Ercan AYDIN Resmen Aday

Bartın TV Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Aydın, 1 Kasım'da yapılacak olan 26.Donem Milletvekili seçiminde Ak Parti'den aday adaylığı için başvuru yaptı.

Bugün saat 14:30'da Ak Parti Bartın İl Başkanlığına gelen Ercan Aydın, başvuru dosyasını il başkanı Hüseyin Manav'a sundu. Aydın burada partililere yaptığı konuşmada; "2002 yılından beri Türkiye’mizi her alanda büyüterek inanılması güç başarılara imza atan AK Parti, Sayın Cumhurbaşkanımızın başlattığı ve Başbakanımızın devam ettiği 2023 hedefinden şaşmadan her engeli aşarak yoluna devam edecektir. Ben de bu yolda daha önce içinde olmasam da elimden geldiğince verdiğim desteği “şimdi artık zamanı” deyip, bu zorlu günlerimizi aşmak ve partimizin içinde bir nefer gibi çalışmak için milletvekili aday adaylığı başvurumu yapıyorum. Partimizin kuruluşundan bugüne kadar Bartın’ımızın gelişmesine, büyümesine katkısı olmuş; başta İl Başkanlarımıza, Milletvekillerimize ve teşkilatlarda görev yapmış tüm arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürler ediyorum. O cefakar arkadaşlarımızın tecrübelerinden de faydalanarak, verdikleri hizmetleri devam ettirmek, Bartın’ımızı her yönüyle daha ileriye taşımak, AK Parti iktidarında başlayan ve devam eden dev yatırımlarının kesintisiz bir şekilde tamamlanmasını sağlamak, gelişen ve büyüyen Bartın’ın tüm sorunlarının çözümüne odaklanmak, 1 Kasım seçimlerinde aday olsam da olmasam da Bartın’ımızda oylarımızı yükseltmek ve her koşulda 2-0 yapmak için canla başla çalışarak mücadele edeceğime huzurlarınızda söz veriyorum." dedi.

BARTIN İSTİKRARA OY VERECEK

Bartın’da uzun yıllardır inşaat ve medya sektöründe hizmetleri bulunan ayrıca yıllarca Kemerspor ve Bartınspor Kulüp Başkanlığı görevinde bulunan Ercan Aydın konuşmasının devamında; "İnanmak var olmaktır. Bartın’ımıza, tüm enerjimi ve deneyimlerimi kullanarak her kulvarda katkı sağlayacağıma inandığım için buradayım. İnanıyorum ki Bartın’ımız, 1 Kasım seçimlerinde icraatlara ve istikrara oy vererek yola devam diyecektir. İnanıyorum ki Bartın’ımız, başkent Ankara’ya AK Parti’li 2 Milletvekili gönderip hızla büyüyen Türkiye’nin hızla gelişen ve her geçen gün yıldızı parlayan şehri olacaktır. İnanıyorum ki Bartın, AK Parti’ye olan inancını ve güvenini bu seçimlerde sandığa en güçlü şekilde yansıtarak Türkiye’nin önünü açacaktır. İnanıyorum ki AK Parti teşkilatları 1 Kasım seçimlerinde dur durak demeden, Başbakanımızın da ifade ettiği gibi zaruret dışında uyumadan gece gündüz çalışıp alnının akıyla zafere ulaşacak ve Türkiye Cumhuriyet tarihinin en aydınlık günlerine AK Parti ile ulaşacaktır. Beni yalnız bırakmadığınız için teşekkür eder saygılar sunarım." dedi.

Ercan AYDIN Kimdir?

iOS ve Android uyumlu cihazlarınızdan Bartın'daki önemli gelişmelerden anında haberdar olun.

Anahtar Kelimeler:
Ak PartiErcan Aydın