Tibasin.com inegöl Mobilyasının Yeni Adresi
Mobilya almaya karar verdiniz fakat "Nereden mobilyalarımı alabilirim ?, Kaliteli Mobilya hangisi ?, inegöl mobilyasını hangi siteden alabilirim ?, inegöl mobilya fiyatlarIarı çok mu pahalı ? "inegöl mobilya Nereden Alınır ?" vb.milyonca sorular kafanızda dolaşırken sizleri "Tibasin Mobilya" ile tanışmaya davet ediyorum. 

Tibasin Mobilya Yeşil Bursa'nın Mobilya diyarı İnegöl sınırları içerisinde , imalattan halka uzanan köprüde , sizleri mobilya sektöründe inegöl mobilya farkını göstermeyi hedeflemektedir. Yeni evleniyorsunuz veya evinizin eşyalalarını yenilemek vakti geldiğine inanıyorsanız mobilyalarınızı almadan önce "tibasin mobilya" e-ticaret sitemizde ki ürünlere göz atmadan ve müşteri temsilcimizden fiyat almadan, mobilya almayın deriz biz tibasin ailesi olarak..

Tibasin ailesinde peki hangi tarz mobilyalar hangi fiyat aralığında mevcuttur diye bir sorunuz olacaksa öncelikle bir evin olmazsa olmazı, yatak odası takımlarından başlayalım. Yatak odaları kategorisinde; avangarde , country, modern ve vintage yatak odası olmak ile birlikte iyice açacak olursak parantezi ; ahşap yatak odası, camlı yatak odası, cibinlikli yatak odası, mdf yatak odası, suntalam yatak odaları olarak, bir sürü çeşit ile sizleri buluşturuyoruz .inegöl avangarde yatak odası, yatak odası grubunda da farkını estetik tasarımı, uzun ömürlü malzemeleri, hijyenik ortamlarda alanında uzman kişiler tarafından, büyük bir ustalık ve maharet ile hazırlanan yatak odaları üretti ve çağımızın sürekli değişen ve bu değişime ayak uydurmaya çalışan müşterilerimiz için aylık kullanım değilde , uzun ömürlü kullanım öngörmektedir.Yapımında kullanılan malzeme, iç mimarların, fonksiyonellik özellikleri ile hayatınızı kolaylaştırmayı öngören avangarde yatak odaları ile sizleri, size özel alanlarınızda kolay kullanım imkanı sunmaktadır. Avangarde yatak odası, inegöl avangarde yatak odaları nereden alınır ? diye bir soru aklınızda yer ettiyse, bunun en iyi cevabı: inegöl'e gelmeden, firma firma dolaşıp fiyat almak istemeyen veya bunun için vakti kısıtlı olanlar için, stüdyo ortamında, özenle fotoğrafları çekilen, binlerce mobilya sizleri beklemekte.

inegöl avangarde yatak odası nedir ? ev içinde nasıl kombine edilir diye merak edenlere, avangarde yatak odası kelime anlamı "yenilikçi" olan batı dilinden, mobilya sektöründe kendisine yer bulan, avangarde mobilya; klasik mobilyaların yenilenerek karşımıza çıkması anlamına gelir. İhtişamlı yatak başlığı en göze batan özelliği olmak ile beraber, yatak başlığında kapitoneli detaylar, yer yer parlak düğmeler ile adeta odanıza ilk girdiğiniz andan itibaren "Ben burdayım" diyerek kendisini evin gözdesi yapar. Yatak odası dolabı modern yatak odasına zıtla, sade aynadan değil, kumaş ve mdf ile daha ağır bir görünüm kazanmıştır. Yatağın yanında ki komodinler, zıt stillerin birbirini tamamlaması gibi daha sade, çekmece kollarında yer yer motifler ile aradakı farkı kapatmaktadır. Şifonyer ve tuvalet aynası en çok rağbet gören parça olmak ile beraber, çekmecelerinde kullanılan frenler, uzun ömürlü kullanış sunmaktadır. Aynanın yapısı, dolap ile uygun ve genelde ihtişamlı gözükür. Avangarde yatak odası takımını dilerseniz tek modül ile kombine edebilirsiniz fakat biz bunu pek tavsiye etmeyiz. Bütün olarak kullanımı daha sağlıklıdır diğer türlü yamalı gibi duracağından odanızda bulunan, perde, josefin ve halılar ile uyumu tutturmak güçleşebilir. inegöl avangarde yatak odası takımlarını tibasin.com sayfamızın yatak odaları kategorilerinden avangarde bölüme tıklayıp ulaşabilir, aklınıza takılan sorularda müşteri temsilcimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Yatak odası denilince son yıllarda mobilya sektöründe çok çok adını işittiğimiz ve birçoğumuzun anlamına hakim olmadığımız  "VİNTAGE", "COUNTRY" yatak odaları gelmekte. Şimdi  gerek vintage ve country yatak odalarını nasıl ayırt etmeliyiz bu tarz takımların belirdin özellikleri nedir ? Country yatak odası takımını Nereden alırım ? vb sorularınıza cevap arayalım. Öncelikle country takımın kelime anlamı "taşradan gelen" olup eski amerikan köy evlerinin tarzını yansıtmaktadır. Counrty yatak odası takımı, avangarde yatak odası takımlarına göre daha sade, samimi, naturel görünümlü, doğallığa ve rahatlığa odaklı, özellikle gardırobu ile ön plana çıkan, malzemesinde pastorel renkler ağırlıklı, porselen kulplar, toz pembe veya gül kurusu renkleri ile kendini tamamlayan en trend inegöl country yatak odası takımlarıdır. inegöl country yatak odası takımlarına göz atmak için, yatak odası kategorisine avangarde yatak odasının alt kısmında country yatak odası tıklayarak veya ana sayfadaki arama bölümüne "country yatak odası" yazarak inceleyebilir, aklınıza takılan herhangi bir soruda müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.

Vintage tarz mobilyalar ve vintage yatak odası ise; sadece mobilya alanında değil bir çok alanda kullanılan geçmişe ait en az 20 en çok ta 90 yıl geçmiş döneme ait olan eşyalardır. Bu durumda onu antika mobilyadan ayıran özelliği; antika 100 yıl ve daha fazla yaşı varsa antika olarak adlandırılır. Vintage, antik mobilyadan daha genç ve zinde olanı temsil eder. Bir eşyanın vintage olabilmesi için diğer bir husus ise geçmişte bir dönemi temsil etmesi veya dünyaca tanınan bir tasarımcının ikonu olması gerekir. İşte inegöl country ve vintage farkı buradan anlaşılır.

Şimdi de hemen hemen herkes tarafından tercih edilen maliyeti country, vintage, avangarde takımlara nazaran daha ekonomik olan modern yatak odası takımlarına bakalım. Modern yatak odası takımlarını, yatak odası kategorisinden modern yatak odası kısmından tıklayıp, bütçenize en uygun yatak odasını ücretsiz nakliye hizmeti ile elde edebilirsiniz.

Modern yatak odası takımları 2017-2018 yeni modeller ile kendini geliştiren, tibasin mobilya yatak odasında size ait olan mekanlarda daha rahat dinlenme ve içinizi açan atmosfer sunmayı hedeflemektedir. Hayatın tüm güzelliklerini inegöl modern yatak odası takımlaları ile yakalayabilir, yatak odanızda kitap okumak veya günün yorgunluğunu atmak için bir keyif kahvesi yapıp inegöl josefin veya bençler ile hayatın huzuruna sizde katilabilirsiniz. Kıyafetlerinizi değiştirmek için ayak ucu bençler ve yatağınızın yanında, elinizin altında olmasını istediğiniz eşyalarınzı, özenle yerleştireceğiniz komodinler ile siz de değişen ve hızla hareket halinde olan dünyanın modern haline inegöl modern yatak odası takımları ile yetişebilirsiniz. Modern yatak odası takımları, country, vintage veya avangarde yatak odasından ziyade geometri desenleri, kullanım kolaylığı ve muhteşem renk uyumu ile hemen hemen her yaş grubundan insanların tercih edebildiği ve diğer yatak odası takımlarına göre daha ekomonik olan yatak odası takımlarıdır. inegöl modern yatak odası takımlarını yatak odası kategorisinden modern yatak odası takımlarına tıklayıp, bütçenize en uygun yatak odasını Türkiye'nin her yerine ücretsiz nakliye hizmetimiz ile elde edebilirsiniz..

Tibasin mobilyada neler mi var ? Yatak odası kategorisinde, inegöl avangarde yatak odaları, inegöl modern yatak odaları, inegöl en ucuz düğün paketleri , inegöl country yatak odaları, inegöl koltuk takımları, inegöl modern koltuk takımları, inegöl chester koltuk takımları, inegöl country koltuk takımları, inegöl klasik koltuk takımları, inegöl avangarde koltuk takımları, inegöl yataklı koltuk takımları, inegöl yataklı ve sandıklı koltuk takımları, inegöl yemek odası takımı, inegöl modern yemek odası, inegöl country yemek odası, banklı yemek masası, inegöl klasik yemek odası takımları, inegöl çocuk odası, inegöl arabalı çocuk odası, inegöl prenses çocuk odası, inegöl kız çocuk odası, inegöl genç odası, inegöl kız genç odası, inegöl erkek genç odası, inegöl köşe koltuk takımları, inegöl avangarde köşe koltuk, inegöl chester köşe koltuk, inegöl clasic köşe koltuk takımları, inegöl ev aksesuarları, inegöl josefin, inegöl benç, inegöl josefin, inegöl yemek masaları, inegöl ekbanklar, inegöl duvar ünitesi, inegöl zigon sehpa, inegöl akıllı sehpalar, inegöl açılabilir masa, çaycı sandalyesi, inegöl mobilya ve mobilyaya dair aradığınız her şey en uygun fiyata bulabileceğiniz bir e-ticaret sitemizdir..

inegöl yemek odası takımları; klasik, modern, country kategorilerinde sizlerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde temin edebilmek için tasarlanmış güzellikte, kullanılan kaliteli malzeme ve fonksiyonel özellikleri ile sevdikleriniz ile birlikte, hem sohbet etmeye hem de kaliteye doyamayacağınız yemek odası takımları, inegöl yemek masası, inegöl sandalye, inegöl gümüşlük ve inegöl tv ünitesi ile tamamlanmaktadır. Yemek odası takımlarında genellikle takım halinde alınmak ile birlikte, odanızın hacmine ve kapladığı yere göre odanıza en uygun parçaları alabilirsiniz. Yemek odası takımlarını bütün olarak ta veya tek parça halinde alabilirsiniz. Country yemek odası masası en çok tercih edilen yemek odası takımlarından olmak ile birlikte aldığınız koltuk takımına uyumlu olması açısından, koltuk takımının tarzından yemek odanızı tamamlayabilirsiniz.

inegöl mobilya denilince akla tibasin mobilya gelir. Koltuk takımında 2017-2018 model koltuk takımlarını incelemek için tıklayabilirsiniz. Koltuk takımları da yatak ve yemek odası takımları gibi avangarde, modern,klasik gibi gruplara ayrılmakta, sizin zevkiniz ne ise ona uygun koltuk takımını bulmanızda yardımcı olmak için 7/24 gerek iç mimarlarımız, gerek ise imalat kısmında birbirinden hünerli usta dikişçiler, usta çakıcılar ve kullanılan en iyi kumaşlar ile evinizi en şık tasarlamanızda yardımcı ve rehber olmayı kendimze düstur edinmekteyiz.

Modern koltuk takımı denilince akla; görünümü çok ağır olmayan, spor, taşıması kolay, genellikle yataklı ve sandıklı, renkler cıvıl, taşınması kolay,heybetli olmayan koltuk takımlarıdır. Modern koltuk takımları 3+3+1+1 modülden oluşmak ile birlikte evinizin genişliğine uygun olarak, bir parça azaltabilirsiniz. Misafirleriniz geldiği zaman, yatak ve sandık olma özelliği ile otel odası yerine kendi evinizin konforunda en iyi şekilde ağırlayabilirsiniz. Sandıklı olması, ayağınıza dolanan parçaları, düzenli bir şekilde yerleştirip, evinizi derli toplu hale getirebilirsiniz. inegöl modern koltuk takımları için tıklayabilirsiniz.

Koltuk takımının adeta mihenk taşı olmuş, avangarde koltuk takımları, avangarde yatak odası takımları gibi ihtişamı seven, klasik koltuk takımları gibi heybetli olmayan, geçmiş ile gelecek arasında köprü görevi gören bu takımlar, kapitoneli kol başlıkları ve genellikle geniş oturma yerleri ile dikkatleri çekmekte. Avangarde koltuk takımı isterseniz bu takımın sandıklı olmayacağını ek ücret karşlığında sandık olacağını bunun ise pek te sağlıklı bir görünüm sağlamayacağını bilmelisiniz. Avangarde koltuk takımını salonları geniş olanlar tercih etmelidir. Salonunuz dar ise modern koltuk takımlarından bakabilirsiniz.

Klasik koltuk takımları ise koltuk takımlamlarının en değerli olanıdır. El işlemeleri, ayaklarında ki oyuklar, tek tek işlenen detayları ile el emeği göz nuru bu takımları ne yataklı ne de sandıklıdır. Genellikle misafir odasında kullanılan, çok geniş salonu veya villa gibi evlerde şık duran, taşınması güç, ihtişamlı koltuk takımları maliyeti modern ve avangarde koltuk takımlarından daha fazla ama evinize gelen herkes tarafından garanti beğenilmesi olan, evinizin baş köşesine kurulacak inegöl klasik koltuk takımları için tıklayabilirsiniz.
iOS ve Android uyumlu cihazlarınızdan Bartın'daki önemli gelişmelerden anında haberdar olun.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.