YÖNDEM DANIŞMNLIK

YÖNDEM DANIŞMNLIK (Görüntülenme Sayısı: 1214)
Sektör Sektör A-E » Danışmanlık Hizmetleri
İlan Tarihi 9 yıl önce
Firma No 91
Telefon 0 378 220 01 12
Faks 0 378 220 00 03
Web Sitesi http://www.yondem.com.tr
Adres Gölbucağı Mah. Bülent Ecevit Bulvarı No:68 / C Merkez / BARTIN
İl/İlçe merkez / Bartın
Firma Hakkında

Endüstri toplumundan bilgi toplumuna geçiş ile birlikte iş dünyasının dinamikleri kitle iletişim araçlarının da gelişmesiyle hızla değişmektedir. Bu günün bilgileri yarının deneyimleri haline gelmekte, güncel bilginin önemi gün geçtikçe daha da artmaktadır.

Özellikle iletişim teknolojilerindeki gelişmeler ile küreselleşmeye dayalı bilgi aktarımı gittikçe hızlanmakta, tüm yönetim kavram ve anlayışlarının kısa sürede değiştiği gözlenmektedir.

YÖNDEM Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri kapsamında; yeniden yapılanma, şirket kültürü yaratılması, değişim programının algılanabilmesi, uygulanabilmesi ve sürdürülebilmesi, yüksek performanslı ekipler oluşturulması, problem çözme ve karar alma, iletişim problemlerini çözme gibi hizmetlerin yanı sıra işletmeler için gerekli olan kalite belgelerinin dokümantasyonu ve eğitimlerini vermektedir.

YÖNDEM Danışmanlık, 2003 yılında iki ortak tarafından Batı Karadenizin incisi olan BARTIN’da kuruldu. Kurulduğu yıl gerekli alt yapı ve personelini yetiştirdikten sonra 2005 yılından bu güne her geçen gün alt yapısını ve hizmet verdiği alanları genişleterek 500 firmanın danışmanlığını yapmaktadır. Kurulduğu gün sadece Kalite Yönetim Sistemleri Danışmanlığını yapmakta iken bugün bunların yanı sıra Marka tescil Patent, Yatırım Teşvik Belgesi, tüm kurumsal eğitimler  de vermektedir. 1500'e yakın Firmada Sistem Kurmuş halen 30 firmanın Yönetim Danışmanlığını yaparak firmaların gerek yüksek rekabet gücünü artırmak, gerekse firmaların alt yapısını en uygun seviyeye çıkarmıştır ve çıkarmaya devam etmektedir.

Hizmet kalitesini artırmak amacı ile her ile bir temsilci sloganı ile yola çıkan YÖNDEM’in; şu ana kadar 6 ilde temsilcilik, 1 ilde de Bölge Müdürlüğü bulunmaktadır.

2011 yılı başında MEB 5580 Özel Eğitim Kurumları Yetki Belgesi’ni alarak, mesleki eğitimlere başlamış, yüzün üzerinde istihdam sağlamıştır ve sağlamaya da devam etmektedir. Günümüz Türkiyesinde nitelikli elemana ihtiyaç duyulduğunda, çalıştığı bölgelerde YÖNDEM aranır hale gelmiştir.

Referanslarımız:Konum