Nikah Şekeri Ve Nikah Şekeri Modelleri

Nikah Şekeri Ve Nikah Şekeri Modelleri (Görüntülenme Sayısı: 357)
Sektör Nikah Şekeri
İlan Tarihi 7 yıl önce
Firma No 250
Telefon
Faks
Web Sitesi http://www.ennikahsekeri.com
Adres
İl/İlçe İstanbul
Firma Hakkında
Her yıl gelinlik modelleri değişir, gelin saçları modelleri değişir de nikah hediyelerinin modelleri değişmez mi zannettiniz? Tabii ki onlarda değişiyor hem de son sürat.... Nikah hediyesidiyorum çünkü artık sadece şeker kullanılmıyor :)) Düz magnetler, küçük biblolar, birbirinden hoş kutular, onlar artık nikah hediyesi...

Eskiden sadece düz kumaşlarla lavantalar ve şekerlemeler nikah şekerinde yer alıyordu ve büyük bir kısmı malesef ki saklanmıyordu. Peki anı olarak saklanmayacak ise neden  nikah şekeri dağıtalım?

İşte hem bu yüzden hem de herşeyin birbiriyle muhteşem uyumunu bozmamak için nikah şekeri modelleri de değiştiler. Seçim yapmak zor biliyorum işte bu yüzden de size bir kaç tüyo vermek istedim.

Nikah gününüzü daha da unutulmaz ve özel kılmak için tercihlerinizde göz önünde bulundurabileceğiniz bir ipucu

  • Nikah konseptinizi göz önünde tutun. Nasıl mı? Nikah hediyenizi için, elbisenizden, varsa çiçeğinizden, kullanacağınız aksesuarlarda ya da bulunacağız ortamdan ilham alın. 
  • Nikah hediyenizde ne bulunacağına karar verin? Lavanta mı? Şekerlemeler mi (Bonibon, badem şekeri, jelibon... vb)? Çikolatalar mı? Yoksa davetlilerin kullanabilecekleri, saklayabilecekleri biblolar, anahtarlıklar, ya da magnetler mi?
  • Biliyorum bulduğunuz tüm modellere bakacaksınız ve aklınız birazcık karışacak. Bu yüzden 5 model taktiği üzerinden seçim yapın. Seçimlerinizi sürekli 5 model de tutun. Ve en son o 5 model arasından seçim yapmayı deneyin. 
  • Seçimlerinizi aileniz ve yakın arkadaşlarınızla paylaşarak fikirlerini alın.  
Nikah hediyelerinizin seçimini yaptığınız ve şiparişinizi verdiniz. Hediyelerinizi nikah gününüzde teslim almanızı önermiyorum. En az 1 gün önce hatta en iyisi 2 gün önce almanız. Bu şekilde nikah gününüz için tüm hazırlıklarınızı erkenden tamamlar stressiz (biliyorum bu tüm gelinler için zor) ya da daha az stresli bir gün geçirmiş olursunuz. 
Yeni nikah hediyeleri ile ilgili  olarak tabii ki bizde boş durmadık çok güzel gelinlerimiz ve onlara özel tasarımlarımız oluyor. Dilerseniz sizde bizimle iletişime geçerek nikah gününüzde size özel nikah hediyelerinizle davetlileri kendinize hayran bırakabilirsiniz.