Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun
Bartın Valisi Ali ÇINAR'ın Bayram Mesajı

Birlik ve beraberliğimizin vazgeçilmez değerlerinden olan dini bayramlarımızdan Ramazan Bayramını kutlamanın sevinci içerisindeyiz. Bayramlar sevgi, dostluk, kardeşlik ve hoşgörü duyguları ile sevinç ve mutluluğun paylaşılarak çoğaldığı müstesna günlerdendir. Bu özellikleri ile insan olmanın yüceliğiyle birleşen bayram sevinçlerimiz geleceğe yönelik umutlarımızı yeşertmekte, birlik ve beraberlik duygularımızı güçlendirmektedir.Tüm Bartınlı hemşehrilerimizin ve bayramı ilimizde geçiren tüm misafirlerimizin, ilimizde görev yapan amir, memur ve işçi arkadaşlarımın ve yakınlarının Ramazan Bayramını kutluyor; sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir bayram geçirmelerini diliyor, tüm vatandaşlarımıza selam ve saygılarımı sunuyorum.

TUNÇ'TAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Sözcüsü Av.Yılmaz Tunç, Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Milletvekili Tunç mesajında, Bayramların dostluk ve sevgiyi pekiştiren anlamlı günler olduğunu belirterek, Ramazan Bayramının, milletimiz ve ülkemiz için dostluk ve barışa, sevgi ve kardeşliğe vesile olması temennisinde bulundu. Milletvekili Yılmaz Tunç, Ramazan Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajında şunları söyledi: "Rahmet ve bereket ayı olan ramazan ayının sonuna gelerek bayrama ulaşmanın sevincini yaşıyoruz. Bayramlar, birlik ve beraberlik duygularının pekiştiği, insan olmanın güzelliklerinin yaşandığı, kırgınlıkların unutulup, dostluk ve sevgiyle gönüllerin birbirine yakınlaştığı, karşılıklı sevgi ve saygının geliştiği müstesna günlerdir. Milletimiz her ramazanda olduğu gibi yine bu ramazanda da birlik ve beraberliğini, yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerini göstermiştir. Ramazan ayı boyunca sergilenen bu güzel hasletler bayramla birlikte çok daha büyük bir anlam kazanmaktadır. Bu anlamlı bayramın Bartın halkı için, milletimiz ve ülkemiz için dostluk ve barışa, sevgi ve kardeşliğe vesile olması temennisiyle, tüm hemşerilerimin ramazan bayramını tebrik ediyor, sağlık, mutluluk ve huzur içerisinde nice bayramlar diliyorum."

RIZA YALÇINKAYA'NIN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Kardeşliğin, sevginin ve barışın daimi olduğu, dostlukların bitmediği güzel günler dileğiyle bayramınızı en içten dileklerimle kutluyor, sağlık, mutluluk ve huzur dolu günler temennisiyle sevgi ve saygılarımı sunuyorum.


BELEDİYE BAŞKANI CEMAL AKIN RAMAZAN BAYRAMI'NI KUTLADI

Belediye Başkanı Cemal Akın Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Akın mesajında "Her yıl birlikte coşku içerisinde kutladığımız, yardımlaşmanın ve dayanışmanın sembolü olan bu Ramazan Bayramı’nda da, millet olarak gönüllerimizin huzur, sevgi ve kardeşlik duygularıyla dolmasını ve bayramın Dünya ülkelerinde yaşanan acı, sıkıntı ve yoksullukların sona ermesine vesile olmasını tüm içtenliğimle dilerim. Bu duygularla tüm vatandaşlarımızın Ramazan Bayramı’nı kutluyor en iyi dileklerimle sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

İl Emniyet Müdürü Mehmet ALTINOK’un Ramazan Bayramı Mesajı

Dostluğun, barışın, birlik ve beraberliğin en üst düzeye vardığı, kaygıların ve sıkıntıların geri plana itildiği, sevginin, saygının ve hoşgörünün pekiştiği, insan ilişkilerinin güçlendiği, umutların yeşerdiği bir Ramazan Bayramına daha ulaşmanın mutluluğu ve sevincini yaşıyoruz. Toplumsal yaşamımızda önemli bir yere sahip olan, bizi birbirimize yakınlaştıran, sevgimizi ve dostluk bağlarımızı güçlendiren, Milli ve dini duyguların, inançların örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, millet olma şuurunun şekillendiği ve kuvvetlendiği, manevi değerlerimizin farklı bir önem kazandığı ve en güzel yaşandığı günler bayram günleridir.  Bayramlarda bizi biz yapan temel değerlerimizi yaşatarak, birlik ve dayanışmamızı artırmalı, geleceğe yönelik umutlarımızı her koşulda korumalıyız. Bayramların anlamını, güzelliğini ve değerini sadece bayramlarda değil yaşamın her evresinde ve tüm ilişkilerimizde hatırlamalıyız. Bayram günlerimizi fırsat bilerek başta yakınlarımız olmak üzere, özellikle kimsesizler, yaşlılar, fakir ve yardıma muhtaç vatandaşlarımızı ziyaret ederek onlarında gönülleri alınmalı, yalnızlıkları hissettirilmemeli, bayramın sevinç ve mutluluğunu yaşamaları sağlanmalıdır. Bayram da trafik yoğunluğunun artacağından dolayı, bazen küçük bir dikkatsizlik sonucu meydana gelen trafik kazalarının aile ve toplum hayatında oluşturduğu yıkımı hepimiz yakından görüyor ve yaşıyoruz. Bayram sevincinin acıya dönüşmemesi için trafikte daha dikkatli olalım ve muhakkak trafik kurallarına uyalım. Bu duygu ve düşüncelerle aziz şehitlerimizi rahmetle, her zaman onur duyduğumuz gazilerimiz ve emeklilerimizi minnetle ve şükranla anarken, halen görevi başında azimle çalışan değerli meslektaşlarımın, ailelerinin ve bütün Bartınlı hemşerilerimizin Ramazan bayramını en içten dileklerimle kutlar, tüm insanlık için barışa, sevgiye, kardeşliğe vesile olmasını temenni eder, sevgi ve saygılarımı sunarım.

RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

Bartın İl Genel Meclisi Başkanı Ali Kartal, Ramazan Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayınladı. Meclis Başkanı Ali Kartal, mesajında bayramların, birlik ve beraberlik duygularının pekiştiği, insan olmanın güzelliklerinin yaşandığını, kırgınlıkların unutulup, dostluk ve sevgiyle gönüllerin birbirine yakınlaştığı, karşılıklı sevgi ve saygının geliştiği müstesna günler olduğunu vurguladı. Kartal, mesajında şunları kaydetti: "Bayramlar, birlik ve beraberlik duygularının pekiştiği, insan olmanın güzelliklerinin yaşandığı, kırgınlıkların unutulup, dostluk ve sevgiyle gönüllerin birbirine yakınlaştığı, karşılıklı sevgi ve saygının geliştiği müstesna günlerdir. Birlik ve beraberliğimizin simgesi olan, toplumumuzu kaynaştıran, hoşgörü ve kardeşliğimizi artıran bayramlar, aynı zamanda toplumumuzun coşku günleridir. Bu güzel günleri fırsat bilerek yaşamımızda sevginin, saygının, kardeşliğin, hoşgörünün, eşitliğin ve adaletin etkin kılınması, etik değerlerin tüm toplumu kuşatması adına hep birlikte çaba göstermeliyiz. Bu anlamlı bayramın Bartın halkı için, milletimiz ve ülkemiz için dostluk ve barışa, sevgi ve kardeşliğe vesile olması temennisiyle, tüm hemşerilerimin ve İslam aleminin Ramazan Bayramı'nı tebrik ediyor, sağlık, mutluluk ve huzur içerisinde nice bayramlar diliyorum."

Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa KARAMAN'ın Mesajı

Onbir ayın sultanı olan Ramazan Ayını bitirip, Mübarek Ramazan Bayramı’na ulaşmanın huzur ve mutluluğu içerisindeyiz. Bayramlar; dostluk ve dayanışma duygularımızın kabardığı, huzur ve hoşgörü içerisinde olduğumuz, sevenlerin kavuştuğu, dargınların barıştığı, hastaların yaşlıların, eş, dost ve akrabaların ziyaret edildiği çok müstesna günlerdir. Ailelerimiz ve tüm sevdiklerimizle beraber, Mübarek Ramazan Bayramının, tüm İslam alemine ve Kozcağızlı aziz hemşerilerime; barış, sağlık, huzur ve hayırlar getirmesini dilerim. “BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN”

Cihat Çakır’dan Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

Ramazan Ayı’nın güçlendirdiği manevi anlayış sayesinde, yoksul ve muhtaç durumda olanların yanında olmanın, iftar sofralarını paylaşmanın, dünyada yaşanan yoksulluğa el uzatmanın, sevinçleri olduğu kadar acıları da paylaşmanın önemini daha güçlü duygularla yaşayarak anlıyoruz. Bizi birbirimize yakınlaştıran, sevgimizi, dostluk bağlarımızı güçlendiren Ramazan Bayramı’nda halkımızın huzurunun devamı bizler için son derece önem taşımaktadır. Bartın TSO olarak kardeşliğimizi güçlendiren bu güzel bayram coşkusunun ülkemize, kentlerimize, İslam âlemine ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini temenni ediyor, Ramazan Bayramı´nızı en içten dileklerimle kutluyorum.

MURAT YILDIRIM'DAN BAYRAM MESAJI

Geçtiğimiz günlerde Ulusoy Havuzbaşı şubesini açarak hizmet yelpazesini geliştiren Bartın Yıldırım Yapı Emlak sahibi Murat Yıldırım Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda; "Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah'a sonsuz şükürler olsun. Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun. " dedi.

TÜM HAYATINIZIN BAYRAM COŞKUSU
BAYRAM HOŞGÖRÜSÜ
BAYRAM YARDIMLAŞMASI
BAYRAM DOSTLUĞU…
TÜM HAYATINIZIN BAYRAM TADINDA GEÇMESİ DİLEĞİYLE...
RAMAZAN BAYRAMINIZI TEBRİK EDERİZ.
BARTIN AKTİF İŞADAMLARI DERNEĞİ YÖNETİM KURULU

iOS ve Android uyumlu cihazlarınızdan Bartın'daki önemli gelişmelerden anında haberdar olun.

Anahtar Kelimeler:
Ramazan Bayramı
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.