Eğitim Sen'de İsmet İpçi Dönemi

Bartın Eğitim-Sen’in Yeni Yönetim Kurulu İlk Toplantısını Yaptı

KESK’e bağlı Eğitim ve Bilim Emekçileri Sendikası (EĞİTİM-SEN) Bartın Şubesi 1 Mart 2014 tarihinde 9. Olağan Genel Kuruluyla seçtiği yeni Yönetim Kurulu Toplantısını Yaptı. İlk Yönetim Kurulu Toplantısına Selma SETAN, Nurdane KAYA, Emin ÖZTÜRK, Yahya KAPAN, Eran DÖNERTAŞ, İsmet İPÇİ ve Yüksel TUNCEL katıldı.

Bartın Eğitim-Sen’in yeni yönetim kuruluna başkanlık yapan ve Bartın Eğitim-Sen adına açıklama yapan Emin ÖZTÜRK´´ Bize bu onurlu görevi veren tüm dostlarımıza ve üyelerimize teşekkür ediyoruz” dedi. ÖZTÜRK “Ülke gündeminin sürekli değişken, çatışmaların ve rant kavgalarının yoğun yaşandığı şu günlerde aynı zamanda yerel seçimler atmosferine girmiş durumdayız. Hepimiz biliyoruz ki hem KESK hem Eğitim Sen bu ülkedeki muhalefet örgütlerinin bu ülkedeki sendikal örgütlenmelerin temel dinamizmini ve temel bileşenini oluşturuyor. Bu bilinçle e duyarlılıkla eğitim sendikacılığının en iyi şekilde yürütülmesi için geleneğimizden gelen güçle hareket edeceğiz.”
Eğitim-Sen de yeni yönetimle beraber görev değişiklikleri oldu. Bu mücadelemizde hiçbir şekilde aksama ya da boşluk yaratmayacaktır. KESK ve Eğitim-Sen’de mücadele veren her birey bunun bilincine vararak Eğitim Sen’e ve KESK’e üye oluyorlar. Üye oldukları günden itibaren de bu mücadelenin bir parçası oluyorlar. Hem Bartın’da hem örgütümüzde bu bilinçle davranan dostlarımızla, iktidarın tüm baskılarına ve itibarsızlaştırma çabalarına rağmen büyümemiz engellenemiyor. Biz demokrasinin, özgürlüklerin, adaletin ve eşitliğin güzel ülkemizde hakim olması için her zaman mücadele etmeye devam edeceğiz” dedi.

Bartın Eğitim- Sen’de oluşan yeni yönetim iş bölümünü ise şu şekilde yaptı:

Şube Başkanı : İsmet İPÇİ
Amasya doğumlu. Atatürk Üniversitesi mezunu. 17 yıldır Bartın’da yaşıyor. Köksal Toptan Anadolu Lisesi’nde Felsefe Öğretmeni. 21 yıllık meslek yaşamı bulunuyor.

Şube Sekreteri: Eran DÖNERTAŞ
Tunceli doğumlu. Fırat Üniversitesi mezunu. 13 yıldır Bartın’da yaşıyor. Bartın Anadolu Lisesi’nde Matematik Öğretmeni. 20 yıldır öğretmenlik yapıyor.

Mali Sekreter: Selma SETAN
Zonguldak doğumlu. Ankara Üniversitesi mezunu. 16 yıldır Bartın’da yaşıyor. Bartın Kız Meslek Lisesi’nde Matemetik Öğretmeni. 19 yıllık meslek yaşamı bulunuyor.

Örgütlenme Sekreteri: Yüksel TUNCEL
Bartın doğumlu. Çukurova Üniversitesi mezunu. 14 yıldır Bartın’da yaşıyor. Bartın Sipahiler Şehit Gürdal Çakır İlkokulu’nda Sınıf Öğretmeni. 17 yıllık öğretmenlik yaşamı bulunuyor.

Eğitim Sekreteri: Emin ÖZTÜRK
Uşak doğumlu. Ankara Gazi Üniversitesi mezunu. 8 yıl Bartın’da görev yaptı. Bartın Anadolu Öğretmen Lisesi’nde Müzik Öğretmeni. 21 yıllık meslek yaşamı bulunuyor.

Kadın Sekreteri: Nurdane KAYA
Samsun doğumlu. ODTÜ mezunu. 8 yıldır Bartın’da yaşıyor. Bartın Anadolu Anadolu Lisesi’nde İngilizce Öğretmeni. 14 yıllık meslek yaşamı bulunuyor.

Hukuk Sekreteri: Yahya KAPAN
Burdur doğumlu. Akdeniz Üniversitesi mezunu. 21 yıldır Bartın’da yaşıyor. Bartın Ellibaş Ortaokulu’nda müdür yardımcısı . 21 yıllık meslek yaşamı bulunuyor.

iOS ve Android uyumlu cihazlarınızdan Bartın'daki önemli gelişmelerden anında haberdar olun.


Anahtar Kelimeler:
Eğitim Sen
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.