Kutlama Mesajları...
VALİ ALİ ÇINAR’IN POLİS HAFTASI KUTLAMA MESAJI

Ülkemizde kamu düzeninin sağlanması, can ve mal güvenliğinin korunması, suçların önlenmesi ve halkımızın emniyetini muhafaza etmek amacıyla mesai mefhumu gözetmeksizin görevleri başında olan Emniyet Teşkilatımızın 169. Kuruluş Yıl dönümünü ve 10 Nisan Polis Gününü kutlamaktayız. Çağdaş bir devlet için yaşamsal öneme sahip bu temel ilkelerimizin uygulamaya geçirilmesinde, Polis Teşkilatımızın çok büyük bir rolü vardır. Gücünü kanunlardan ve halktan alan Türk Polisimiz görevini fedakarca yapmış, toplumumuzun güvenini ve takdirini kazanmıştır. Sahip olduğu 169 yıllık tecrübesine, eğitimli personeli ve çağın gereksinimlerine uygun teknolojik alt yapısını da ekleyerek, ülkemizin en başarılı kurumlarından olan Emniyet Teşkilatımız yapmış olduğu çalışmalarla Dünya Polis Teşkilatları arasında da, üst sıralarda yer alarak, yabancı ülke polis teşkilatlarına eğitim veren bir kurum haline gelmiştir. Emniyet Teşkilatımız güvenlik hizmetlerinin yanı sıra üstlendiği sosyal sorumluluk projeleriyle eğitimden spora, kültür ve sanata dair bir çok alanda, özellikle genç nesillerimizde farkındalık oluşturmaya çalışmaktadır. Her türlü zorluğa göğüs gererek yapmış oldukları başarılı çalışmalar sayesinde, huzurlu ve güvenli bir şehirde rahatça yaşamamızı sağlayarak, bizleri gururlandıran Emniyet Teşkilatımızın, 10 Nisan Polis Gününü kutluyor, ülkemizde huzur, güven ortamının tesisi adına ve terörle mücadele uğruna görevi başında şehit düşerek aramızdan ayrılan personellerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazi polislerimize şükranlarımı arz ediyor, halen görevleri başında olan tüm polislerimize aileleriyle birlikte sağlıklı, huzurlu, başarılı bir hayat temenni ediyorum.

TUNÇ'TAN 8 NİSAN BARTIN GAZİ GÜNÜ MESAJI


AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu üyesi Av. Yılmaz Tunç, 8 Nisan Bartın Gazi Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.  Milletvekili Tunç mesajında "Kurtuluş savaşı yıllarından sonra Bartın'da verilen bir konferansın ardından 8 Nisan gününün Bartın'da Gazi Günü olarak kutlanması talebi ve bu talebin Gazi Mustafa Kemal Paşa tarafından takdir görmesi ile ilki 1932 yılında kutlanan ve Bartın'a özgü olan 8 Nisan Gazi Gününün yıldönümünü kutluyor, tüm Bartınlı hemşehrilerimi bu anlamlı gün vesilesiyle sevgi ve saygılarımla selamlıyorum." Dedi.

TUNÇ'TAN POLİS HAFTASI KUTLAMA MESAJI

AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Sözcüsü Yılmaz Tunç, Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 169. yıldönümü ve polis haftası nedeniyle bir mesaj yayınladı.
Milletvekili Tunç mesajında şunları söyledi: "Polis teşkilatımız, Hukukun üstünlüğü, insan haklarına saygı ve tarafsızlık ilkelerine bağlı kalarak bireylerin temel hak ve özgürlüklerinin korunmasına, toplumun, düzen, barış, huzur ve güvenlik içerisinde hayatını sürdürmesine imkan sağlamaktadır. Polis teşkilatımızın çok kıymetli mensupları, değerli polislerimiz, Ülkemizin dört bir yanında ellerinden gelen gayretle, gece gündüz demeden insanımızın huzurunu sağlamak, güvenliğini temin etmek için tüm gayretleriyle çalışmakta, en zor şartlarda dahi görevlerini ifa ederken gerektiğinde bu ülke ve bu millet için canını feda etmektedir. Onların sağladığı huzur ve güven ortamı sayesinde özgürlüğümüzü yaşıyor, her türlü endişeden uzak bir şekilde hayatımızı sürdürüyoruz. Millet olarak kendilerine şükran borçluyuz. Bu duygu ve düşüncelerle; Polis teşkilatımızın 169. kuruluş yıldönümünü kutluyor, zor ve meşakkatli görevlerinde tüm polislerimize başarılar diliyor, görevi başında vatanı ve milleti uğruna gözünü kırpmadan şehit düşen polislerimize Allah'tan rahmet diliyorum."

MHP’DEN SAĞLIK HAFTASI MESAJI

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bartın Kadın Kolları Başkanı Nuran Akmaz içinde bulunduğumuz Sağlık Haftası dolayısıyla bir kutlama mesjaı yayınladı. Nuran Akmaz mesajında, sağlığın insan için çok önemli bir unsur olduğunun altını çizerek bu anlamda görev yapan doktor ve diğer sağlık çalışanlarına özverili çalışmaları dolayısıyla teşekkürlerini iletti. Akmaz açıklamasında „ Sağlık, insanın en önemli meselesidir. Yaşamak, öğrenmek, iş yapabilmek için sağlık gerekir. Sağlığı bozuk bir kişi görevlerini yerine getiremez. Ne kendine ne ailesine ne de topluma faydalı olamaz. Bu bağlamda, Sağlık Haftası, toplumun ihtiyaçları doğrultusunda, sağlıkla ilgili bilgilerin halka ulaştırılması, koruyucu hizmetlerin yaygınlaştırılması, bireylerin sağlıklı yaşam konusunda bilinçlenmeleri ve hastalanmadan önce gerekli tedbirlerin alınması anlamında çok önemlidir.  Bunun yanında bu hafta içerisinde, değerli doktorlarımızın ve sağlık çalışanlarınında zor şartlarda yaptıkları görevlerinin önemini bir kez daha anlama fırsatı buluyoruz. Milliyetçi Hareket Partisi olarak sağlık anlamında alınması gereken tedbirlerin ve yapılabilecek çalışmaların takipçisi olmaya ve gerek vatandaşlarımızı gerekse sağlıkçılarımızı bu konuda üzerimize düşen her konuda desteklşemeye devam edeceğimizin bilinmesini istiyoruz. Bu düşüncelerle tüm halkımızın Sağlık Haftası’nı kutluyor herkese sağlıklı ve mutlu bir yaşam diliyorum“ dedi.

AKMAZ‘IN 8 NİSAN GAZİ GÜNÜ MESAJI

Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Kolları Başkanı Nuran Akmaz 8 Nisan Bartın Gazi Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Akmaz mesajında 8 Nisan Gazi gününün Bartın için büyük önem arz ettiğini ifade ederek şehit ve gazilerimizi her zaman şükranla andıklarını ifade etti. Akmaz açıklamasında „Milliyetçi Hareket Partisi olarak her fırsatta Şehit ailelerimizi ve Gaziler Yardımlaşma ve Dayanışma derneğini ziyaret edip üzerimize düşen konularda gerkli desteği verdik. Şehitlerimiz ve Gazilerimiz olmasaydı bu gün bu topraklarda bizlerde olmazdık. Bu vesileyle Bartın gazilerini andığımız bu anlamlı ve önemli gündebir kez daha tüm şehitlerimizi minnetve rahmetle anıyor gazilerimize şükranlarımızı sunuyorum“dedi.

MHP İL BAŞKANI SEZAİ BİLGİN‘İN 8 NİSAN GAZİ GÜNÜ MESAJI

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bartın İl Başkanı Sezai Bilgin 8 Mart Gazi Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Bilgin mesajında Bolu Milletvekili Cevat Abbas Bey’in "Milli Tarihimiz" konusunda Bartın’da verdiği konferansın Bartın'da ilgiyle izlenip büyük coşku uyandırmasının ardından, Mustafa Kemal Atatürk'ün onayı ile 8 Nisan'ın Bartın Gazi Günü olarak kabul edildiğini ifade ettiği mesajında şehit ve gazilerimize olan borcumuzu ne yapsak ödeyemeyeceğimizi belirterek sonsuz bir saygı ve minnetle andığını söyledi. Bilgin mesajında “Bartın Gazi günü ilk kez 8 Nisan 1932'de çeşitli etkinlikler ile kutlanmış. Bu günün amacı "Atatürk İlke ve inkılaplarını canlı tutmak ve gelecek nesillere aktarmaktır. Bu sebeplerle Bartın Gazi Günü bizim için çok özel ve anlamlı bir gündür. Tüm halkımızın 8 Nisan Gazi Günü'nü kutluyor, başta büyük önderimiz Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Türk Milletinin bağımsızlık destanına isimleri altın harfler ile yazılan tüm şehit ve gazilerimizi, sonsuz saygı ve minnetle anıyorum " dedi.

SEZAİ BİLGİN'DEN POLİS TEŞKİLATI’NA KUTLAMA MESAJI

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bartın İl Başkanı Sezai Bilgin, Polis Haftası dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.  Bilgin mesajında "Devletimizin, ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü ve halkımızın huzurla yaşaması için can ve mal güvenliğini sağlayan Polis Teşkilatımıza her zaman müteşekkiriz. Kahraman Türk polislerimizden oluşan Polis Teşkilatımızın 169. kuruluş yıldönümünde, şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle yad ediyor, halkımızın huzuru ve güvenliği için gece gündüz demeden çalışan ve yurdumuzun her kösesinde görev yapan tüm polislerimizin polis haftasını kutluyorum" dedi.

AKMAZ'IN POLİS HAFTASI KUTLAMA MESAJI

MHP Bartın Kadın Kolları Başkanı Nuran Akmaz Polis Haftası dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.  Akmaz mesajında "Polislerimiz bizler için emniyet tedbirlerini alarak her nerede olursak olalım huzurla hareket etmemizi ve yaşamamızı sağlarlar. Ülkemizin bölünmez bütünlüğünü, halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak, suç işlenmesini önlemek ve suç işleyenleri adalete teslim etmek gibi daha bir çok zorlu görevin sorumluluğunu taşıyan Emniyet Teşkilatı mensuplarımızın Polis Haftası’nı kutlarım. Bu gün vesilesi ile, bu kutsal vazifeyi yerine getirirken Şehitlik mertebesine yükselen polislerimizi de bir kez daha rahmetle anıyor, görevleri başındaki polislerimize saygı ve başarı dileklerimi sunuyorum" dedi.

CİHAT ÇAKIR’DAN 169. YIL KUTLAMA MESAJI

10 Nisan 1845 yılından bu yana, gücünü yasalardan, desteğini halktan alan, birlik ve düzenin korunması, sürekli kılınması için fedakârca hukukun üstünlüğü ilkesiyle adaletli ve tarafsız olarak hizmet veren Polis Teşkilatımızın kuruluşunun 169. yılını kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.  Türk Polisi, gösterdiği olağanüstü gayretlerle yaptığı hizmetler sonucunda, milletinin gönlünde taht kurmanın haklı gurur ve mutluluğunu yaşamaktadır. Evrensel insan haklarının korunması için gücünü halktan ve kanunlardan alan Türk Polisi, görevini her zaman fedakârca yapmış, gerektiğinde canını hiçe sayarak ulvi görevlerini yerine getirmiş, toplumumuzun güvenini ve takdirini kazanmıştır.
Türkiye Cumhuriyeti devletimizin, ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak, huzur ve asayişi temin etmek, suç işlemesini önlemek suçluları adalete teslim etmek gibi önemli görevleri başarıyla yerine getiren Polis Teşkilatımıza müteşekkiriz. Bu anlamlı günde, halkın güven içerisinde yaşamaları için, gece gündüz demeden şehrimizde ve yurdumuzun her köşesinde görev yapan Emniyet Teşkilatımızın her kademesindeki fedakâr ve cefakâr mensuplarını içtenlikle selamlıyorum.  Polis, Halk el ele daha huzurlu günlere.. Söyleminin genel itibarıyla hayat bulmasını temenni eder, bu duygu ve düşünceler ile Vatan ve görev uğrunda hayatlarını feda eden aziz emniyet şehitlerimizi bir kez daha minnet ve rahmetle anıyor, kahraman, mesleğinin hakkını veren ve insan haklarına bağlı polislerimize sağlık ve esenlikler diliyorum.

TİMUR'UN MESAJI

Amasra Belediye Başkanı M.Emin TİMUR Polis Haftası ve Polis Günü Dolayısıyla Kutlama mesajı yayınladı. Amasra Belediye Başkanı M.Emin Timur “Polis teşkilatımız; devletine ve milletine yaptığı güzel hizmetleriyle sadece 4-10 Nisan tarihlerindeki "Polis Haftası"nda ve 10 Nisan tarihindeki "Polis Günü"nde değil, bu aziz milletin her zaman gönlündedir. Gücünü halktan ve kanunlardan alan Türk Polisi, halkın içinden gelip, bizim evlatlarımız, kardeşlerimizdir. Görevini her zaman fedakârca yaparak, gerektiğinde canını hiçe sayan emniyet teşkilatımız bu sayede, toplumumuzun güven ve takdirini kazanmıştır. 169 yıldır ülkemizin huzur ve güvenliğini sağlamak için her türlü zorluğa göğüs gererek halkın can ve mal güvenliğini koruyan, suçluları adalete teslim eden polis teşkilatının fedakar mensuplarının Polis Haftası'nı kutluyor, görevini yerine getirirken şehit olmuş tüm polislerimizi rahmetle anıyorum."dedi.

ARSLAN'IN MESAJI

AK Parti İl Başkanı Yaşar ARSLAN, Polis Teşkilatının 169.Kuruluş yıldönümü dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı. AK Parti İl Başkanı Yaşar ARSLAN, "Polis teşkilatımız 169 yıldır ülkenin bölünmez bütünlüğü, milletimizin huzur ve güveni, suçun önüne geçilmesi gibi görevleri şeref ve gururla yerine getirmektedir" dedi.  Polis teşkilatının köklü ve temel kurumlarından biri olduğunu ifade eden Arslan, mesajında şunları kaydetti: "Polis teşkilatımız 169 yıldır ülkenin bölünmez bütünlüğü, milletimizin huzur ve güveni, suçun önüne geçilmesi, suçlunun yakalanarak adalete teslim edilmesi gibi görevleri şeref ve gururla yerine getirmektedir. Polisimizin başarılı çalışmalarını takdirle karşılıyoruz. Ülkemiz insanları huzur içinde yaşamakta yarınlarına daha huzurlu bakabilmektedir. İçişleri Bakanımız ve Emniyet Genel Müdürümüz nezdinde tüm polis teşkilatımızın mensuplarını yaptıkları başarılı çalışmalardan dolayı kutluyor, nice yıllar dileğiyle tüm mensuplarına selam ve sevgilerimi ileterek, görevi başında şehit düşen teşkilat mensuplarına da Allah'tan rahmet diliyorum."

KARAMAN'IN MESAJI

Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman da yayınladığı mesajda; "Türkiye Cumhuriyetinin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü, halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak, huzur ve asayişini temin etmek, suç işlenmesini önlemek ve suçluları yakalayıp adalete teslim etmek gibi çok zor ve önemli görevlere sahip olan Polis Teşkilatımıza müteşekkirim. Ülkemizin dört bir yanında özveri ile görevlerini yapan, bu uğurda hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan Türk Polis Teşkilatının, içinde bulunduğumuz Polis Haftasını ve 10 NİSAN Türk Polis Teşkilatının 169. kuruluş yıldönümünü kutlarken, görevleri başında kahramanca şehit olan emniyet mensuplarımızı rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyor, tüm ailelerine ve emniyet teşkilatına saygı ve sevgilerimi sunuyorum." dedi.

BARTINSPOR'DAN MESAJI

Vatana üstün hizmet sağlayan onurlu polislerimizin Bartınspor Kulübü yönetim kurulu adına Polis haftasını kutlar mesleki görevlerinde başarılar dilerim. Bartınspor Basın sözcüsü Murat YILDIRIM

DURSUN'UN MESAJI

Bartın İl Genel Meclis Başkanı Kenan DURSUN'dan Polis Haftası Kutlama Mesajı ; Halkımızın huzur ve güvenliğini sağlamak için görev yapan Emniyet Teşkilatı’nın tüm mensuplarının 169.’inci kuruluş yıldönümünü kutluyor, teşkilatın her kademesinde hizmet vermiş şehit polislerimizi rahmetle anıyor, görevleri başındaki fedakâr polislerimiz ve bütün teşkilat mensuplarının çalışmalarında başarılar diliyorum.
iOS ve Android uyumlu cihazlarınızdan Bartın'daki önemli gelişmelerden anında haberdar olun.


Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.