Başkan'dan Sünnet Mesaisi
ÇELEN AİLESİ’NİN OĞULLARI BURHAN VE HALİL’İN SÜNNET TÖRENİNE KATILDI

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın Nehir ve Furkan Çelen çiftinin oğulları Burhan ve Halil’in sünnet merasimine katıldı. Belediye Başkanı Cemal Akın, çok sayıda iş adamı ve seçkin davetlinin yer aldığı törene eşi Saadet hanım ve yardımcısı Hüseyin Çetin ile birlikte katıldı. Törene katılarak Çelen ailesinin mutluluğunu paylaşan Belediye Başkanı Cemal Akın merasimde, Burhan ve Halil’i tebrik ederek daha nice mutlu günlerinde birlikte olmak temennisi ile hayatları boyunca sağlık, mutluluk ve başarı dileklerinde bulundu.

BAŞKAN SÜNNET DÜĞÜ’NÜNE KATILDI


Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın Belediye personellerinden Emrah Çalıkoğlu’nun oğlu Cengiz’in sünnet törenine katıldı. Belediye Dinlenme Evi’nde gerçekleşen törene yardımcısı Hüseyin Çetin’le birlikte katılan Belediye Başkanı Cemal Akın, Cengiz’i tebrik ederek ailesine hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Belediye Başkanı Cemal Akın ayrıca, törene katılan vatandaşların hatrını sorup sohbet etti.

CEMAL AKIN SELMA VE ÜNAL’IN NİKÂH’INI KIYDI


Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın Delibalta ve Sarıkaya ailelerini mutlu günlerinde yalnız bırakmadı. Belediye Başkanı Cemal Akın Şadiye ve Yusuf Delibalta’nın kızı Selma ile Necla ve (merhum) Mehmet Sarıkaya’nın oğlu Ünal’ın nikâh akdini bizzat kendisi gerçekleştirdi. Akın nikâh esnasında yaptığı konuşmasında “Şuan evlenmeye karar vermiş çiftimizin ve ailelerinin mutluluğunu paylaşıyoruz. Nikâhın, çiftimiz ve aileleri için hayırlı uğurlu olmasını ve bir ömür mutluluklar getirmesini diliyorum” dedi.

CEMAL AKIN HÜZNÜ PAYLAŞTI


Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın rahatsızlığı dolayısıyla hayatını kaybeden eski Bartın esnaflarından Mehmet Çöme’nin ailesini evinde ziyaret ederek baş sağlığı diledi. Çöme’nin cenazesi okunan duaların ardından Gölbucağı Mahallesi’nde bulunan Pelenkoğlu Sitesi’ndeki evinin önünden alınarak ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazından sonra Halatçı Yaması Mezarlığı’ndaki aile kabristanına defnedildi.
Başkan Cemal Akın, Mehmet Çöme’ye Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına baş sağlığı dedi.

CEMAL AKIN’IN YOĞUN SÜNNET NİKÂH VE DÜĞÜN TÖRENLERİ MESAİSİ

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın hafta sonu 5 çiftin Nikâh’ını kıyarak 8 sünnet törenine katıldı. Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın hafta sonu Pilavcı ve Bursalı, Kara ve Sönmezyıldız, Sezer ve Topalak, Akkaş ve Arslan, Delibalta ve Sarıkaya ailelerinin evlatlarının nikâh ve düğün törenlerine katılarak nikâh akitlerini bizzat kendisi gerçekleştirdi. Başkan, hafta sonu aynı zamanda Görkem Güney, Cengiz Çalıkoğlu, Berat Aslan, Burak Aslan, İlker Pank, Ali Efe Lü, Burhan Çelen, Halil Çelen, Bedri Arhan ve Berker Türkiş’in sünnet merasimlerine katılarak vatandaşlar tarafından davet edildiği her etkinlikte yer aldı. Konuyla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Cemal Akın mutlulukta, hastalıkta ve hüzünlü zamanlarda her zaman halkın yanında olduğunu söyledi. Akın açıklamasında “Her zaman her fırsatta halk ile iç içeyim. Bir taraftan nişan, nikâh, sünnet gibi törenlerde sevinci ve mutluluğu paylaşırken bir taraftan da hastalık ve cenaze gibi durumlarda hüznü ve sıkıntıyı paylaşarak vatandaşlarımızın dert ortağı olup onlar için elimizden ne gelirse yapıyoruz. Bundan sonrada vatandaşlarımızla her koşulda birlikte olup bize ihtiyaç duydukları her konuda destek olmaya devam edeceğiz” dedi.

BAŞKAN CEMAL AKIN, AKİF EFE LÜ’NÜN SÜNNET TÖRENİ’NE KATILDI


Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın Bartın Belediyesi Veteriner Hizmetleri Müdürü Ahmet Kerem Lü’nün oğlu Akif Efe Lü’nün sünnet törenine katıldı. Törende Belediye Başkan Yardımcıları, Daire Müdürleri, Belediye Çalışanları ve çok sayıda vatandaş hazır bulundu. Başkan Akın sünnet merasiminde Akif Efe’nin ailesine hayırlı uğurlu olsun dileklerinde bulunurken Akif Efe’ye hayatı boyunca sağlık, mutluluk ve başarı temennisinde bulundu.

EKİPLER ÇAYDÜZÜ MAHALLESİ’NDE ASFALT ÇALIŞMASI YAPTI

Bartın Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler Çaydüzü Mahallesi’nde Devlet Hastanesi ve Ömertepesi Futbol Sahası’na bağlanan alternatif yolu sathi asfalt ile düzenledi. Çalışma ile ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Cemal Akın asfaltla yol düzenleme çalışmaları ile vatandaşlara çamursuz - tozsuz sarsıntısız yollar sunarak yaya veya araçla sorunsuz ulaşım hizmeti sağladıklarını söyledi. Akın açıklamasında “Çaydüzü Mahallesi’nde Ömertepesi Futbol Sahası ve Devlet Hastanesi’ne alternatif ulaşım sağlayan yolu, yumuşak ve çöken zemin yapısı dolayısıyla sık sık fuller malzemelerle sıkıştırarak iyileştirdik. Zemin tamamen oturduktan sonra yaptığımız son tesviye ile birlikte sathi asfalt la düzenledik. Bu çalışma ile bu noktada da vatandaşlarımıza tozdan çamurdan uzak sarsıntısız sıkıntısız bir yoldan ulaşım imkânı sağlamış olduk” dedi.

ASFALT ÇALIŞMALARI KARAKÖY MAHALLESİ’NDE


Bir süre önce Bartın Belediyesi tarafından düzenlenmek üzere alt yapı çalışmaları başlatılan Karaköy Mahallesi sınırları içerisindeki bir yol daha sathi asfalt ile kaplanıyor. Konuyla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Cemal Akın düzenlenecek tüm yollarda ilk etapta alt yapı ve tesviye çalışmaları yaptıklarını belirterek Karaköy Mahallesi’ne bağlı Egemenlik Caddesi ile Kadıoğlu Sokak arasında ulaşım sağlayan yolu da bu etaptan sonra sathi asfalt ile düzenlediklerini söyledi. Başkan Cemal Akın açıklamasında “Kent genelinde devam eden doğal gaz ve alt yapı çalışmaları sonrasında gerçekleştirdiğimiz yol düzenleme çalışmalarımıza ihtiyaç duyulan diğer noktalarda da aynı hızla devam ediyoruz. Bu kapsamda asfalt veya beton parke taşlarla düzenlenecek tüm yollarımızda kanalizasyon, yağmur suyu deşarjı ve şebeke suyu gibi tüm alt yapı gereksinimlerini karşılıyoruz. Aynı çalışmaları Karaköy Mahallesi’nde, Egemenlik Caddesi ve Kadıoğlu Sokak arasında ulaşım sağlayan yolumuzda da yaptık. Burada iş makinelerimiz ve dolgu malzemeleri yardımıyla yaptığımız zemin takviyesi ve tesviye çalışmalarından sonra sathi asfalt ile düzenleme çalışmaları yapıyoruz. Belediye olarak aynı anda tüm mahallerimizde görevlendirdiğimiz ekiplerimizle ihtiyaç duyulan ve talep edilen hizmetleri süratle vererek daha yaşanabilir bir Bartın için hizmet vermeye devam ediyoruz” dedi.

BELEDİYE BAŞKANI CEMAL AKIN CAMİ AÇILIŞINA KATILDI

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın Gecen Köyü’nde Camii açılışına katıldı. Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Taner Çetin’le birlikte katıldığı Camii açılışında okunan duaların ardından açılış kurdelesini kesen Belediye Başkanı Cemal Akın Yeni Camii’nin İslam Alemi, Bartın ve Gecen Köyü’nde yaşayan vatandaşlar için hayırlara vesile olmasını diledi. Konuşmasında Camii’nin yapılmasında emeği geçenlere teşekkür eden Belediye Başkanı Cemal Akın Belediye hizmetlerine ihtiyaç duyulan her yerde olduğu gibi, Gecen Köyü ve hizmete açılan Yeni Camii için de, imkânlar ölçüsünde gerekli desteği vermeye hazır olduklarını söyledi.

BAŞKAN YILSONU ETKİNLİĞİNE KATILDI

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın Kardelen Yetenek Geliştirme Oyun ve Hobi Merkezi tarafından düzenlenen yıl sonu etkinliklerine katıldı. Hafta sonu Belediye Cep Sineması’nda düzenlenen etkinlikte 4-12 yaş arası minik öğrencilerin gerçekleştirdiği gösterileri izleyen Belediye Başkanı Cemal Akın gösterilerde sergilenen başarılı performanslar dolayısıyla çocukları tebrik ederek başarılarında pay sahibi olduklarını ifade ettiği eğitmen ve ailelerini kutladı. Akın konuşmasında “Bir eğitim döneminin daha sonunda öğrencilerin geldiği güzel noktaları aileleri ve öğretmenleriyle birlikte görerek çocuklarımızın ve ailelerinin heyecan ve sevincini paylaşıyoruz. Genç kardeşlerimi sergiledikleri güzel gösteriler dolayısıyla tebrik ediyor eğitim hayatları boyunca başarılar diliyorum. Ayrıca başarıda emeği olan eğitmenlerinİ ve ailelerini de kutlarım” dedi.

CEMAL AKIN KONGRE’YE KATILDI


Belediye Başkanı Cemal Akın Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası 13’üncü Olağan Genel Kurul Toplantısı’na katıldı. Belediye Başkanı Cemal Akın Belediye Cep Sineması’nda gerçekleşen toplantıya Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Taner Çetin’le birlikte katıldı. Başkan Akın yaptığı açıklamada, Kongrenin Serbest Muhasebeci ve Müşavirler için hayırlı olmasını dileyerek yeni Yönetim Kurulu’nun Başkan ve üyelerini kutladı. Belediye Başkanı Cemal Akın açıklamasında “Ülke ekonomisinin kalkınmasında önemli meslek kuruluşlarından biri olan serbest muhasebeci ve mali müşavirlerimize mesleki sorumluluklarının bilincinde olarak verdikleri değerli hizmetlerden dolayı teşekkür eder, Kongre’nin önce memleketimiz için sonrada tüm Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirlerimiz ile Oda Başkan’ı ve Yönetim Kurulu Üyeleri’ne hayırlı uğurlu olmasını dilerim” dedi.
iOS ve Android uyumlu cihazlarınızdan Bartın'daki önemli gelişmelerden anında haberdar olun.


Anahtar Kelimeler:
Bartın Belediyesi
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
resimler@hotmail.com 7 yıl önce

abi resimle başlık birbirine uyumlu değil. sünnet ve yüzük... yüzüğü nereye takacak?