YAPICI İNŞAAT

YAPICI İNŞAAT (Görüntülenme Sayısı: 831)
Sektör Sektör E-K » İnşaat & Yapı Malzemeleri
İlan Tarihi 4 yıl önce
Firma No 622
Telefon +90 378 201 00 05
Faks
Web Sitesi http://yapiciinsaatbartin.com/
Adres Kırtepe Mah. Orta Cami Sokak No:1 (ESKİ BELEDİYE BİNASI KARŞISI) Merkez/BARTIN
İl/İlçe MERKEZ / Bartın
Firma Hakkında
YAPICI İNŞAAT seçkin konut projeleri üretmek için yola çıkmış ve kendisine misyon olarak "insanların içinde kendini mutlu huzurlu ve güvende hissedecekleri mekanlar inşaa etmeyi" hedeflemiş bir inşaat firmasıdır.

YAPICI İNŞAAT'ı bazı benzerlerinden ayrılan temel özelliklerinden biri projelerinde inşaat ve malzeme kalitesi kadar çevresel ve sosyal unsurlara da son derece önem vermesi ve özenli yaklaşmasıdır.

Öte taraftan müşterilerinin bir an önce evlerine yerleşmelerini sağlamak için projelerini süratle ve zamanında bitirmek ; bu konuda bize duyulan güveni boşa çıkartmamak yine vazgeçilmez ilkelerimiz arasındadır.

YAPICI İNŞAAT kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı,bir ticaret ve hizmet anlayışını benimsemiştir. Bu anlayış,kaliteyi sadece inşaatta değil,satış ve hizmet süreçlerini de içine alan bütün kurumsal boyutlarda gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.Bunu sağlamak için her çalışanımız, işini sahiplenmek , sorumluluk almak , inisiyatif kullanmak , alanında gerekli bütün bilgi ve becerilere sahip olmak zorundadır.