PMO'da seçim heyecanı

TMMOB PEYZAJ MİMARLARI ODASI açıklaması:

Odamız 11. Çalışma Dönemi için gerçekleştireceğimiz 11. Olağan Genel Kurul Çoğunluksuz olarak 19. Nisan 2014 Cumartesi günü , 20 Nisan 2014 pazar günü seçimler olmak üzere gerçekleştirilecektir.
 

Odamızın 2012 - 2014  Çalışma Döneminde görev alacak Yönetim,  Denetleme, Onur Kurulları,  TMMOB 42. Dönem Yönetim Kurulu, TMMOB Yüksek Onur ve Denetleme Kurulu ile TMMOB Delegasyonu adaylarının belirlendiği 10. Dönem Olağan Genel Kurulu ve Seçimleri 24 - 25 Mart 2012 tarihlerinde Ankara‘ da tamamlandı.
 
19 Nisan 2014  Cumartesi günü Ankara Üniversitesi Dekanlık Konferans Salonunda saat 10.00 da başlayacak olan Genel Kurulumuza,  Şubat ayı içerisinde yapılmış olan Genel Merkez Delegasyon seçimleri ve Şube Genel Kurulları ile belirlenmiş olan delegelerimizn katılacak olup, 11. Olağan Genel Kurulu‘nda  Odamız örgütlülüğünün gelişimi, sorun ve çözüm odakları, idari ve mali yapılanması konularında birlikte karar almak ve birlikte üretmek üzerine çalışılacaktır.
 
Mesleğimiz ve meslektaşlarımızın sorunlarının görüşüleceği ve çözüm yollarının hep birlikte aranacağı, toplumsal ve kamusal değerlerimize yapılan müdahaleler karşısında bilimi ve tekniği halkımızın çıkarları doğrultusunda çalışacağımız ilke ve eylemlerin belirleneceği Genel Kurulumuza TMMOB YK  üyeleri, Odalar,  milletvekilleri, belediye başkanları ve yazılı /görsel basın davet edilmiştir. 
 
20 Nisan 2014 Pazar günü Odamızda gerçekleşecek seçimler ile de 11. Dönem Yönetim, Denetleme, Onur Kurulları,  TMMOB 43. Dönem Yönetim Kurulu, TMMOB Yüksek Onur ve Denetleme Kurulu ile TMMOB asil ve yedek delegasyon adaylarının belirlenmesi yapılacaktır.
Odamız 11. Olağan Genel kurulunun demokrasi şenliğinde geçmesi dileğiyle.
 
GÜNDEM
19 NİSAN 2014 Cumartesi (saat 10.00)
 1. Açılış
 2. Başkanlık Divanı‘nın seçimi
 3. Saygı duruşu
 4. Anıtkabir Heyeti‘nin seçimi
 5. Oda Başkanı‘nın konuşması
 6. Konukların Konuşması
 7. Genel Kurul Çalışma Komisyonlarının seçimi
 8. 2012 - 2014 Çalışma Raporunun görüşülmesi ve aklanması
 9. Mali Rapor ve Denetleme Kurulu Raporunun görüşülmesi ve aklanması
 10. 2014 - 2016 Oda Bütçesi‘nin kabulü
 11. Komisyon çalışmalarının karara bağlanması
 12. 2014  - 2016 Çalışma Dönemi temel ilkeleri, Oda ve TMMOB Örgütlülüğü‘ne yönelik dilek ve öneriler
 13. PMO 11. Dönem Yönetim - Denetleme - Onur Kurulları - TMMOB 43. Dönem Yönetim Kurulu, TMMOB Yüksek Onur ve Denetleme Kurulu ile TMMOB Delegasyonu adaylarının belirlenmesi (asil ve yedek)
SEÇİM
20 NİSAN 2014 Pazar
iOS ve Android uyumlu cihazlarınızdan Bartın'daki önemli gelişmelerden anında haberdar olun.


Anahtar Kelimeler:
PMO
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.