Bilgin Anket Sonuçlarını Açıkladı: %56.2

Milliyetçi Hareket Partisi Bartın İl Başkanı Sezai Bilgin Bartın Televizyonu’nda Selim Karakaş’ın Yaptığı Açıklamalara Cevap Vererek Bartın’da INC Şirketine Yaptırılan Anket Sonuçlarını Açıkladı.

30 Ocak 2014 Perşembe 17:31
Bilgin Anket Sonuçlarını Açıkladı: %56.2

Milliyetçi Hareket Partisi Bartın İl Başkanı Sezai Bilgin Bartın Televizyonu’nda Selim Karakaş’ın Yaptığı Açıklamalara Cevap Vererek Bartın’da INC Şirketine Yaptırılan Anket Sonuçlarını Açıkladı. Bin 506 Kişinin Katıldığı Anketin Sonucuna Göre Cemal Akın’ın 56.2’lik Oy Oranına Sahip Olduğunu Belirten Bilgin, CHP’nin Adayı Rıza Yalçınkaya’nın % 17,4, AK Parti Adayı Dr. Seyfettin Kalay’ın % 12, Saadet Partisi Adayı Mücahit Mekeç’in ise % 1.6 Oy Oranına Sahip Olduğunu Kaydetti.

Partisinin il binasında basın mensuplarına açıklamalarda bulunan MHP Bartın İl Başkanı Sezai Bilgin, CHP İl Başkanı Karakaş’ın Bartın Televizyonu’ndaki Seçim 2014 programında yaptığı açıklamalara cevap verdi. Sezai Bilgin’in yine Bartın TV ekranlarından yaptığı anket açıklamaları üzerine Selim Karakaş, Bilgin’in paylaştığı anket sonuçlarının gerçeği yansıtmadığını iddia etmişti. Bu iddialar üzerine açıklamalarda bulunan Bilgin, “Ocak ayında yapılan anket sonuçlarına göre Cemal Akın’ın 56.2, Yalçınkaya’nın % 17.4, Seyfettin Kalay’ın % 12, Mücahit Mekeç’in ise % 1.6 Oy oranına sahip olduğunu söyledi.

Tamamıyla Dedikodu Siyaseti

MHP Bartın İl Başkanı Sezai Bilgin yaptığı açıklamada “Bartın TV’de katılmış olduğum açık oturumda anketlerde Sayın Cemal Akın’ın 56.2’lik oy oranına sahip olduğunu, Sayın Rıza Yalçınkaya’nın ve Sayın Seyfettin Kalay’ın ise Cemal Akın’ın çok gerisinde kalmış olduğunu beyan etmiştim. Bu beyanatlarım üzerine Sayın Selim Karakaş’ta aynı TV programında ‘böyle bir anketin hiç olmadığını, benim havadan salladığımı, elimde bilgi, belgeye olmadan öylesine konuştuğumu ifade etti. Ayrıca Taş Ev ile Sevgi Parkı’nın gelirlerinin 2009’dan bu yana belediye bütçesine dahil edilmediğini oradaki paraların peşkeş çekildiğini söyledi. Ben önceki katılmış olduğum televizyon programında bundan sonra Rıza Yalçınkaya ve Sayın Selim Karakaş’ın hiçbir beyanatlarına cevap vermeyeceğimi ifade etmiştim. Çünkü, tamamen siyasetin seviyesini aşağı düşürecek, sadece insanları karalamaya yönelik beyanatların bulunduklarını ve biz 5 yıllık dönemde yapmış olduğumuz işlerin ortada olduğunu ve bunun takdirinin Bartın halkının tarafından yapılacağını, önümüzdeki 5 yıllık dönemde de yapacağımız projelerle gündeme gelmek istediğimizi, hiçbir kimseyle polemiğe yarışına girmeyeceğimizi ifade etmiştik. Ama Selim Bey böyle bir açıklama yaptıktan sonra sosyal medya aracılığıyla bir ilanda bulundum. Dedim ki elimizde anketlerin olmadığını iddia eden Selim Beyi partiye davet ediyorum, kendisine yaptırmış olduğumuz anketleri gösteriyim dedim. Keşke Selim Karakaş Bey burada olabilseydi. Keşke ona da bu anketleri göstermiş olabilseydim. 2009’dan buyana beli aralıklarla vatandaşlarımızın bizden istediklerini tespit etme amacıyla halkımızın belediyeden memnuniyetini ve eksiklerini görebilme amacıyla her altı ayda bir anket yaptırıyoruz. Bundan önce de Eylül ayında yaptırmıştık. En son 2014 yılında yaptırdık ve bu anketinin sonuçları geçtiğimiz günlerde elimize geldi. Selim Beyin diğer beyanatlarına ise cevap vermeye bile gerek duymuyorum. Rıza Yalçınkaya’nın getirmiş olduğu düzenden bahsediyorsa, Yalçınkaya’nın döneminde orada bir taş ev ve Sevgi Parkı yoktu ve oralar tamamen içkicilerin ve nahoş olayların yaşandığı bir alan haline gelmişti. 2009 yılından buyana gelirlerin belediye kasasına aktarılmadığından bahsediyorsa, Taş Ev’in yapılış ve hizmete giriş tarihi 2011 yılının Temmuz ayıdır. Sevgi parkının hizmete giriş tarihi 2011’in altıncı ayıdır. Arkadaşlar, nesini düzelteyim, nesine cevap veriyim. Varsa böyle bir şey bilgileriyle belgeleriyle ortaya koysunlar. Tamamıyla dedikodu siyaseti. Artık Sayın Merkez İlçe Başkanımda bundan rahatsız olamaya başladı. Çünkü ihaleyle almış olduğu işi yine sık sık siyaset malzemesi yapılarak gündeme gelmiştir. Ticari itibarını etkilendiğini düşündüğünden dolayı oda mutlaka kanuni yollarıa başvuracaktır. İhaleyle alınmış bir yer devamlı siyasetle gündeme getirilmekte.” Diye konuştu.

Halkımızın % 56.3’ü Akın’a Oy Vereceğini İfade Etmekte

Açıklamalarının devamında AK Parti Bartın Belediye Başkan Adayı Dr. Seyfettin Kalay’la ilgilide bir şey söyleyeyim diyen MHP İl Başkanı Bilgin “Sayın Seyfettin Kalay geçen gün yaptığı toplantıda su ishale haklarının değiştirilmesi gerektiğini ve bununda 30 trilyona mal olacağını ayrıca Bartın Belediyesi’nin böyle bir kaynağının olmadığını onun için mutlaka yerel iktidarın genel iktidarla aynı olması gerektiğini ve uyum içinde çalışıp hükümet kanalıyla bunun yapılabileceğini ifade etmiş. Sayın Seyfettin Kalay müşterek olsun. Avrupa Birliği fonlarından biz bunu karşılamıştık, ihale aşamasına geldi. Belediye’nin ve Hükümetin 5 kuruş kasasından para çıkmadan su ishale hatları yenilenecektir. Bunun dışında yine arıtma tesisinin kurulması ve ırmağa kanalizasyon akması da bu projenin içinde. İnkumu’nun derin deşarjı ve kanalizasyonu da bu projenin içinde. 20 milyon euroluk proje bu ve Avrupa Birliği’nde biz projemizi yaptık. Avrupa Birliği’nden onayı aldık. Parası geldi, parası çıktı. İhale askısına çıktı. Muhtemelen seçimlerden önce görüşülüp ihalesi de mutlaka yapılacaktır. Irmak ıslağına gelince, yapmak istiyorlarsa Hükümete sonuna kadar destek oluruz. 12 yıldan bu yana hükümetimiz iktidarda. Irmak ıslağı yapmak isteselerdi ne muhalefetteki Belediyeler nede iktidardaki Belediyeler buna hiç karşı çıkmayacaklardı. Bu zamana kadar yapsalarmış. Buda bize nasip olacak diye düşünüyorum. Anketlerimizde arkadaşlar sadece oy oranı anlamında söyleyeyim istiyorsanız. Bartın halkımızın % 56.3’ü Sayın Cemal Akın’a oy vereceğini ifade etmekte. Sayın Rıza Yalçınkaya’nın oy oranı ise % 17.4’tür. Sayın Seyfettin Kalay’ın oy oranı yüzde 12.7’dir. Sayın Mücahit Mekeç arkadaşımızın da yüzde 1.6’dır. Bu anketler INC şirketi tarafından yapılmıştır ve Bin 504 kişi katılmıştır.” Dedi.

Halkımız Cemal Akın’ın Çalışmalarını Başarılı Bulmakta

Sayın Cemal Akın’ın Bartın’da yapmış olduğu icraatların Bartın halkında karşılığını bulma oranı da % 70.4 olduğunu söyleyerek konuşmasını sürdüren İl Başkanı Bilgin “ Bartın halkımız Cemal Akın’ın yapmış olduğu çalışmaları başarılı bulmakta. Türkiye’deki tüm belediyeler dahil hiçbir belediye bu oranı şu ana kadar yakalayamamıştır. En yakın yakalayan % 68’le Kayseri Büyük Şehir Belediyesi’dir. Üçüncüde % 62 ile Konya Büyükşehir Belediyesi’dir. Biz değerli Bartın halkına güveniyoruz. Kim ne derse desin ne kadar karalamak isterse istesin Sayın Cemal Akın 2009 yılından bu yana Belediye Başkanlığı görevi yapmaktadır. Beş yıldan bu yana Sayın Cemal Akın’ın yapmış olduğu çalışmaları görmekteler ve karşılılığında da puanlarını verecekler. Bundan sonrada beş yıllık dönemde yapacağımız 53 tane projemizde hazır. Belediye meclis üyelerimizde hazır. Seçime hazırız. Projelerimizle beş yıllık dönemde yaptıklarımızı anlatıyoruz. Önümüzdeki beş yıllık dönemde yapacaklarımızı anlatıp değerli hemşerilerimizden ekibimizle birlikte oy istiyoruz. Sayın Selim Karakaş bana laf yetiştireceğine daha Kumluca adayları belli değil. Kumluca’ya gitsin adaylarını tespit etsin. Seçim çalışmalarına başlasınlar.” Şeklinde konuştu.

Yaşar Bey’in Bir Bildiği Vardır

Seçime en hazır parti Milliyetçi Hareket Parti’sidir diyerek açıklamalarına devam eden Başkan Bilgin “İlk önce adaylarımızı biz açıkladık. Şu anda belediye meclisi ve il genel meclisi adaylarımızın tamamı hazır. Sandık kurulu üyelerimizin tamamı hazır ve eğitimden de geçtiler. Seçime hazır vaziyette çalışmalarını yürütüyorlar. Sayın belediye başkanımız proje toplantısı da yapacaktır. Yapmış oldukları icraatlar ve yapmak istediği projelerini anlatacaktır. Ama kesinlikle bir polemiğin içine girmeyeceğiz. Yaptıklarımızı ve bundan sonra yaptıklarımızı kamuoyu ile paylaşmaya devam edeceğiz. Polemiğin içine çekilmek istemiyoruz. Kesinlikle polemiklerin içinde yer almayacağız. Sayın Rıza Yalçınkaya’da Belediye Başkanlığı yaptı. Oda o dönemde yaptıklarını anlatsın. Bundan sonraki dönemde yapacaklarını halkı ile paylaşmasından memnun olurum. Şu anda bazı konuşulan problemler var. Suyla ilgili problemleler var. Alternatif su ile bunun önüne geçilecek. Su isale hatlarının değişmesiyle de kayıp kaçakların önüne geçilecek. Bartın 2030 yılına kadar su sıkıntısı çekmeyecek. Hava kirliliği ile ilgili doğalgaz yaygınlaştıkça bununda önüne geçilmiş olacak. Trafik sıkıntısından bahsedilmekte onu Yaşar Bey çözdüğü için gündemimizden çıkarttık. Yaşar Bey bir programda ki konuşmasında Bartın’da ki trafik problemini çözdü. Madeş’in olduğu yerden yukarı yol veriyor. Hastaneye gidenleri oradan gönderdikten sonra trafik problemini de çözmüş oluyoruz. Yaşar Beye bu değerli katkılarından dolayı da teşekkür ediyorum. Güzel bir öneri. Neye yarayacak bilmiyorum ama Yaşar Bey’in bir bildiği vardır her halde.” Dedi.

% 19 Oranında Kararsız Kesim Var

Seçim tarihine kadar iki anket daha yaptıracaklarını söyleyen Bilgin “Mart ayının ilk haftasında bunu kamuoyu ile paylaşacağız. Anketlerdeki kararsızlar dağıtılmadan önce oy oranımız % 49.9. Ben anket şirketine de söyledim kararsızların dağıtımından sonra biz 56.3’e çıkıyoruz. % 19 oranında bir kararsız kesimi var. Neden bize de dağıtıyoruz diye sorduk. Tüm anketlerde tüm anket şirketleri bu uygulamayı yapıyormuş. Herkesin ana oyunun üzerine kararsızlardan da oy dağılımı yapılıyormuş. Kaldı ki kararsızların tamamını diğer partilere dağıtsak bile üçünün toplamı Sayın Cemal Akın’ı yakalayamıyor. Sayın Rıza Yalçınkaya bu dönem kaybedecek. Onun kaybetmesinin hırçınlığını görüyoruz biraz kendisinde. Sükunete davet ediyoruz. Sakin olursa daha iyi olur diye temenni ediyoruz. Kendi parti içinde problemlerine yoğunlaşsınlar. Parti çalışmalarına yoğunlaşsınlar. Milliyetçi Hareket Partisi’ne laf yarıştırmaya devam etmesinler. Sayın Selim Karakaş’ta televizyon programında kendilerinin de anket yaptırdığını oysa sonuçların böyle olmadığından bahsetmekte. Ellerinde anket varsa karşılaştırabilirsiniz. Ama ben ellerinde anket olduğuna inanmıyorum. Varsa da zaten bu sonucu görmüşlerdir.” Diyerek açıklamalarını noktaladı.
bartintv.com.tr

Anahtar Kelimeler: Sezai BilginMHP

YORUM YAZ

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

   Yorumlar
   Toplam 44 yorum mevcut

  • bartının geleceği 1 yıl önce yorumlandı

   30 martta 21.ci yy yakışan hakettiği yerlere gelecek ciddi ama gerçek projelerle büyüyen gelişen bir bartını bartın halkı en iyi şekilde karar verecektir.bügüne kadar hep oyalama göz boyama yap boz yaparak bunları bırakın daha halen bulanık su kullanıyor isek buna en güzel cevab bartın halkı 30 martda en iyi şekilde verecektir.

  • slogan %20 1 yıl önce yorumlandı

   zaten cana yakın, cemal akın sloganı %20 alır

  • bu ne peki 1 yıl önce yorumlandı

   2014 Yerel Seçimlerinde Hangi Partiye Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz ?
   Ak Parti : 1422 Oy 30.9% CHP : 791 Oy 17.2% MHP : 1769 Oy 38.4% Saadet Partisi : 512 Oy 11.1% Diğer : 115 Oy 2.5%

  • tarafsız 1 yıl önce yorumlandı

   sezaı bey zaten hep anket açıklamayla meşgul. imar sorununa hiç değinmiyor. kendisinin sahip olduğu evin hiç bir yerde kaydı bile yok. çalışkan belediye halkın imar sorunuyla ilgilenendir.bu işler sadece yol, su ve aydınlatmadan ibaret değil. bartında kaç kişinin tapu ve iskan işini hallettiniz.. açıklayın...

  • ali 1 yıl önce yorumlandı

   anketi mhp il binasında yaptılar galiba

  • TARAFSIZ ANKET 1 yıl önce yorumlandı

   28.01.2014 tarihinde ulusal bir anket firması tarafından yapılan bartın anketinde %33,8 mhp %31,6 chp %25.88 akp %4,02 sp %2,7 bbp %2 diğerleridir
   sonuç şunu gösteriyor yarış mhp ve chp arasında gececek chp adayı rıza yalcınkaya nın siyasi tecrübesi ve halen milletvekili olması son yıllarda ankara bürokrasini iyice tanıması ve insanlara karşı alcak gönüllü oluşu mhp adayına karşı avantajı olarak değerlendiriliyor ve 30 mart da yarışı kazanacağı ön görülüyor

  • baaddin @raider 1 yıl önce yorumlandı

   eee. bende diyorum ki.. bunu sorarak öğrenebilirsiniz :) bak bugün şehitlik anıtı açıldı. boyama işi olarak görüyorsan onu da . diyecek bişeyim yok

  • eğer 1 yıl önce yorumlandı

   memnuniyet sandığa yansırsa bir dönem daha devam cana yakın cemal akın diyorum

  • raider @baaddin 1 yıl önce yorumlandı

   yazdan beri yol boyama direk dikme ve kaldırım taşları değiştirme işleri kaça mal oldu diye soruyorum. borcu sormamdaki sebep acaba borçlar bitti de artık kıvır zıvıra para harcamaya sıra geldi mi diyeydi.

  • baaddin 1 yıl önce yorumlandı

   birileri belediyenin borcu ne kadar diye sormuş.. gülesimm geldi sahiden.. belediye meclis üyeleri sadece mhp den ibaret değil. chp si de var akp li olanı da. sorsunlar yazıyla belediyeye.. onu da mı mhp li üyelerden bekliyorsunuz...eminim ki cevap verilecektir...böyle lafla peynir gemisi yürümez.. elinde varsa bir bilgi belge konuşacaksın. biri demiş ki anket inandırıcı deil, ankette birinci parti çıkmazsa zaten para vermezler.. bunu yazan daha bu işin tekniğini bile bilmekten aciz...çok zor bişey değil. google anket şirketlerinin çalışma şekillerini yazın. öyle facebookta fotoğraf paylaşmakla bilgi öğrenilmiyor.. öğreneceksiniz.... biz başten beri demiyormuyuz eğitim şart diye :) bir tanesi de demiş ki neden kadınlar matinesi yapılıyor, neden geziler düzenleniyor..eee ne yapacaklardı güzel kardeşim, halkın böyle bir imkandan yararlanmaya hakkı yok mu. bu etkinliklere katılanlara sordun mu memnunmu diye. yoksa boş lafa gerek yok.30 mart akşamı cemal bey burada olacak,ya diğerleri?

  • ving raider 1 yıl önce yorumlandı

   bu kadar atmaya gerek yok. 2 aydan az kaldı. bartın halkı elbette hiçbirşey yapamayan belediyeden hesap soracaktır. benim merak ettiğim belediye borcunu biye açıklamıyor. kaça mal oldu bu boyama kaldırım yenileme çalışmaları

  • telaş 1 yıl önce yorumlandı

   madem 38000 oyun yaklaşık yüzde 56.2 21000 oya tekamül ediyor sn bilgin sonuç boyle ise neden durmadan yemek programları,matineler,gezi turları yapmaya başladınız bu telaş niye,ben söyliyeyim çünkü bartına yakışan gerçek bir projeniz yok eğer yapamilseydiniz önce su problemini çözerdiniz.çözemediniz,yapamadınız .

  • kahraman 1 yıl önce yorumlandı

   bartinin öncelikli sorunu su yagmur yagsa sular bulanik yagmur yagmasa bile yine bulanik neden care bulunmuyor birde irmagi kirletenleri neden korunuyor iemaga neden zehirli madelerin dökülmesine izin veriliyor baliklar zehirleniyor bunlar önemli sorunlar hic bir ülkede böyle sularin bulanik oldugu yok camasir makinesine beyaz atiyorsun sari cikiyor

  • hasan @öz bartınlı 1 yıl önce yorumlandı

   belediyenin kaç lira borcu var biliyormusun sen..daha son poşet harcamaları, kastamonu gezileri, kadınlar matineleri paraları yok..

  • Ahmet bilir 1 yıl önce yorumlandı

   Bence sezai bey bu ankwt sonuçlarını açıklaması cemal başkana zarar veriyor bırak açıklama bizim millet yönlendirmeden hoşlanmaz ters tepki yaparsın adam 2 defa kırtepeye gitmez 5 defa gider seçimde

  • bartın 1 yıl önce yorumlandı

   yalan söylüyor diyenlere kesinlikle katılıyorum bu kadar söz verip verdiği sözü tutmayan insan topluluğu görmedim

  • fahrenayt 1 yıl önce yorumlandı

   gecen köyüne yapılması gereken yan yollar beklıyo okadar ınsan madur orda buna benzer daha neler vr renklı lambalara aldanmaya devam ettıkce bızler bartın kasaba olmaktan daha ilerı gıtmez

  • sezai bey 1 yıl önce yorumlandı

   bu seferde kendinizi yüksekten gösteriyorsunuz.bu millet artık süse makyaja kanmıyor.30 mart akşamı 2011 de olduğu gibi hayal kırıklığına uğrama.allah aşkına bartının ufkunu açacak hangi projeyi yaptınız.kanalizasyon mu imarmı toki köprüsü mü inkumu resme yazın patlamaya hazır çöp yığınını mı daha suyu çözemediniz.2011 seçimde hüsran sonuç çıkınca belediye yap boz yaparak süsle makyajla bu seçimide kaybetmeme telaşına girmiştir.

  • AKREP 1 yıl önce yorumlandı

   cemal akin farka gidecek siz atin tutun bakayim kendinizi avundurun cemal akinin yaptiklarini görmeyen kör bartinlilar daha doğrusu bakan körler belediye fabrika mi yapmiş diyenler sizin millet vekilleriniz var ankarada mecliste

  • merve 1 yıl önce yorumlandı

   yorumu yazan aynı kısıler basıretsız kurtcuklar sızı
   bıttınız bartında haberınız yok 500 kısı ıle anket bı sehrın genelını belırlemez anketı yapan fırma zaten sızı bırıncı cıkartmasa ıdı o fırmaya para bıle vermezdınız verdıgınız parada bu arada bartınlının parası haklarımızı helal etmıyoruz sıze bu vebal yeter sıze

  • baaddin 1 yıl önce yorumlandı

   kimsein zoruna gitmesin, allahın izniyle cemal bey, mhp belediye başkanı olarak 30 mart akşamı görevine devam edecektir.... diğer adayları merak etmeyin, biri ankaraya gider, biri ise karabük iline gider, bartında kalmazlar :)

  • GERÇEK BARTINLI 1 yıl önce yorumlandı

   buna sadece gülünür.hahahah..adama sorarlar çocuk mu kandırıyorsun diye...

  • trakia @Ahmet Naim 1 yıl önce yorumlandı

   havaya atılmıyor doğru yazın. yere atılıyor. kaldırım boya olarak 6 aydır. bunların masrafını ne zaman açıklayacak belediye

  • anket 1 yıl önce yorumlandı

   sonucuna göre cana yakın cemal akın

  • sofi @MATEMATİKÇİ 1 yıl önce yorumlandı

   ya arkadaşş sen neyin peşindesinn, senin matematik öğretmenin kim di acaba... anketlerde kararsız seçmen diye bir grup var bilmez misin :):)

  • Ahmet Naim 1 yıl önce yorumlandı

   özel bir şirkete yaptırılan anketin sonucu ne olursa olsun masrafın kimin tarafından karşılandığıdır.bartın'da hiç bir zaman görülmemiş israf belediyeciliği yaşanıyor.bartın anket sonuçlarını tartışa dursun tüyü bitmemiş yetimin paraları havaya atılmaya devam ediyor

  • Akıllı 1 yıl önce yorumlandı

   Herkes kendi anket şirketlerine anket yaptırarak kamuoyunu etkilemeye çalışıyor, söylenen -siyaseten- doğru .
   Yalnız park gelirlerinin ne olduğunu açıklayamamış başkan.
   Polemiğe girmek istemiyorum deyip " daha Kumluca bld bşkn adayını açıklayamadılar" demesi polemiğin kendisi.
   Sorulanlara iddiara park ihalesini kimin aldığına , ne kadar geliri olduğuna cevap vermeyen başkan o koltukta oturmamalı .

  • hasan 1 yıl önce yorumlandı

   yok bu muhp lıler boyle cıksın bol bol yalan atsın mahalle agzıyla sıyaset yapsın bu dıger partılerın ısıne gelır kım tutar sızı sallayın zaten kendı kendınıze en buyuk cezaları verıyorsunuz. gulun aglanacak halınıze ıl baskanınızın elektrık hırsızlıgınden sucu var ve sız savunuyorsunuz. sezaı bılgın ıstıfa et

  • öz bartınlı 1 yıl önce yorumlandı

   anket yapılalı daha 10 gün olmuştur ve purofesyonel birşirket yapmıştır hem daha neyi tartışıyorsunuz bartın burada ne yapıldı ortadadır bartın bartın olalı hem 40 50 tiril yon borç ödeyecek hem bunca işyapacak ben eleştiren arkadaşların art niyetli olduklarını düşünüyorum bartı nın neresine gitsen yapılanlar görünüyor bartın lı ama değildir herşe yi mükemmel şekilde görüyor değil mi ama su sorununuda inşallah bu yaz sonn bulacak ve mükemmel şekilde akacaktır önümüz açık al lah razı olsun cemal başkanım

  • fahrenayt 1 yıl önce yorumlandı

   yıllardır dsp chp anap mhp derken ne kazandın ey bartın türkıyedekı akp beledılerını görün artık bugüne kadar kaybettık bir kezde akp le kaybedelım bakalım ne oluyo dıyelım bu sefer

  • fahrenayt 1 yıl önce yorumlandı

   yıllardır köy muhtarlarının uyguladıgı yöntem bu 4 yıldır havuz şalale gıbı ölü yatırımlarla oyalan secım zamanı gelınce gırmedık mahalle sokak bırakma secimi alırsan 5 yıl daha yatarsın nasılsa beledıyenın borcunu acıklasaya birisi suyun içinde suyun kaç para oldugunu kaynaksız harcamaların faturasını kım ödeyecek ey bartınlııı at gözluklerını cıkaralım artık

  • cana yakın cemal akın 1 yıl önce yorumlandı

   allah aşkına sayın yalçınkaya neden belediye başkanlığını bırakıp ankaraya gitti ve en önemlisi genel seçimlere 2 yıl varken tekrar aday oluyor. kimse kimseyi kandırmasın. 4 yıldır bartın için varını yoğunu ortaya koyan cemal başkan mekafatını 30 martta alacak. biri ankaraya biri karabüke dönecek. ne demişler cana yakın cemal akın

  • güllü 1 yıl önce yorumlandı

   bartın halkı geçmişte de şimdi de neyin ne olduğunu biliyor ve görüyor birileri bişeyler söylüyor kesin doğruluğu olmayan anketler yaptırıyorsunuz ama şöyle bir gerçek var ki bu sefer birileri değil halk kazanacak halkın iktidarının adı da rıza yalçınkaya bu böyleydi kimse de değiştiremez

  • soruyorum 1 yıl önce yorumlandı

   bartın tvde olmassa şu bartından haber alamayacaz herhalde.

  • MATEMATİKÇİ 1 yıl önce yorumlandı

   bir anket sonucunu bile doğru dürüst açıklıyamıyorsunuz.56.3+17.4+12.7+1.6=88 eder geri kalan yüzde 12 nerede ? bir hafta önceki açıklamanda oy oranımız yüzde 58 diyordun gün geçtikçe eriyorsun böyle giderse 30 marta kadar sıfırı tüketirsin .herhalde siz bu anketleri mhp liler arasında yapıyorsunuz mhp liler arasında oyunuz yüzde 56 ya düştü buda başka bir gerçek

  • vatandaş 1 yıl önce yorumlandı

   atın bakalım bol keseden kim tutar sizi

  • sn bilgin 1 yıl önce yorumlandı

   doğrusu bartınlı bir vatandaş olarak nasıl bir anket yapılıyor kaç kişiye soruluyor asıl önemli olan odur.bugün herhalde diğer belediye başkan adayları anket yaptırsalar her parti sizin geçen ankete göre 2 puan düşen değil emin olun bügün itibari ile belki yüzde 6o altına düşmez.özellikle suların bu kadar bulanık aktığı bu donemde ben şahsım adına bartın halkının kesinlikle bu kadar abrtılı tercihde bulunacağına kesinlikle ihtimal vermiyorum.

  • Serkan 1 yıl önce yorumlandı

   mhp hayal görüyor.ne iş yapmış bartında. yağmurun yağmasını bırak yağmur çiselese çeşmelerden çamurlu su akıyor.çamura para ödüyoruz.cemal akın rüyasında görür başkanlığı artık.

  • kemerli 1 yıl önce yorumlandı

   şu sorunun cevabını verebilir mi birisi belediyeye alınan güvenlikler taşeron işçiler memurlar acaba tarafmı değilmi bartında belediyecilik anlayışı ancak kafalar değişirse gelişir iktidar değişince o giren kişileri görecem dün milletin yüzüne bakmadığı kişiler şimdi ufak bi iş alınca millete tepeden bakmaya başladılar her iktidar bunu yapıo yandaşlar değil vatandaşlar yani gerçekten o işin hakkını verebilecek insanlar iş güç sahibi olmalı bu zihniyetle ne bartın nede türkiye ilerleme katedemez belediyeler hatır gönül yuvası değil halka hizmet kamu kuruluşudr

  • 2011 GENEL SEÇİM TAHMİNİ 1 yıl önce yorumlandı

   2011 yılındaki genel seçimlerde 2-0 rahat alırız demişti. akp yüzde 58, chp yüzde 34, mhp yüzde 19 oranında oy almıştı. demek oluyor ki çakma anket....

  • hasan 1 yıl önce yorumlandı

   bu anket rıza yalçınkaya adaylığını açıklamadan önce yapılan ve belediye hizmetlerinizden memnunmusunuz diye sorulan bir ankettir..oy diye sorulmadı..yani gerçeği yansıtmıyor.halkı yanlış bilgilendirmeyin..

  • bartınlı 1 yıl önce yorumlandı

   bende bartında oturuyorum,ama bana sorulmadı...oyum chp ye..hadi ordan..

  • bartın lı sakin 1 yıl önce yorumlandı

   sayın başkan anketi boşver sandıga bakacan gercegi görecen

  • hiç inandırıcı 1 yıl önce yorumlandı

   sezai bey siz 2011 yılında da milletvekili oluyordunuz kesin demeçler vermiştiniz ama halen oradasınız,kahvahane siyaseti artık tarih oldu hiç inandırıcı olamıyorsunuz halk nezdinde güven ve itibarınız yok bence

  TÜM YORUMLAR
  Facebook Sayfamız
  NAMAZ VAKİTLERİ
  Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
  Arşiv