Bartın Belediye Meclisi Toplandı
Bartın Belediye Meclisi Aralık ayı toplantısı gerçekleştirildi.

Bartın Belediye Meclisi, Belediye Başkanı Cemal Akın Başkanlığı’nda toplanarak Aralık Ayı toplantısını gerçekleştirdi. 16 Maddenin görüşüldüğü meclis toplantısının ardından açıklama yapan Belediye Başkanı Cemal Akın, “Bartın Belediye Meclisi olarak yılın son toplantısı olan Aralık ayı toplantısını gerçekleştirdik. Meclis olarak aldığımız kararların ilimize ve halkımıza şimdiden hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

GÜNDEM:

1. Bartın Belediyesi Özel Halk Otobüslerine 10 adet hat ilave edilmesi talebinin görüşülmesi.

2. Belediyemize ait 2015 Mali Yılı Sayıştay Denetim Raporu hakkında bilgi verilmesi.

3. Kültür ve Sosyal İşler Müdürü atanması hakkında bilgi verilmesi ve Kadro değişikliği talebinin görüşülmesi.

4. Cumhuriyet Mahallesi, tapuda 1143 ada, 5 ve 6 parsel nolu taşınmazların bitişiğindeki ekli folyede “a” ile gösterilen kısmın yoldan ihdası talebinin görüşülmesi.

5. Gölbucağı Mahallesi, Şehir Elektrik Şebekesinde yapılacak olan 1 adet trafo binası yeri için imar plan değişikliği talebinin görüşülmesi.

6. Doğal Sit Alanlarında hazırlatılmış olan Koruma Amaçlı İmar Planının görüşülmesi.

7. Tuna Mahallesi, tapuda 597 ada, 1,3,11,12,13,14,15 parsel no’ lu taşınmazlarda imar plan değişikliği talebinin görüşülmesi.

8. Tuna Mahallesi, tapuda 502 ada, 126 parsel nolu taşınmazın bitişiğindeki ekli folyede “a” ile gösterilen kısmın yoldan ihdası talebinin görüşülmesi.

9. Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edilen, Bartın Belediyesi Özel Halk Otobüsleri yolcu taşıma ücretlerine zam talebinin görüşülmesi.

10. Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edilen, Belediyemiz Yaş Sebze ve Meyve Toptancı Hal işyerleri için, 2017 yılı kira bedeli artışlarının belirlenmesi talebinin görüşülmesi.

11. Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edilen, Belediyemizin 2017 Mali Yılında uygulayacağı Gelir Tarifelerinin görüşülmesi.

12. İmar Komisyonuna havale edilen, Orduyeri Mahallesi, tapuda 15 ada, 4 ve 8 parseller, 30 ada 1 ve 2 parseller ile 286 ada, 1 parselde hazırlanan plan değişikliğinin görüşülmesi.

13. İmar Komisyonuna havale edilen, Kemerköprü Mahallesi, tapuda 673 ada, 10 parsel no’lu taşınmazda imar plan değişikliği talebinin görüşülmesi.

14. İmar Komisyonuna havale edilen, Balamba Mahallesi, tapuda 1390 ada, 1 parsel no’ lu taşınmazda plan değişikliği talebinin görüşülmesi.

15. İmar Komisyonuna havale edilen, Tuna Mahallesi, tapuda 1062 ada, 8 parsel nolu taşınmazın bitişiğindeki ekli folyede “a” ile gösterilen kısmın yoldan ihdası talebinin görüşülmesi.

16. İmar Komisyonuna havale edilen, Karaköy Mahallesi, tapuda 1276 ada, 113 parsel no’lu taşınmazda imar plan değişikliği talebinin görüşülmesi.
iOS ve Android uyumlu cihazlarınızdan Bartın'daki önemli gelişmelerden anında haberdar olun.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.