Tunç: Bartın Belediyesi Başarısız

Milletvekili Yılmaz Tunç, Bartın Belediyesi’ni sert bir dille eleştirdi. AK Parti Bartın İl Başkanlığı, AK Parti’nin 11. Kuruluş yıldönümü nedeniyle teşkilat mensuplarının ve Bartın’daki sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve muhtarların katılımı ile iftar yemeği düzenledi.

15 Ağustos 2012 Çarşamba 18:43
Tunç: Bartın Belediyesi Başarısız

BELEDİYE BAŞARISIZ

Adalet ve Kalkınma Partisinin (AK PARTİ) kuruluşunun 11. yıldönümü nedeniyle Ak Parti Bartın İl Başkanlığı tarafından iftar yemeği düzenlendi. Merkez İlçe Başkanı Regaib Bayraktar ve İl Başkanı Yaşar Arslan’nın konuşmasının sonrasında konuşma yapan Ak Parti Milletvekili Yılmaz Tunç Ak Partinin 11 yılda Türkiye’yi ileriye taşıdığını söyledi. Konuşmasının devamında Milletvekili Yılmaz Tunç Bartın Belediyesi’ni sert bir dile eleştirdi.

AK PARTİLİ BELEDİYELER ÇALIŞIYOR

Milletvekili Yılmaz Tunç Bartın’da ki Ak Partili Belediyelerin başarılı çalışmalarının gözler önünde olduğunu anacak Bartın Belediyesi’nin 4 yılda hiçbir şey yapamadığına dikkat çekti.

BARTIN BELEDİYESİ EN BAŞARISIZ BELEDİYE’DİR

Milletvekili Tunç, Ak partili Belediyelerin yaptıkları çalışmaları hiçbir zaman konuşmadıklarını ancak Bartın Belediyesi’nin en ufak bir şeyde çok büyük bir iş yapmış gibi konuştuklarını ifade etti.

SADECE YALI’YA TAŞ EV YAPTILAR

Milletvekili Tunç konuşmasına şunları söyledi. "Bunların 4 yılda yaptıkları sadece yalı bölgesine bina yapmak oldu. Bizim Ak Partili Belediyelerimiz Hepsi bundan daha fazlasını yapmıştır. Bartın Belediyesi’de tarihindeki ilk üst geçit yaptırdık diye övünüyor, onun da sponsoru Pelenkoğlu, bunların şu projeyi yaptı, diyecek hiç bir şeyleri yok. En ufak olayı büyüterek kamuoyuna lanse ediyorlar. Bartın Belediyesi en başarısız belediye’dir. ’ Dedi.

Haber: Ayhan ACAR

* * *

AK PARTİ BARTIN İL BAŞKANLIĞI 11.KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLADI

Bartın Kaynar Center’da gerçekleştirilen iftar yemeğine AK Parti Bartın Milletvekili ve Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Yılmaz Tunç, 22. Dönem Bartın Milletvekili Asım Kulak, İl Başkanı Yaşar Arslan, İl Genel Meclisi Başkanı Ali Kartal, Kurucaşile Belediye Başkanı Mehmet Zihni Sayın, Kumluca Belediye Başkanı Metin Çetin, Abdipaşa Belediye Başkanı Yaşar Dönmez, Hasankadı Belediye Başkanı Zeki Erdoğan, Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman, İl Genel Meclisi Üyeleri, STK Temsilcileri, AK Parti İl, İlçe, Belde Yönetim Kurulu Üyeleri, Merkez ve Köy Muhtarları ve çok sayıda Partili katıldı.

Merkez İlçe Başkanı Bayraktar; “İflas etmiş bir ekonomiden büyüyen bir Türkiye’ye”

İftar yemeğinin ardından 11. Kuruluş yıldönümü nedeniyle konuşmalar yapıldı. Merkez İlçe Başkanı Regaip Bayraktar konuşmasında 11. Yılın AK Parti camiasına ve ülkemize hayırlar getirmesini dileyerek, 2002 Yılı öncesi ve sonrası ile ilgili değerlendirmelerde bulundu, Bayraktar konuşmasında AK Parti öncesi Türkiye’nin 28 Şubat’ın karanlık ve boğucu havasının etkisi altında olduğunu belirterek; “iflas etmiş bir ekonomi, hortumlarla felç olmuş bir bankacılık, çağ dışı ve ideolojik bir anlayışa mahkum edilmiş, baskı, haksızlık ve yasakların gölgesinde bir eğitim sistemi, siyasallaşmış bir yargı, bürokratik vesayet altında bir siyasal düzen, MGK toplantılarının bir dizi programı gibi izlendiği sosyal hayat, rant sahibi bir medya, ulusal alanda saygınlığını kaybetmiş dış politika vardı karşımızda. Halkımız arayış içerisindeydi, öyle bir lider gelmeliydi ki statükoculara boyun eğmemeliydi, meclise ayar vermeye çalışan odaklara dur demeliydi, işte o lider 11 yıl önce partimizin kurucusu Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan olmuştur” dedi.

İl Başkanı Arslan; “2023 hedefine doğru hızla devam ediyoruz”

İl başkanı Yaşar Arslan da programda yaptığı konuşmada AK Parti’nin 11. Yıl kutlama programına katılımlarından dolayı davetlilere teşekkür ederek; "AK Parti'nin 11. kuruluş yıldönümü heyecanını, Ramazan ayı ve mübarek Kadir Gecesi atmosferini hep birlikte yaşadığımız için mutluyuz. Sayın Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde 14 ağustos 2001 tarihinde Afyon’da erdemliler hareketi olarak başlayan AK Partimizin kutlu ve ulvi yolculuğu hız kesmeden adalet-kalkınma-demokrasi-yaşanabilir çevre ve insan hak özgürlükleri ekseninde dik duruşlu onurlu bir şekilde 2023 hedefine doğru devam etmektedir. 14 Ağustos 2001 tarihinde kurulan AK Parti'de görev alan bütün vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Milletvekili Tunç; “Ramazan’da Bartınlı hemşehrilerimiz ile bütünleştik”

Milletvekili Yılmaz Tunç’ta yaptığı konuşmada, "Bu gece Kadir Gecesi, bin aydan daha hayırlı olan bu gecenin partimizin 11. kuruluş yıldönümüne denk gelmesi sevindirici bir tevafuk. Bu mübarek gecede bizleri iftar sofrasında bir araya getiren il başkanımıza ve arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. Evveli rahmet, ortası mağfiret, sonu da kurtuluş ayı olan Ramazan ayının sonuna geldik. Ramazan ayı içerisinde ilçelerde, beldelerde ve köylerimizde hemşerilerimiz ile birlikte iftar sofralarını paylaştık. Bu manevi havayı birlikte solumanın gayreti içerisinde olduk. Ramazan’da Bartınlı hemşehrilerimiz ile bütünleştik, Teşkilatlarımız, kadın kollarımız yardıma ihtiyacı olan vatandaşlarımızın imdadına yetişmeye çalıştı, bu ayda, birlik ve beraberliğin pekiştiğini dayanışmanın ve yardımlaşmanın bu ay vesilesi ile daha da arttığını görüyoruz. İnşallah bu güzel hasletlerimiz ramazan ayından sonra da devam eder.” Dedi.

TUNÇ; “AK PARTİ MİLLETİMİZİN TALEBİ İLE KURULMUŞTUR”

“14 Ağustos 2001 tarihi Türkiye siyasi tarihi için hatta bölgemiz ve dünya siyaseti için çok önemli bir tarihtir.” Diyen Milletvekili Tunç, “14 Ağustos AK Parti'nin doğduğu ve kurulduğu gündür. AK Parti milletimizin talebi ile kurulmuştur. AK Parti milletin temiz vicdanının sesidir. Bundan 11 yıl önce ülkemiz uçurumun kenarına kadar gelmişken, MHP, DSP, ANAP koalisyon iktidarının, ondan önce de SHP-DYP koalisyonlarının, 1990'lı yıllar boyunca ülkemizi küçülten siyasetçilerin artık devrinin kapanması gerektiğine karar veren milletimiz AK Parti’yi kurmuş, kurulduktan 14 ay sonra da tek başına iktidara getirmiştir. AK Parti'nin kurulduğu o günlerde büyüme rakamları açıklanırken, Türkiye eksi 9 küçülüyor, bankalar batırılıyor, bankaların içindeki milletin parası 50 milyar dolar hortumlanıyor. Milletin parası hortumlanırken milliyetçiyim diye geçinenler kıllarını kıpırdatmıyorlar. Böyle milliyetçilik olur mu? Hastalarımız hastanelerde rehin bırakılıyor, bir diyaliz hastası Bartın’dan Ankara'ya hafta da üç gün otobüslerle gitmek zorunda bırakılıyordu, iktidarda kim vardı o zaman, milliyetçiyim diye geçinenler vardı. Bu halka reva mıydı? Bir MR filmi çektirmek için İstanbul ve Ankara'da 6 ay sonrasına gün veriliyordu. Bugün ise Bartın'da aynı günde çektirebiliyoruz. Ameliyat olabilmek için 1 yıl sonrasına gün veriliyordu. Öyle bir Türkiye'den geldik. Bugün doktorlarımız en uzak köylerde bulunan hastalarımız ve yaşlılarımız için ayaklarına kadar gidiyorlar. İşte AK Parti farkı bu, sizin farkınız budur.” Dedi.

TUNÇ; “BARTIN’DA DEVAM EDEN PROJELERİMİZİN TUTARI 1,186 MİLYAR LİRA”

Milletvekili Tunç konuşmasında, “başta Sayın Başbakanımız olmak üzere, bakanlarımız ve tüm milletvekillerimiz tüm teşkilatlarımız bu millete hizmet etmek için çalışıyorlar. Sadece Bartın'da şu anda yapılan yatırımlarımız 1 milyar 186 milyon liradır. Türkiye'nin IMF'den borç almak için neler yaptığını hatırlarsak Bartın'a sadece ayrılan para 1 milyar 186 milyon liradır. Hayal dahi edilemeyen işler başarıyoruz, Amasra’ya tünel, Kurucaşile yoluna tüneller kimin aklına gelirdi" dedi.

TUNÇ; “BARTIN’IN AK BELEDİYECİLİK ANLAYIŞINA İHTİYACI ÇOK BÜYÜK”

Bartın’ın AK Parti hükümet tarafından gerçekleştirilen, eğitimden ulaştırmaya, sağlıktan turizme her alanda büyük yatırımlara sahne olduğunu belirten Milletvekili Tunç, il belediyesinin ise yetersiz kaldığını, AK Partili ilçe ve belde belediyelerinin bile merkez belediyesinin kat kat üzerinde hizmet yaptığını söyledi. Bartın’ın artık merkezi hükümetle uyumlu çalışacak, Bartın’ın büyümesini hızlandıracak bir yerel yönetim anlayışına ihtiyacı bulunduğunu belirten Milletvekili Tunç, Bartın halkının bunu artık çok dillendirdiğini, teşkilatlar olarak Bartın’da AK Belediyecilik anlayışının başlatılması için üzerlerine düşeni yapacaklarını ve halkın beklentisini boşa çıkarmayacaklarını söyledi.


YORUM YAZ

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

   Yorumlar
   Toplam 29 yorum mevcut

  • yorumsuz 3 yıl önce yorumlandı

   etik değerlerden ahlaktan ondan bundan bahsediyorsunuz ama yorumlarda söylenen ile yapılan çelişiyor yazık :) ayrıca bu ülkede sayın başbakan içinde muhtar bile olamaz demişlerdi buradakş yorumlarda da aynı zihniyetin devamı var yazık

  • özcan şeker 3 yıl önce yorumlandı

   bu siyasettir muhalefet ve iktidar yapılan veya yapılmayan iyi veya kötü ne olursa olsun her zaman birbirini eleştirmişlerdir bu TÜRKİYE siyasetinin bir ayıbıdır düzelmez ve düzelmeyecektir.Ama bana göre tek ayıp siyasilerin değil aynı zamanda vatandaşındır.Bende dahil olmak üzere şu habere yorum yazan birçok arkadaşımızındır.Yorumları okurken dikkatimi çeken konu sayın vekilin dışarıdan geldiği BARTIN'ın yerlisi olmadığı sayın AKIN'ın ve diğer adayların parti farkı gözetmeksizin BARTIN'ın yerlisi olduğuna vurgu yapılmış gibi hissettim. Aslında sayın vekilin ULUS ilçemizin bir köyünden olduğunu sanırım bilmeyen yoktur.Hangimizin eşi dostu akrabası anası babası kardeşi vs.vs. yokturki işi ekmeği eğitimi ve daha başka nedenlerle BARTIN dışında yaşamak zorunda kalmıştır ve yaşamaktadır.Bende bu şekilde yaşamak zorunda kalmış bir BARTIN vatandaşıyım nihayetinde.Sanırım o tarz yorumlar yapan arkadaşlar BARTIN'ı kendi tekellerinde sanıyorlar öyle yağma yok beyler güzel BARTIN'ımızın bir dağ köylüsü olarak gururla söylüyorum bende BARTIN'lıyım. Ayrıca sayın vekilin eleştirelecek daha doğrusu yargısız infaz yapılacak bir tarafını göremiyorum eleştirilecek mutlaka bişeyler bulunur ama yargısız infaz yapılamaz ben daha önceki dönemde 'BARTIN'ın YERLİSİ olmakla övünen vekilleri de gördüm köyümüze yol yapılmasını istedik diye yemediğimiz laf kalmadı.Kusura bakmayın beyler BARTIN KİMSENİN TEKELİNDE DEĞİL

  • Hasan 3 yıl önce yorumlandı

   Belediye başkanımız Bartın için elini dahi kıpırdatmasa biz yinede size oy vermemek için Cemal başkanı seçeriz.Sizin ve partinizin yaptığı politikayı Bartın halkı yutmayacak.Siz Bartın'a termik santral yapılmayacak dersiniz,bu konuda en yetkili olan enerji bakanı gelir yapılacak der.Bu sadece küçük bir örnekti.Yani anlayacağınız Bartın hiç bir zaman sizin olmayacak.Tekrar söylüyorum Cemal başkan bu yaptıklarının %1ni bile yapsa yine oyumuzu ona vereceğiz.

  • ben deniz 3 yıl önce yorumlandı

   madem başkan çalışmıyor sen niye şimdiye kadar iktidar bir partinin vekilisin sen yapsaydın ayrıca evet haklsın akp belediyesi çalışıyor ama sen bir akp vekil olarak çalışmıyorsun hep nerde reklam varsa orada sen varsın ilk önce vatandaşına sahip çık belediye yaklaşıyor şimdi yine atıp tutasın sen ama bu vatandaş artık yemiyor böyle sözleri

  • bartın 3 yıl önce yorumlandı

   madem başkan çalışmıyo peki sen neden çalışmıyon bartın da akp liler hariç kaç kişinin evine gittin ziyaet ettin

  • Malik Sağ 3 yıl önce yorumlandı

   Sayın vekil birdahaki dönem vekil olmazsanız ve gelmezsiniz ama buraya gelirseniz size kim selam verir. Bakın en başta ben bazen mecburen veriyorm şuan. Ama ozaman suratınıza bakmam tanımam ne yaptın ki ne yüzle geldin derim. Ankara'nın politikasını Bartın'a uyarlayıp iyi siyaset yaptığını zannediyorsun ama orda Tayyip var. Bartın küçük yer yapılanı iyi olanı herkes görüyor. Yerel bazda Cemal Akın bu yüzden seviliyor sen genelde yerele faydalı bir vekil değilsin faydalı olanı karaladığın için sana ben dahil herkes sinirleniyor gıcık kapıyor Cemal Akın'ı kötüledikçe batıyorsun bak sana bir genç tavsiyesi hafife alma Bartın'da benden çok var ! tavsiyem şu ki Konuşurken Cemal Akın'ı överek söze başla hizmetlerinden dolayı Allah Razı olsun de. Vatandaşıma iyilik bana iyiliktir de. bak şuan bayramdayız elini sıkma büyüğündür öp o abdestli elleri öyle bir göze girersinki Tayyip Erdoğan'ı sevenlerin oylarının dışında yepyeni insanlardan sempati toplarsın ama oy yine alamazsın o ayrı mevzu :))

  • Malik Sağ 3 yıl önce yorumlandı

   Az bütçeyle çok iş Cemal Akın farkıdır iyi bir AKP'li Belediye örneği göster bana ey vekil birtanel.Yakında Çaycuma var neyapmış proje varmı tarihi bir çalışma varmı mahallelerini gezdinmi İstasyon Mahallesi'ne gittin mi? heryeri köyyeri gibi, Arıta gittinmi sen hiç Arıt'A.Bak orası da AKP belediyesi Bartın'ın en küçük mahallesinden bile daha az nüfusu ve hacmivar onu geç bir sokak kadar belde ama ne yazıkki altyapı üstyapı hertaraf berbat daha çok sökülür yapılır o yollar sadece yol yapmak marifetiyle çalışan bir Belediye olmanın ötesine gidebildimi onuda nasıl yapıyor biliyorsunuz. Sen hiç Abdipaşaya gittinmi aynısı değilmi küçücük sokak hacmi ne çapı ne hizmetten bahsedebiliyormusunuz. Büyük Şehirlerlemi kıyaslayacaksınız Bartın'ı kıyaslayın yazın buraya Bende size belgeli cevaplar vereceğim çünkü Bartın hizmette ve projede büyük şehirleride geçti ispatlayacağım hatta mail adresinizi bırakın o şehirdeki hizmetleri fotoğraflarla Bartın'daki ile kıyasedivereyim araştırmadanatma VEKİL

  • ali osman 3 yıl önce yorumlandı

   bartın da fırtına nın yaşandığı gün Özel Gülpembe İlköğretim Okulu'nun çatısının başına gelen üzücü olayı yerinde incelemeye gelen sayın vekilimiz her nedense 2 adım arası olmayan mahallemize geçmiş olsuna gelmeyişi düşündürücüdür. görmedim, göremedim deme şansı yok çünkü mahalle ile okul arası 5 metre ve enkazlar yoldan gözüküyordu. sayın vekil belediye başkanı o gün olayın sıcaklğı yaşandığı anda mahallede idi her evi gezdi gördü. elinden gelen gelmeyen önemli değil di önemli olan mahalle halkının yanında idi. ama siz nerede idini? okulu gezdiniz ve gittiniz. sonrada çıkmış belediye başkanını eleştiriyorsunuz, adama sorarlar sen ne kadar bartın halkının içindesn diye. arkadaş yazmış, ikinizde bağımsız aday çıkın gerçekten inancınız varsa İKİ ADAY BAĞIMSIZ ÇIKIN

  • günyeli3 3 yıl önce yorumlandı

   akıl izan vicdan ve el insaf. insanların gözünün içine bakarak yalan ve karalama bu olsa gerek. akp li ilçe belediyelerinde ne yapılmışta haberimiz yok, aratır olduğu dediği Rıza bey döneminden eski hastane caddesinin 2 kez yapıldığını hatırlıyor bu insanlar, Cemal bey zamanından hizmet alamadım, bize ulaşılmadı diyebilecek mahalle varmı, çakal köyü, hendekyanı,orduyeri,toki,karaköy,tuna her biri bir şekilde hizmet aldı ve almakta. kimi ilk defa kaldırım gördü, kimi ilk defa asfalt gördü, kimi ilk defa ışık gördü, eksik işler var diyebilirsiniz şuda yapılmalı diyebilirsiniz ama hiç bir şey yapılmadı demek buz gibi kul hakkıdır. çarşı içinde kaldırımlara çıkanları engellemeleri gerekmekte vekil be y bunu ndedn eleştirmiyor, O da oy hesabı yapıyor, siyaset yapılacak iş değil.

  • vatandaş 3 yıl önce yorumlandı

   beyler aslında bartın güzel bir yer siyasetcileride güzel ama başbakan yılmaz tunç u istanbuldan alıp bartına çakmasaydı bartın çok güzel olacaktı başkanın veya milletvekilinin kim olduğu çok önemli değil vatandaş gider oyunu verir ama yılmaz geldi önce mustafa zen gin ve ekibini sınır dışı etti sonra meclis üyelerini darmadağın etti sonra ilbaşkanı yakup ulupınarı caddeya attı yakında yaşar arslanıda caddeye atar çünkü kimseye ihtiyacı yok akp birinci sıraya koyuyor seçmene hakaret etsede seçilıyor oy istemesede seçiliyor birde onu millet vekilliği bittikden sonra görün bartında bakalım görebilirseniz adam cemal akının tırna etmez onu tenkit ediyor ozaman sen aday ol belediye başkanlığına al boyunun ölçüsünü

  • selim yıldırım 3 yıl önce yorumlandı

   bizim yaşadığımız şehir biraz nankör bir şehirdir biz zaten millet olarak böyleyiz biz hiç bir iyi olan şeyi vayy be helal olsun çok güzel oldu demiyoruz birşey yapılıyor şu neden yok deniyor.Halk gazetesi yalıdaki tuvalet taşmış diye haber yapıyor ya insaf sen teşekkür etsene yalı meydanın bartınımıza kazandırdı diye.Zaten şöyle bir söz vardır BİR ADAMIN ARKASINDAN KÖTÜ KONUŞULUYOSA BAŞARISIZ DENİLİYOSA BU ADAM BİRŞEYLERİ BAŞARIYO DEMEKTİR.cemal başkan ekibinden allah yüzbinkere helal olsun adamlar adam gibi çalışıyor tamam eksiklikler varmı var onlarda zamanla çözlüyor zaten ama adamlar çalışıyo kimse buna karşı bişi diyemez tarafsız gözle bakarsa

  • cafer öz 3 yıl önce yorumlandı

   hazzııııırrrrr...ismail toksööözzz..akp bel.bş.adayı:ardında yelkenci vekil adayı....burası bartın beyler hazırsanız başladık işte.

  • SİLO 74 3 yıl önce yorumlandı

   Başkana atıp tutanlara lafım adam seçimde broşür dağıttı ben bunları yapacam diye 3 yılda yüzde doksanını yaptı alın broşürü elinize her akşam başkan yalıda geçin karşısına sorun başkan çalışmıyo diyenler bence bartında yaşamıyo yada kabüllenmek istemiyor seçimde belli olacak zaten çalışmışmı çalışmamışmı SİLO 74

  • NEŞREFİNE 3 yıl önce yorumlandı

   Belediye seçimlerinde kızıma iş sözü verdiler.Sonrada unuttular gittiler.Şimdi ben bunu yazdım ya tüm MHP liler ayaklanır hemen.Siz başkanınıza sorun iş sözü vermiş mi? Sonrada dönmüş mü? Ama alışkınsınız siz.Kırtepedeki yeri alana kadar arkamda da fır fır döndünüz.Belediyeden başka herşeysiniz diyecem olmayacak.Başkan iyi adamı oynuyor.Arkadaşları adam dövmeye adam yolluyor.Bu bunu da BARTIN biliyor.

  • emircan 3 yıl önce yorumlandı

   belediye halkla ilişkiler servisi yine çalışmaya başladı. yazdıkları yorumları başkanlarına gösterirler.o da mest olur böylece...pekiyi
   dedikleri gibi olsun.belediye çok çok çok iyi çalışıyor.halk memnun.Bartın da herşey güllük gülistanlık.Nasıl başınız göge erdimi? Bu arada başkanın face book sayfasından onun adına yaptığınız doğum günü kutlamaları biraz geç kalıyor,haberiniz olsun

  • selim 3 yıl önce yorumlandı

   beyefendi aşı tutmadı diyorsun ya el insaf.bari rıza ile karşılaştırma rızayı arar olduk diyorsan.ve farkı göremediysen.bunda kasıt var derim.beğenmeyebilirsin.daha çok hizmet isteyebilirsin.hatta varsa projen teklif edebilirsin.ama rızayı arar olduk diyorsan.nerede 10 yılda rızanın yaptığı.burada 3 yılda cemal beyin(tabi ekibi ile)yaptığı,lütfen insaflı ve objektirf olalım.saygılarrımla bartın en iyiye layık.

  • fuat 3 yıl önce yorumlandı

   Cemal başkan'a yıllardır her seçimde aday (milletvekili dahil) duygusal olarak bir defada bunları deneyelim diye oy verdik. Ne yazık ki aşı tutmadı, Rıza Yalçınkaya'yı bile aratır oldu. Bu seçimlerde oyumuz başka partiye Cemal başkan. Belediyecilik duygusallıkla olacak iş değil. Bartın neyin ne olduğunu anladı.

  • fehmi 3 yıl önce yorumlandı

   bu adamı bartına getirenler sokaklarda sürterken bu adam bartınlılardan resmen intikam alıyor.araştıırın bakalım geçmişte bartından bir sıkıntı mı olmuş?iftar kuruluş buna bahane.bartın belediyesinin şeçim zamanı eniştesi için satışa getiren de emin özkan için yine kendisidir.ama istanbulda büyümeeeekkkk.işte fark bizim için buradaaa.orda din ve insan hakları farklı.ne yaparsan yap sonunda işini yap,kıl namazı al affı.biz korkuyoruz belki de allahtan.bartın belediyesi için de doğru diyemeyiz.ekip çok acayip .başkanı yardımcısı belediye çalışanından tutun hepsi yaramaz.kul haklarını alıp nasıl öderler öbür tarafta bilemem.bartın layıkını bulur yanlız.hepsinde yamuk var boş adamdan birhalt olmaz.içi boş adamlardan bartına fayda gelmez.ama bartın medet umarken daha çoook keklenir.

  • vedat 3 yıl önce yorumlandı

   başkan ne mi yaptı?1-orduyeri köprüsünden amasra kavşağına yol,kaldırım.2-orduyeri mezarlığı bakım ve düzenleme 3-toki yolu genişletme sıcak asfalt 4-ebu derda türbesinin ve çevresinin yapımı(orada bir türbe olduğunu bilmeyenler vardı)5-gazi ilkokulunun olduğu mahallenin yol ve kaldırımları(imrendim görünce çok ta güzel olmuş)6-bartının ilk üstgeçidi ve ikincis 7-akgünler özlem sitesi yolu 8-kavaklı yolu 9-kanlıırmak yolu sıcak asfaltı 10-20 nin üzerinde park ayrıca devlet hastanesi altına büyükçe bir park 11-yalı mevkii 12-taş ev daha yazacağım da nasılsa bir tek taşevi diyecekler diye yazmıyorum.çalışmaya devam.asma şelale projesi,yeni havuz-yalıya avm projesi.(başkanımız hiç olmazsa bartına ne yapabilirimin derdin de)vekilimiz ben ce sempati kazanmak istiyorsa belediyeye hangi katkıda bulunabilir anlatsın,başkan kabul etmezse o zaman hak veririz.

  • salih 3 yıl önce yorumlandı

   vekilimiz konuştu yine;bartın belediyesi sadece taş ev yapmış.yazıklar olsun bu şekilde siyaset olmaz.ama cemal bey de suçlu..onlarca proje yaptı.bu projelerin yapımı ve gerekse hizmete girişi zamanlarında gösterişli reklamlar,dev bilboardlar vb yapmadı.baksın akp li belediyeler biten proje su kanalı bile olsa çarşaf çarşaf reklam,şehrin heryeri bilboard dolu.parası mı?ne önemi var.vatandaşın parasını harçur etmişler kime ne?sayın cemal akın sen bu akp lilerle baş edemezsin.yalan söylemeye korkuyorsun,iftira atamıyorsun,din sömürücülüğünü hiç bilmiyorsun.köy köy bütün partilileri gezdirip iftarlarda yapamazsın eeeee.o zaman.....bunlar seninle niye uğraşıyor hala anlamadım.halbu ki onlar her taklayı atıyorda seçimi niye sen kazanıyorsun.onlar "riya"olmadan yaşamayı bilmiyorda ondan...saygılar bartın

  • mehmet aydın 3 yıl önce yorumlandı

   terbiye bir erdemdir ve o da ne yazık ki sayın vekilde yok sanırım. bartınlı olmadığınızdan dünyanız küçük hemde çok küçük. hakaret ederek nereye varacaksınız? sayın başbakanın rüzgarı ile bartından vekil seçiliyorsunuz. yoksa sıkıyorsa inancınız varsa bağımsız çıkın cemal beyle karşılıklı aday olun 1000 oy alın şaşarım. LÜTFEN MİLLETVEKİLİNE YAKIŞIR HİTAPLARDA BULUNUN

  • sabri 3 yıl önce yorumlandı

   Vatandaş belediyenin akıllı icraatlarını görünce bartında ilkler başladı. mesela belediyece ırmak boyuna yapılan yürüyüş yolunun devamını ailesi hayratına bartının köklü ailelerinden Bankoğlu üstlenmiştir. aladağ altına ilk Cemal akın belediyesince yapılan üst geçit örnek teşkil etmiş, ikinci üst geçit ailesi hayratına yine köklü aile Pelenkoğlunca yapılmıştır. Cumhuriyet İlköğretim okulu arkasındaki parkı yine ailesi hayratına yine köklü aile Çelebi ailesi yapmıştır. Bu belediyenin doğru çalıştığını bir göstergesidir. Bu halkın, vatandaşların belediyeye duydukları güvenin ölçüsüdür. Bu katılımcılık devam edecek gibi görünüyor. Bir iki besleme basınınızla bartınlının kafasını karıştıramazsınız. Onları ve sülalesini bartınlılar çok iyi tanır sayın vekilim. yine yanlış insanların peşindesin her zaman olduğu gibi.belediyeyi eleştirdiğin kadar, yaptıklarını da taktir etsen buünkünden çok daha puan kazanırsınız. Unutma Cemal Akın bir bartın çocuğudur.

  • muzaffer değirmeli 3 yıl önce yorumlandı

   Yuh. bu kadar aşağılık bir siyaset yapılmaz. Muhalefet partisi olmasına karşın Bartın belediyesinin çalışmaları bartınlının gözü önünde devam ediyor. iktidarınız belediyeleri ne yapmış ya. nasıl bir siyasetçisiziniz. bırakın siyaseti, inançlı biri olarak hiçmi Allah korkunuz yok, hiçmi vijdan yok. Siyaseti kendi içinde üyelerinle yapma. Sağolsun belediye yalı boyuna hayat verdi. her gece binler akıyor. oraya. oturacak yer, araç park edecek yer bulunmuyor. Git siyasetini onurunu gururunu bir kenara bırak siyasetiğni yalı boyunda halkın içinde yap. Sıkıyorsa, eğer mert biriysen oradan faydalanan halka söyle bakalım. belediye çok başarısız diye. sana ne cevap verecekler. iki tane besleme medyayanın karşısında atıp tutma.

  • Malik Sağ 3 yıl önce yorumlandı

   Siyaset yapacaksanız belden aşağı değil milletvekili gibi yapın Başbakan Tayyip Erdoğan Sizi 2 dönemdir Bartın'a atadı diye vekilim demek zorunda olduğum için çok utanıyorum bakın utanması lazım diye bana dediyseniz evet vatandaş olarak oy verdiğim ve hizmetlerinden memnun olduğun bir başkana söylediklerinizden sonra size vekilim derken utanıyorum itiraf ediyorum. Siz bu memleketteki seçmenin %40'ının oyunu almış bir Belediye Başkanı'na utanmalı diyemezsiniz net ve kesin bir dille söylüyorum eğerki böyle konuşmaya devam ederseniz size deneceklerin önüne geçemezsiniz biz gazetelere sitelere yazmayız halkız sandığa yazarız 2009daki gibi. uğruna her yolu denediğiniz siyasi kariyeriniz etik değerlerle örtüşmeyen seviyelerdeki sözlerinizle Başbakan'a da zarar veriyor ama haberi yok ne yazıkki. Siz eğer AKP'den aday olup vekil olmasaydınız ve bizimle aynı mahallede yaşasaydınız bırakın mahalleye muhtar olmayı bu hitap şekli ile 10 dairelik sitenin yöneticisi bile olamazdınız biliyoruz!

  • ahmet uluz 3 yıl önce yorumlandı

   sayın vekil ramazan ramazan kul hakkına girmiştir cemal akının haklarını ezmiştir,nasıl olurda nereeydse butun sozlerini tutmuş bir cemal başkan ve ekibini yok sayar adamlar herşeyi yaptılar herşey ama sayın vekilimiz hakiktan iftarı atıyo.Tamam sayın vekil siyaset yapılşırda bu kadar yalan bi siyaset yapılmaz Allah büyük bu kadar hizmet veren belediye inşallah gene seçilecektir.Bartında akp belediyesi olsa başkla ne yapabilirdi bartına kemerden hendekyanı istimakitne balambaya doğru metromu yapacaktı,adamlar herşey yaptı helal olsun demekten başka bişi yok...

  • ata 3 yıl önce yorumlandı

   Bartın Valimizin veda mesajında devam eden projelere bakıldığında, ve biten projeleri de buna ilave edildiğinde Bartın'a yapılan yatırımların ne kadar arttığı aşikardır. Teşekkürler Sayın Vekilim. Her zaman dediğimiz gibi Bartın bu kez akıllı davranacaktır. Üniversitenin geldiği, yatırımların hızla büyüdüğü Bartınımız, iktidar belediyesi ile daha da büyüyücektir. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun...

  • Çakal Köylü 3 yıl önce yorumlandı

   Sanıyorum Yılmaz Bey'i Bartın diye başka yerlere götürüyorlar.Işim gereği Bartın'ı karış karış geziyorum.Arıt, Kurucaşile, Aptipaşa, Kumluca, Kozcağız Hasankadı'lı belediyeler kendi partisinden değil.Hepsinin durumu aynı hizmet yok.Iktidar partisinden olmak yetmiyor sanırım.Yalı bölgesinde ki kalabalığı görmüyor herhalde.Bartın tarihinde ilk defa Cemal Bey döneminde sıcak asfalt ile tanıştı.Sanırım şimdiden belediyeyi kaybettiğini anlamış olacak ki karalama siyaseti yapıyor...

  • vatandaş 3 yıl önce yorumlandı

   sayın vekil ya bartında biz yaşıyoruz bartın belediyesi amasra ulus belediyeleri çalışmıyorda bu millet bunlara niye oy veriyor insanları siz ne sanıyorsunuz ozaman bartına belediye başkanı adayı ol bu kadar basit

  • bir dost 3 yıl önce yorumlandı

   sayın vekilim AKP li diğer belediyeler çalışıyor diyorsun ama Kurucaşileden haberiniz yok zannedersem.Bartın belediyesi yine bir taş ev yapmış bize daha bir çivi çakmadı belediye,CHP zamanında yapılan işlerle duruyor ilçemiz sağ olsun başkanımız ve ekibi miras yiyorlar halen bu nasıl çalışma söyler misiniz?

  TÜM YORUMLAR
  Facebook Sayfamız
  NAMAZ VAKİTLERİ
  Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
  Arşiv