MHP: Gelecek Türk Milleti'nindir

 “Gelecek Türk milletinindir”

Milliyetçi Hareket Partisi Bartın Milletvekilleri Aynur Yıldırım ve Tuncay Maden seçim çalışma programlarını hızlandırdı. Vatandaşlara 1 kasım seçimlerinin önemini anlatan Vekiller konuşmalarında, “Gelecek Türk milletinindir. Gelecek Türkiye Cumhuriyeti’nindir. Gelecek Milliyetçi Hareket Partisi’nin omuzlarında parlayacaktır. Anayasal sınırlarını açıkça çiğneyen Erdoğan için asıl maksat 1 Kasım seçimlerine milliyetçi yığınak yapmak ve Milliyetçi Hareket Partisi’nden sözde oy aşırmaktır” diye konuştular.

MHP TÜMK İMKANLARIYLA 1 KASIM’A HAZIRLANIYOR

Kurtköy’de ve Asma Aile çay bahçesinde vatandaşlarla buluşan adaylar Kozcağız ve Kurucaşile’de destek istedi. Akşamları köy ve kahvehane ziyaretleri yaparak seçim ziyaretlerini sürdüren MHP’li milletvekili adaylarına Belediye Başkanı Cemal Akın, Belediye Başkan vekilleri Mehmet Sandıklı, Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Taner Çetin, Belediye Meclis üyeleri, 7 Haziran seçimlerinde milletvekili adayları olan Sezai Bilgin ile Orhan Ölçek, Merkez İlçe Başkanı Murat Demir, kadın kolları ve parti yönetim kurulu üyeleri eşlik ediyor. Ziyaretlerinde destek isteyen 1. Sıra Milletvekili adayı Aynur Yıldırım ülkenin yaşadığı son günlerdeki gidişata dikkat çekerek vatandaşları bilgilendiriyor. Yıldırım, “Milliyetçi Hareket Partisi; aziz milletimize ülkenin geleceği için oy ver çağrısı yapmaktadır.Her türlü hile, desise, ayak oyunu, entrika ve dalavereyle yenilenme kararı alınan 7 Haziran seçimlerinden sonra, şimdi önümüzde 1 Kasım randevusu bulunmaktadır.25. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri’nin sonuçlarını hazmedemeyen, milli iradenin tercihini kabullenmeyen kaçak saray ve uşakları bir kez daha seçim kartını masaya koymuşlardır.AKP Türkiye’ye rest çekmiştir.Erdoğan tuzak kurmuş; Davutoğlu figüran olmuş, AKP ise siyasi operasyon aracı gibi kullanılarak Türk milletinin demokratik seçimi yok sayılmıştır.Ve nihayetinde Türkiye 5 aylık bir arayla ikinci kez sandık başına gidecektir.Bu durum siyasi tarihimizde bir ilktir.Demokrasi düşmanlarının, milli irade kaçkınlarının, milliyet karşıtlarının oyunlarını bozmak için yeni bir imkan önümüzdedir ve buna da yalnızca 28 gün kalmıştır.1 Kasım 2015 tarihinde yapılacak 26.Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri için geri sayım başlamıştır.Milliyetçi Hareket Partisi 1 Kasım’a tüm imkanlarıyla, tüm kaynak ve potansiyel gücüyle hazırlanmaktadır.Başarmak için sabırsızız. Çünkü kendimize güveniyoruz” dedi.

MUHAFAZA VE MÜDAFA ETMEK ZORUNDAYIZ

Yaşanan üzücü olayların ülkeyi felakete sürüklediğini ifade eden MHP 1. Sıra Milletvekili adayı Aynur Yıldırım “İktidar olmak, Türkiye’nin yönetimini üstlenmek için azimli ve inançlıyız. Çünkü başka bir seçeneğin olmadığını görüyoruz.Biz girdikleri kutlu ve bir o kadar da tehlikeli imtihanlardan dönmeyi aklından geçirmeyenlerin varisleriyiz.Biz kahramanca yaşamış, kahramanca ömür geçirmiş ve ardından son nefesini vermiş büyük bir neslin devamıyız.Geçmişten bugüne değin elden ele, dilden dile, gönülden gönüle taşınan emanetlerin büyüklüğünü biliyoruz.Bize düşen görev ise bu ulvi emanetleri bugünün hudutlarından kazasız belasız geçirip geleceğin parlak ufuklarına ve orada bekleyen hilal bakışlı kuşaklara sağ salim teslim etmektir.Manevi vebalin farkındayız.Destansı fedakârlıklarla temelleri kazılan, çetin mücadelelerle çatısı örülen bir geçmişi geleceğin tertemiz ruhuyla buluşturmalıyız.Gelenekten geleceğe, geçmişten yüksek hedeflere bir köprü kurmak, bunu da emniyete almak durumundayız.Kim ne yaparsa yapsın, neyle meşgul olursa olsun, biz yolumuzda kararlı şekilde yürümeli, ülkenin geleceği için çalışmalıyız.Müdafaa ve muhafaza etmek zorunda olduğumuz; bir irfan, bir iddia, bedeli kanla ödenmiş bir millet varlığı vardır.Unutmayalım ki, geçmiş geleceği gözyaşlarıyla sular. Gelecek geçmişin bağrından filizlenir ve ona eklemlenerek ebediyete akar. Bu akış durur, bu akış engellenir, bu akış tıkanırsa bozgun kaçınılmaz, imha mukadder olur” dedi.

GELECEĞİN ROTASINI BELİRLEYECEKSİNİZ

MHP 2. Sıra Milletvekili adayı Tuncay Maden ise konuşmasında 1 kasım seçimlerinin Türkiye’nin geleceği için önem arz ettiğini kaydetti. Maden konuşmasında, “Vakit ülkenin geleceğine sahip çıkma ve bu doğrultuda söz söyleme günüdür.Biz bugünü gözden kaçırmadan, anı ihmal ve ikinci sıraya atmadan geleceği inşa etmek, geleceğin istikametini çizmek istiyoruz.Biliyorum, inkar eden çok çıkacaktır. Biliyorum, dudak bükenler, alaya alanlar da hemen kendilerini belli edecektir.Zira Türkiye’nin şu günkü ortamında milliliğe yabancı ve hasmane bakanların sürüsüne berekettir.Fakat inkârcılar sızlanıp yüzlerini buruştursalar da, Türk tarihinin şeref nişanesinin Türk milliyetçilerine ait olduğunu hiçbir mihrak saklayamayacaktır.Türkiye Cumhuriyeti’nin mimarı da Türk milliyetçileridir.Bağımsızlığımızın manifestosu milliyetçi vicdanlarda yazılmıştır.Dikkat ediniz; Türk milliyetçiliği hem ülke kurtarmış, hem de ülke kurmuştur.Bu yüzden kurtarıcı ve kurucu bir vizyonun, çağını milliğin kurumayan mürekkebiyle yazan bir zihniyetin geleceği düşünmesi, gelecek için devreye girmesi mecburi olduğu kadar ihmal edilemeyecek bir vatan görevidir.Gelecek Türk milletinindir.Gelecek Türkiye Cumhuriyeti’nindir.Gelecek Milliyetçi Hareket Partisi’nin omuzlarında parlayacaktır.Türklüğün jeopolitiği insanlığın önüne yeni çığırlar açacak kadar bereketli, bölgesel ve küresel emperyalizmin oyununu bozacak kadar da barış ve kardeşlik yanlısıdır.Bugün kaybedilmiş olabilir.Son 13 yıl israf ve heba edilmiş de görülebilir.Ancak geleceğin rotasını belirlemek, geleceğin yol haritasını tahayyül etmek elimizdedir.Bir ülküsü olan elbette geleceği kafasında ve vicdanında şekillendirecektir.Bunun da ilk yolu ülkenin geleceğine samimiyetle, karşılık beklemeden, bir vecd haliyle hizmet etmektir.Mevzu milletimiz lehine olduktan sonra hayallerimizin sınırı yoktur.Biz geleceği; hainlerin, işbirlikçilerin, Türklüğe diş bileyen köksüz ve kimliksizlerin tasallutundan kurtarmayı kafamıza koyduk.Bunu da başaracağız dedi.

YANLIŞ YAPIYORLAR

MHP’li Milletvekili adayı maden konuşmasını şu şekilde sürdürdü: “Türkiye’nin geleceğinde AKP denen çıkar ve soygun ittifakı yoktur. Erdoğan karanlık bir devrin günah yuvasıdır.Erdoğan demokrasiyle gelip demokratik değer ve kültüre ilk taşı atan, ilk hançeri batıran nankörlerden birisi, belki ilkidir.Davutoğlu ise bu yuvada gözlerini açan, bu yuvada kundağa alınarak irade ve karakter nakli yapıp ruhunu koltuğa değiştiren aciz ve esasen yardıma ihtiyacı olan bir şahsiyettir.Şimdi bu ikili kalkmış millikten bahsediyorlar. Tıpkı İblisin sevaptan bahsetmesi gibi.Bunlar kalkmış yerlilikten bahsediyorlar. Tıpkı cenaze törenine katılan katilin maktulü övmesi ve ah vah etmesi gibi.Erdoğan sıkıştı mı, işler sarpa sardı mı hemen milliği hatırlamaktadır.Fakat mizaç ve müktesebatına yabancı geldiğinden milliği de yanlış anımsamakta, üstelik bunu da bambaşka bir üslupla aktarmaktadır.Sanıyorlar ki, milli demekle milli olunur.Sanıyorlar ki, Rabia işaretine hapsedilmiş vatan, bayrak, millet ve devlet kavramlarını farklı mahfillerde söyleyince milli kalınır.Yok öyle yağma. Millik; ayakkabı kutularına, para kasalarına, vakıf adı altında kurulan tahsilat ve rüşvet merkezlerine ahlakını rehin bırakmışların harcı değildir.Anayasal sınırlarını açıkça çiğneyen Erdoğan için asıl maksat 1 Kasım seçimlerine milliyetçi yığınak yapmak ve Milliyetçi Hareket Partisi’nden sözde oy aşırmaktır” dedi.

iOS ve Android uyumlu cihazlarınızdan Bartın'daki önemli gelişmelerden anında haberdar olun.


Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Bos hayaller pesindesiniz 5 yıl önce

Fotonuzda olsugu gibi bizde size bu sekilde guluyoruz gencler. Sizde bu genel baskan ve bos gelenekciler oldugu surece harcediginiz paralarla bi fakiri sevindirin.

Avatar
Yorumcu 5 yıl önce

Siz önce doğalgazdan berbat olmuş yolları düzeltin.Artık akmercanlamı yoksa yalnızmı her nasılsa yollarda kocaman çukurlar oluştu yayalarada araba sahiplerinede yazık bide utanmadan oymu istiyorsunuz.