın'ı Türkiye ve Uluslararasında, hem iş hayatında, hem de meslek örgütlerinde temsil etmeye devam ediyoruz. Bartın artık bir Türkiye ve Dünya markası olmalıdır. Biz firma olarak üstümüze düşeni yapıyoruz.

OMSİAD’ın misyonu, tüketicinin ofis yaşam kalitesini yükseltmek için çalışan üyelerinin; gelişimi, büyümesi, menfaatlerinin korunması ve pazarın genişletilmesi amacı ile aralarında ahengin oluşmasını, meslek etiğinin sektöre hakim olmasını, yüksek hizmet ve çevre standartlarını, üretim kalitesini, tasarımı desteklemek ve üyeleri ile kamu kurumları arasında koordinasyonu sağlamaktır” dedi.

DİKYURT ÇAKIR’I TEBRİK ETTİ

OMSİAD Başkanvekilliği görevine tekrar seçilerek güven tazeleyen Cihat Çakır’ı BAKİAD Başkanı Birol Dikyurt tebrik etti. Derneklerinin Yönetim Kurulu Üyesi Cihat Çakır’ın OMSİAD Başkan Yardımcısı olmasından dolayı gurur duyduklarını ifade eden BAKİAD Başkanı Birol Dikyurt, “Derneğimizin yönetim kurulu üyesi Cihat Çakır Bey gerek OMSİAD, gerekse de OAİB’de görev alarak Bartın'ı Türkiye ve Uluslararasında, hem iş hayatında, hem de meslek örgütlerinde başarıyla temsil etmektedir.Kendilerini kutluyor, başarıların devamını diliyorum” dedi.

OMSİAD BAŞKANI ATA GÜVEN TAZELEDİ

Ofis Mobilyaları Sanayi ve İşadamları Derneği (OMSİAD) Başkanlığı’na Ercan Ata ikinci kez seçilerek güven tazeledi. İstanbul’da faaliyet gösteren OMSİAD’ın 8. Olağan Genel Kurul Toplantısı derneğin genel merkez binasında gerçekleştirildi. 14 Mart 2009’ da Ercan Ata başkanlığında görevi devralan OMSİAD Yönetim Kurulu’nun faaliyetleri hakkında genel kurulda bilgiler verildi. Eski yönetim ve denetim kurulları ibra edilip kutlandıktan sonra yapılan seçimlerde oy birliği ile yeni dernek organları oluşturulup aynı gün görev dağılımı gerçekleştirildi. Buna göre tekrar seçilerek güven tazeleyen Ercan Ata ikinci kez OMSİAD Yönetim Kurulu Başkanı olurken Yönetim Kurulu Başkan Vekilliğine Cihat Çakır, Sayman Üyeliğe Rabin Kazancıoğlu, Adem Yılmaz, Selahattin İnce, A.Tahsin Ata, Murat Özkardeş, Türker Gülener ve İzzet Habib Yönetim Kurulu üyesi oldular. Denetleme Kurulu’na ise Doruk Malhan, Hakkı İlgü, İsmail Cehlan, Disiplin Kurulu Asil Üyeliklerine ise Aron Habib, Ahmet Kızılöz, M. Sinan Alparda seçildi.

İKİNCİ KEZ VERİLEN HİZMET BAYRAĞI DAHA İLERİYE TAŞINACAK

Büyük bir olgunluk ve dayanışma içinde geçen toplantı sonucunda, genel kurula katılan tüm üyelerin güven ve teveccühleriyle, üç yıllık dönem için hizmet bayrağını ikinci kez kendilerine teslim edildiğini ifade eden OMSİAD Başkanı Ercan Ata teşekkür konuşması yaptı. Geçen dönemde; yönetim, denetim ve disiplin kurullarında görev alarak, özveri ve tam bir görev bilinci anlayışıyla hareket ederek, değerli görüş ve önerileri ile dernek faaliyetlerinin gerçekleştirilmesinde önemli katkılar veren herkese teşekkür eden OMSİAD Başkanı Ata şöyle konuştu: “Başkanlığımda oluşan yeni yönetim ekibimizle derneğimizin kuruluş amaç ve misyonu doğrultusunda, daima sektörümüzü bulunduğu noktadan daha ileriye taşımanın azim ve kararlılığı içinde görev yapacağımızın bilinmesini isteriz. Ancak, derneğimizin amaç ve faaliyetlerini gerçekleştirmek için yapacağımız çalışma ve etkinliklerde, yönetimimizin gayretleri yanında, maddi katkılarınızdan çok sizlerin manevi katkı ve desteklerine ihtiyacımız olduğunu, özellikle ve önemle belirtmek isteriz. Dernek-üye ilişkilerindeki aidiyet bilincinin geliştirilip güçlendirilmesinin, yönetim faaliyetlerinde katılımcı bir anlayışın benimsenip, yerleşmesiyle mümkün olabileceğine inanmaktayız. Faaliyetlerimize katılarak vereceğiniz manevi destek yanında, her fırsatta ve her konuda değerli görüş ve önerileriniz yönetmemiz için yol gösterici ve en büyük itici güç ve moral kaynağı olacaktır. Önümüzdeki üç yıllık dönem için görev ve hizmet bayrağını devralan OMSİAD’ın yeni yönetimi; gerek fuar faaliyetleri ve yurtdışı tanıtımda, gerekse dernek-üye ve sektör dernekleri ile kamu kurum ve kuruluşları arasındaki dayanışma ve işbirliği anlayışının geliştirilmesindeki çıtayı daha da yükseğe taşıma azim ve gayreti içinde olacaktır.Bu duygu ve düşüncelerle, saygı ve sevgilerimizi sunar, yeni dönemin hepimiz için hayırlı ve uğurlu olmasını dileriz”

H.Önder

iOS ve Android uyumlu cihazlarınızdan Bartın'daki önemli gelişmelerden anında haberdar olun.


Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.