Bilgin'e Martı ve Erkam sitelerinden tam destek

MHP Milletvekili adayı Sezai Bilgin Martı ve Erkan sitelerinin lokallerinde yaptığı toplantılarla vatandaşlardan destek isterken MHP İl Başkanı Ercüment Özçelik, Belediye Başkanı Cemal Akın hazır bulundu.

BARTINIMIZIN KADERİNİ OYLAYACAĞIZ

Bilgin site toplantılarında yaptığı konuşmasına vatandaşlardan sadece merkezdeki halkımızı değil Bartın genelinde ki İlçe Belde ve Köylerde yaşayan vatandaşlarımızı da düşünerek oy kullanmalarını istedi. Köylerimizin işsiz ve emeklilerden oluşan göç’ den dolayı azalmış nüfuslara sahip zor şartlarda yaşayan vatandaşlardan oluştuğunu bu nedenle Bartın’ımızın kaderini oylayacağımızın bilincinde oy kullanmamız gerektiğini vurguladı.

VAR GÜCÜMÜZLE YATIRIMCIYI BARTINA GETİRMEK İÇİN UĞRAŞIYORUZ

Belediye çalışmaları ile halkın takdirini toplayan Başkan Akınla birlikte memleketimizin iş ve aş sorununu çözmek için çok çaba sarf ettiklerini de dile getiren Bilgin vatandaşları aydınlatıp projelerini sundukça, her geçen dakika katılımın ve desteğin arttığı gözlemlenen konuşmasında“ Belediye Başkanımız site toplantıları ile sıkıntılarınızı ve isteklerinizi dinliyor. Sıkıntı ve sorunlarınızı çözecek ilgili müdürlüğün amirini arayıp gerekenin yapılması için talimat veriyor.Sorunları yerinde dinleyip bir telefonla zamanında çözüyor. Bartın’ımızın İlçe Belde ve Köyleriyle tamamının böyle bir hizmeti hak ettiğini düşünüyoruz. Başkanımızın çalışma disiplininde de görmüş olduğunuz gibi  yol su ve kanalizasyon gibi sorunlarınız bir talimatla çözülüyor.Bizim en büyük endişemiz işsizlik sorunu ve halkımızın geçim sıkıntısıdır. Biz yatırımcının ayağına kadar giderek iş adamlarına ve dostlarımıza ricalarda bulunarak var gücümüzle onları Bartın’a getirmek için uğraşıyoruz” dedi.
MHP Milletvekili adayı Sezai Bilgin halkımızın iş ve aş sorununu çözmek için milletvekili adayı olduğunu belirttiği konuşmasına şöyle devam etti.” Öncelikle 12 Haziranda yapılacak Milletvekili seçimlerinin herkes için hayırlı olmasını gerçekten sizlere hizmet edecek işsizimizin iş sıkıntısını emeklimizin ve dar gelirlimizin geçim sıkıntısını, yoksul vatandaşlarımızın aş sıkıntısını ortadan kaldırabilecek milletvekillerinin seçilmesini ümit ediyorum.

HALKIMIZIN HİZMET VERMEYENE NE YAPTIĞINI GÖSTERİN

1991 yılında Bartın’da sadece176 oy almıştık ama yapılan hizmetler ve halkımızın teveccühü ile bu oy son seçimlerde 24.850’ye çıktı.Çok çalıştık her sıkıntınızda yanınızda olduk telefonumuzu hiç kapatmadık hastalıkta, sağlıkta yanınızdaydık, düğünlerinizde beraber sevindik, cenazenizde beraber üzüldük..İktidar ortağı olduğumuz dönemde bir çok köyümüze sağlık ocağı açtık. Ulusa Devlet Hastanesi açtık. İşsizimizin, iş sıkıntısını çözmek için uğraştık TTK’ ya 4012 işçi aldık. Bartın’da Milletvekili olmadığımız halde Milliyetçi Hareket Partisinin iktidar ortağı ve Sayın Dr Devlet Bahçelinin Başbakan Yardımcısı olduğu o dönemde defalarca Ankara’ya gittik geldik ve TTK’ ya giren 4012 işçinin 1150 tanesi Bartınlı gençlerimiz oldu.Ve daha bir çok hizmet verdik.Tüm bunların neticesinde halkımıza çalışarak hizmet ederek oylarınızla nereden nerelere geldik. Biz aldığımız her bir oyun kıymetini çok iyi biliyoruz. Bizim minnetimiz size. Biz size hizmet edersek seçileceğimizin bilincindeyiz. AKP Milletvekili Yılmaz Tunç gibi Başbakan beni listenin başına yazdığında zaten garantiyim biraz yol yaparım su getiririm kanalizasyon çalışması yaparım yeter, niye kendimi yorayım demedik. Bu mantıkta birisinden hizmet beklemeyin çünkü onun minneti size değil kendisini birinci sıraya yazan Başbakan’a. 12 Haziranda Halkımızın kendisine hizmet vermeyene ne yaptığını gösterin onlara. Biz her seçimde katlanarak artan ilginiz ve desteğinizin karşılığını vermek için elimizden geleni yaptık bunun neticesinde 2009 yerel seçimlerinde halkımızın değerli destek ve oylarıyla Bartın Belediye Başkanlığı’nı hak ettik.

İŞSİZE İŞ YOKSULA AŞ İÇİN ÇIKTIĞIM BU YOLDA DESTEĞİNİZİ İSTİYORUM

Ben işsize iş yoksula aş için çıktığım bu yolda başarıya ulaşmak için sizlerden destek istiyorum. Benden başka İşsiz gençlerimize iş için yatırımcıyı Bartın’a getireceğim diyen yok.Seçildiğim de ne pahasına olursa olsun iktidar milletvekili de olsam muhalefet milletvekili de olsam gerekirse bakanlıklarda yatıp kalkarak ağır sanayi için gereken yerlerin tahsis edilmesini sağlayıp, limanımız var diye gelmek isteyen15 haddehaneyi ilimize kazandırma hayalimi gerçekleştireceğim. Böylelikle 6 bin işsiz vatandaşımızın iş sahibi olmasını ve aileleri ile birlikte 30 bin kişinin bu sektörden ekmek yemesini sağlayacağım.

HİLAL KART YOKSULA AŞ ESNAFA İŞ PROJESİDİR

Yoksul vatandaşlarımızı da bizim kadar düşünen yok. Alım gücü olmayan yoksul vatandaşlarımız sağlayacağımız hilal kart ile sadece kendi mahallelerindeki esnaftan alışveriş yapacak ve beğendiklerini alma imkânına sahip olacak. Yoksul vatandaşlarımıza seçim zamanı dağıtılan içinden ne çıkacağı belli olmayan paketler gibi değil. İhtiyaç neyse onu alma imkânı sağlayan bir kart bu. Örneğin hanım telefon ediyor diyor ki 1 kilo kıyma getir çocuğun canı da püskevit çekmiş gelirken almayı unutma diyor. Siz mahallenizden herhangi bir esnafa gidip bunları alarak ihtiyaç neyse onu almanın mutluluğuyla eşinize ve çocuğunuza mahcup olmadan yüzlerini güldürmenin sevincini yaşıyorsunuz. Bizi seçerseniz eğer hilal kart projemizle yoksula aş verirken küçük esnafımıza da iş vermiş olacağız dedi.

AKP’NİN 1. DÖNEMİ GAFLET 2.DÖNEMİ DALALET OLDU 3.DÖNEMİ İHANET OLACAKTIR

2002’den bu güne 9yıldır usta olamayan AKP, 1.dönemde çırak. 2.dönemde kalfaydık 3.dönemde usta olacağız diyerek yeniden halkımızdan oy istiyor. Memleketimizin iş ve aş sorunlarını çözmeye yönelik projelerle değil Başbakan’ın bu sözlerini söyleyerek ülke siyaseti yaparak oy isteyenlere bende onların yaptığı gibi Genel Başkanım Sayın Dr Devlet Bahçelinin sözleri ile cevap vermek istiyorum.AKP Bartın’da 1. Dönemi  gaflet 2.dönemi dalalet i olmuştur. 3.Dönemi görürlerse bu İhanet olacaktır. İnşallah halkımız bu gaflet ve dalalet’i görüp 3. Dönemde ihanet’e müsaade etmeyecek sandıkta gereken cevabı verecektir” dedi.

Konuşmasının ardından MHP Milletvekili adayı Sezai Bilgin’e destek sözü veren site sakinleri uzun süre durmadan coşku dolu alkışlarla kendisini uğurladılar.

iOS ve Android uyumlu cihazlarınızdan Bartın'daki önemli gelişmelerden anında haberdar olun.


Anahtar Kelimeler:
BartınMHPBilginMartıErkam
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.