Yılın En Genç Haftası
GENÇLİK KOŞUSU

Gençlik Haftası Etkinlikleri Kapsamında 15 Mayıs 2013 tarihinde Saat: 10.30'da İlimizde yapılacak olan "Gençlik Koşusu" Davut Fırıncıoğlu Anadolu Lisesi önünden başlayacak - Bülent Ecevit Bulvarı(Eski Hastahane Caddesi)- Kemerköprü -Kemer Otel Önü- Davut Fırıncıoğlu Caddesi(Kapalı Otapark Önü)'nde sona erecektir.

TARİH : 15 MAYIS 2013 SAAT : 10.30
GÜZERGAH:
Davut Fırıncıoğlu Anadolu Lisesi önünden başlayacak - Bülent Ecevit Bulvarı(Eski Hastahane Caddesi)- Kemerköprü -Kemer Otel Önü- Davut Fırıncıoğlu Caddesi(Kapalı Otapark Önü)'nde sona erecektir.
1-2001-2003 YAŞ (Bay-Bayan)- 1998-2000 YAŞ (Bay-Bayan)- 1989-1997 YAŞ (Bay-Bayan) sporcular yarışmalara katılabilecektir.
2-Yarışmalara katılacak olan sporcular 14 Mayıs 2013 Salı günü mesai bitimine kadar(17:30) Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Servisine kayıt yaptıracaklardır.
3-Yarışmaya katılacak sporcular 15 Mayıs 2013 Çarşamba günü saat: 09.00' da Davut Fırıncıoğlu Anadolu Lisesi önünde hazır bulunacaklardır.
4-Yarışmalara katılmak isteyen sporcular 2012-2013 yılı vizeli Okul Atletizm veya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünden alınan Atletizm lisansları ile ya da kimlik belgesi ve sağlık raporuyla katılabileceklerdir.
5-18 yaşından Küçük Sporcular Veli İzin Belgesi ile yarışmalara katılabilirler.
6-Yarışmalar sonucunda kategorilerinde ilk üçe giren sporculara madalya verilecektir.

GENÇLİK KUPASI YELKEN YARIŞLARI

İlimizde Gençlik Haftası Etkinlikleri Kapsamında 17-18-19 Mayıs 2013 tarihlerinde "Gençlik Kupası Yelken Yarışları" yapılacaktır.

TARİH    : 17-18-19 MAYIS 2013
SAAT    : 10.00
YER    : Amasra Yelken Tesisleri
1-13-24 YAŞ (Bay-Bayan) sporcular yarışmalara katılabilecektir.
2-Yarışmalara katılacak olan sporcular 12 Mayıs 2013 günü saat:20.00' ye kadar Amasra Yelken Tesislerinde Ön Kayıt yaptıracaklardır.
3-Yarışmalara katılmak isteyen sporcular 2012-2013 yılı vizeli Yelken Federasyonundan alınan Yelken lisansları ile katılabileceklerdir.
4-18 yaşından Küçük Sporcular Veli İzin Belgesi ile yarışmalara katılabilirler.
5-Yarışmalar sonucunda kategorilerinde ilk üçe giren sporculara madalya verilecektir.

GENÇLİK KUPASI MASA TENİSİ

İlimizde Gençlik Haftası Etkinlikleri Kapsamında 16-17 Mayıs 2013 tarihlerinde "Gençlik Kupası Masa Tenisi Müsabakaları" yapılacaktır.

TARİH    : 16-17 MAYIS 2013
SAAT    : 16.00
YER    : Amasra Spor salonu
1-15-24 YAŞ (Bay-Bayan) sporcular (daha büyük ve daha küçük doğumlular yarışamayacaktır.)yanşmalara katılabilecektir.
2-Yarışmalara katılacak olan sporcular 16 Mayıs 2013 Perşembe günü Amasra Spor Salonunda saat: 16.00' da hazır bulunacaklardır.
3-Yarışmalara katılmak isteyen sporcular 2012-2013 yılı vizeli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünden alınan Masa Tenisi lisansları ile katılabileceklerdir.
4-18 yaşından Küçük Sporcular Veli İzin Belgesi ile yarışmalara katılabilirler.
5-Yarışmalar sonucunda kategorilerinde ilk üçe giren sporculara madalya verilecektir.

BRANŞ
TARİH
SAAT
YER
KATEGORİ
ATLETİZM
15 MAYIS
10.30
Emniyet-Cumhuriyet Mey.
2001-2003 Yaş- 1998-2000 Yaş 1989-1997
JUDO GÖSTERİ
15 MAYIS
14.30
ÇAYDÜZÜ İLKOKULU
YILDIZLAR-GENÇLER
GÜREŞ GÖSTERİ
15 MAYIS
15.30
TOKİ ORTAOKULU
YILDIZLAR-GENÇLER
MASA TENİSİ-BADMİNTON GÖSTERİ
15 MAYIS
19.00
KREDİ YURTLAR KURUMU
YILDIZLAR-GENÇLER
SPOR DALI ŞENLİKLERİ
16 MAYIS
10.00
CUMHURİYET MEYDANI
YILDIZLAR-GENÇLER
BOCCE-PETANK
16 MAYIS
14.00
İNKUMU
YILDIZLAR-GENÇLER
MASA TENİSİ
16 MAYIS
16.00
AMASRA SPOR SALONU
YILDIZLAR-GENÇLER
MASA TENİSİ-BADMİNTON GÖSTERİ
16 MAYIS
19.00
KREDİ YURTLAR KURUMU
YILDIZLAR-GENÇLER
YELKEN
17 MAYIS
10.00
AMASRA YELKEN TESİSLERİ
YILDIZLAR-GENÇLER
VOLEYBOL KIZ
17 MAYIS
13.00
ÖMERTEPESİ S.S
Köksal Toptan Lisesi-Bartın Polisgücü
VOLEYBOL ERKEK
17 MAYIS
14.00
ÖMERTEPESİ S.S
Endüstri Meslek Lisesi-Kredi Yurtlar Kurumu
ÖZEL SPORCULAR BASKETBOL
17 MAYIS
15.00
ÖMERTEPESİ S.S
UMUT ÖZEL EĞİTİM OKULU
BASKETBOL ERKEK
17 MAYIS
15.30
ÖMERTEPESİ S.S
Bartın Üniv.G.S.K-Bartın Gençlik Merkezi G.S.K
BASKETBOL KIZ
17 MAYIS
16.30
ÖMERTEPESİ S.S
ATA Su Sporları GSK-Bartın Üniv.GSK
VOLEYBOL TURNUVASI
17 MAYIS
14.00
ULUS HASANDEDE SPOR SALONU
ULUS MERKEZ OKULLAR
BOCCE-PETANK
17 MAYIS
14.00
İNKUMU
YILDIZLAR-GENÇLER
MASA TENİSİ
17 MAYIS
16.00
AMASRA SPOR SALONU
YILDIZLAR-GENÇLER
MASA TENİSİ-BADMİNTON GÖSTERİ
17 MAYIS
19.00
KREDİ YURTLAR KURUMU
YILDIZLAR-GENÇLER
YELKEN
18 MAYIS
10.00
AMASRA YELKEN TESİSLERİ
YILDIZLAR-GENÇLER
PARAMATÖR GÖSTERİ UÇUŞ
19 MAYIS
09.30
MURATBEY KÖYÜ
 
SPOR DALI ŞENLİKLERİ
19 MAYIS
11.00
CUMHURİYET MEYDANI
YILDIZLAR-GENÇLER
JUDO-TAEKWONDO-GUREŞ
GÖSTERİ
19 MAYIS
19.00
CUMHURİYET MEYDANI
YILDIZLAR-GENÇLER
BOCCE-PETANK
20 MAYIS
14.00
ULU ÇPL
YILDIZLAR-GENÇLER
SPOR DALI ŞENLİKLERİ
20 MAYIS
15.00
CUMHURİYET MEYDANI
YILDIZLAR-GENÇLER
TENİS
20 MAYIS
16.30
MERKEZ TENİS KORTLARI
YILDIZLAR-GENÇLER
TAEKWONDO GÖSTERİ
21 MAYIS
14.00
ŞHT.ÜTGM.A.AYDOGMUŞ
İLKOKULU
YILDIZLAR-GENÇLER
TENİS
21 MAYIS
16.30
MERKEZ TENİS KORTLARI
YILDIZLAR-GENÇLER
iOS ve Android uyumlu cihazlarınızdan Bartın'daki önemli gelişmelerden anında haberdar olun.

Anahtar Kelimeler:
Gençlik Haftası
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.