YAĞMUR EVDEN EVE NAKLİYAT

YAĞMUR EVDEN EVE NAKLİYAT (Görüntülenme Sayısı: 702)
Sektör Sektör K-Ö » Nakliyat
İlan Tarihi 8 yıl önce
Firma No 126
Telefon 05353693717
Faks 03782274822
Web Sitesi http://www.bartinnakliyat.com
Adres orta mah.hasan bayri sok.no.2/2 BARTIN
İl/İlçe bartın merkez / Bartın
Tanıtım Videosu
barturnak
Firma Hakkında
Barturnak  Ltd.Şti  -   YAĞMUR NAKLİYAT Evden eve nakliyat sektöründe Şirketimiz kuruluş itibariyle modern hizmet anlayışı ve sınırsız müşteri memnuniyeti politikasıyla sektörün önde gelen kuruluşları arasındaki yerini almıştır.   yağmur Evden Eve Nakliyat taşımacılık işinde profesyonel bir kadro ile hizmet sunduğu kişi ve kurumlara sürekli, zamanında, yenilikçi ve sorunsuz hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

Kuruluşumuz itibariyle ;

 →  Önce dürüstlük ,titizlik ve işe hakimiyet şartı ile
 →  Her taşıma bizi zirveye çıkaracak bir basamak olmalıdır.
 →  Hatasız kul olmaz, Mükemmeli hatalar yaratır.

Hatayı yerinde telefi ve %100 müşteri memnuniyetini ilke edinmiş  tüm kadromuzu da aynı inançla şartlandıran  şirketimiz buna parelel olarak  sektörün gerektirdiği Avrupa standartlarındaki teknolojik gelişmeleri de yakından takip emektedir . bu nedenle tüm çalışanlarımızla birlikte bir bütünü oluşturan Yağmur Evden Eve Nakliyat olarak sektörün farklılık arz eden şirketlerinden olmanın heyecanıyla hizmet vermekteyiz.   
Barturnak  Ltd.Şti  -  YAĞMUR NAKLİYAT şirketimiz çalışanları öncelikle fiziksel ve ruhsal yönden sağlıklı , ahlaki  yönden güvenilir, işe hakimiyet  yönünden eğitilmiş uzman  kişilerdir.
Barturnak  Ltd.Şti  -  YAĞMUR NAKLİYAT araçlarımız  evden eve nakliyat için  özel  değişik ebatlarda kapalı çelik kasalıdır teknolojik anlamda en uyumlu ekipmanlarla  donanımlıdır.
Barturnak  Ltd.Şti  -  YAĞMUR NAKLİYAT  taşıma kasaları, askılıklı elbise dolapları streçler,ipler, koli bantları, içleri havalı naylon takviyeli olan ambalaj bırandaları vs. gibi ambalajlama malzemelerimiz en son geliştirilmiş malzemelerdir ayrıca  Her nakliyatımız sigortalıdır.

Farklılığımız  her zaman  bir adım önde gidecektir

Bu nedenle diyoruz ki;

 →  İyi düşünüp iyi taşının
 →  Bizimle tanışın
  →  Stresten uzak
  →  Ekonomik ve güvenli taşının