Başkan'dan Yoğun Tempo

KARABÜK TSO BAŞKANI BARTIN BELEDİYESİ'NDE

Karabük TSO Başkanı Sedat Namal Belediye Başkanı Cemal Akın'ı ziyaret etti. Ziyarette , Bartın TSO Başkanı Cihat Çakır'da Namal ile birlikte yer aldı. Belediye Başkanı Cemal Akın yaptığı konuşmada ziyaret dolayısıyla duyduğu memnuniyeti ifade ederek her iki TSO Başkanı'na da çalışmalarında başarılar diledi. Akın konuşmasında, "Nazik ziyaretinizle belediyemizi onurlandırdığınız için teşekkür ederim. Bartın ve Karabük yakın özellik ve kültürlere sahip birbirine komşu iki ildir. Bu bağlamda birçok anlamda olduğu gibi ticari anlamda da yakın ilişkiler halinde olan illerdir.  Bu noktada çalışmalarınızla ilgili belediyemizi ilgilendiren konularda her zaman üzerimize düşeni yapmaya hazır olduğumuzu bilmenizi istiyor başarılar diliyorum" dedi.

CEMAL AKIN'A MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİNDEN ZİYARET

Bartın Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı ve yardımcıları Belediye Başkanı Cemal Akın'ı ziyaret etti. Akın'ın çalışma odasında gerçekleşen ziyarette Dekan Prof.Dr.Fikret Kocabaş ile birlikte Dekan Yardımcıları Doç.Dr.Sabri Gök, Yrd.Doç.Dr.Volkan Kırmacı ve Öğretim Üyesi Yrd.Doç.Dr Murat Dündar hazır bulundu. Belediye Başkanı Cemal Akın ziyarette yaptığı konuşmada belediye olarak eğitime ve kentteki eğitim kurumlarına belediyeyi ilgilendiren konularda her zaman destek olduklarını belirterek Mühendislik Fakültesi içinde aynı şekilde imkânlar ölçüsünde gerekeni yapmaya hazır olduklarını vurguladı.

CEMAL AKIN'A PTT MÜDÜRLERİNDEN ZİYARET

PTT Baş Müdürü Metin Ağdaş, birim müdürleriyle birlikte Belediye Başkanı Cemal Akın'ı ziyaret etti. Ziyarette, PTT Baş Müdürü Metin Ağdaş'la birlikte Merkez Müdürü Erdal Türker, İşletme Müdürü Kadircan Yaman ve İnsan Kaynakları Müdürü Adnan Gültekin yer aldı. Karşılıklı bilgi alışverişi ve sohbet şeklinde süren ziyaretle ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Cemal Akın imkânlar ölçüsünde kentteki tüm kurumlara olduğu gibi PTT'nin de belediyeyi ilgilendiren konulardaki talep ve önerilerini her zaman dinleyip bu doğrultuda gerekeni yapmaya hazır olduklarını ifade etti.

BAŞKAN AKIN'DAN KIRTEPE MUHTARI'NA ZİYARET

Belediye Başkanı Cemal Akın, Kırtepe Mahallesi Muhtarı Münir Fazıl Seyhan'ı ziyaret etti. Muhtar Münir Fazıl Seyhan'ı Kırtepe Mahallesi'nde bulunan işyerinde ziyaret eden Başkan Akın, Seyhan'ın belediye çalışmalarıyla ilgili talep ve önerilerini dinledi. Akın yaptığı açıklamada her fırsatta mahalle muhtarlarıyla iletişim ve istişare halinde olduklarını ve her gün tüm ekipleri mahallelere sevk ederek halka kesintisiz şekilde hizmet götürdüklerini söyledi. Akın açıklamasında, "Biz, tüm muhtarlarımızla her fırsatta görüşüyoruz. Mahalle muhtarlarımıza gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerimiz çerçevesinde Kırtepe Mahallesi Muhtarı Münir Fazıl Seyhan'ı da ziyaret ettim. Burada da muhtarımızdan bilgi alarak belediyemizi ilgilendiren konulardaki ihtiyaçlarla ilgili notları alıp birimlerimize gerekli çalışmaların yapılması doğrultusunda talimatlarımı verdim. Tüm birimlerimizle birlikte her zaman halkımızın emrine amade olmaya devam ediyoruz" dedi.

BAŞKAN ASFALT YOL ÇALIŞMALARINI YAKINDAN TAKİP ETTİ

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın Demirciler Mahallesi'ne bağlı Ali Gama Sokak'ta ve İnönü Okulu çevresinde başlatılan yol düzenleme çalışmalarını yerinde inceledi. Akın çalışmalarla ilgili açıklamasında doğal gaz alt yapı çalışmaları sonrasında başlatılan üst yapı düzenlemeleri çerçevesinde Demirciler Mahallesi Ali Gama Sokak'ta bulunan bir mesken yolunu ve İnönü Okulu çevresinde düzenlenmesine ihtiyaç duyulan noktaları da sıcak asfaltla düzenlemeye başladıklarını söyledi. Buralarda asfalt çalışması öncesinde yolun hasarlı yapısını tamamen söktüklerini belirten Belediye Başkanı Cemal Akın, "Doğal gaz alt yapı çalışmaları tamamlanan Demirciler Mahallesi'ne bağlı Ali Gama Sokak'ta, Sosyal Güvenlik Kurumu'nun hemen karşısında bulunan yolumuzu ve İnönü İlkokulu çevresindeki düzenlenmesine ihtiyaç duyulan noktaları sıcak asfaltla düzenliyoruz. Bu yollarımızı asfaltlamadan önce alt yapı çalışmaları dolayısıyla hasar gören bozuk yapılarını tamamen söktük. Alt yapı çalışmaları sonrasında başlattığımız asfalt yol çalışmalarımız Tuna Mahallesi'nde de devam ediyor" dedi.

NAHT VE AHŞAP USTASI AHMET GÜLDÜR'DEN BAŞKAN AKIN'A ZİYARET

Bartın Belediyesi 18. Kitap Fuarı kapsamında Naht Sergisi açan Belediye Kültür Ve Sanat Merkezi Ahşap Ustası ve Eğitmeni Ahmet Güldür Belediye Başkanı Cemal Akın'ı ziyaret etti. Kitap fuarında 35 Naht eserini sergileyen Güldür, Başkan Akın'a da bir naht eserini hediye ederek kültürel ve sanatsal etkinliklere verdiği değer ve destekleri dolayısıyla tebrik ve teşekkürlerini iletti. Belediye Başkanı Cemal Akın ise Ahmet Güldür'e nazik ziyareti ve hediyesi dolayısıyla teşekkür ederek çalışmalarında başarı ve kolaylıklar diledi. Akın yaptığı açıklamada, "30 Ekim-5 Kasım tarihleri arasında düzenlediğimiz Bartın Belediyesi 18.Kitap Fuarı kapsamında sergi açarak birbirinden güzel Naht eserlerini sergileyen Ahmet Güldür ağabeyimiz ziyaretime geldi. Belediye Kültür ve Sanat Merkezi'miz bünyesinde Bartın tarihi evlerinin maketlerini de yapan ahşap ustası ve eğitmeni Ahmet Güldür'e teşekkür ediyor saygılarımı sunuyorum" dedi.

BAŞKAN AKIN'IN ESNAF ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, kent merkezinde gerçekleştirdiği esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Başkan Akın son olarak Yukarı Çarşı ve Hamam Sokak'ta bulunan esnafları ziyaret etti. Esnaf ziyaretleriyle ilgili açıklama yapan Akın, her zaman halkın içinde olmaya ve kentteki herkesin talep ve önerileri çerçevesinde hizmet vermeye devam ettiklerini söyledi. Akın açıklamasında, "2009 yılından bu güne kadar hep halkın içinde oldum. Gerek esnaflarımızı gerekse vatandaşlarımızı işyerlerinde ve mahallelerinde ziyaret ederek sıkıntıları yerinde dinledim. Bu ziyaretler bundan sonrada aynı şekilde devam edecek" dedi.

BARO BAŞKANINDAN ZİYARET

Bartın Baro Başkanı Ferhat Parlatır ve yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanı Cemal Akın'ı ziyaret etti. Başkan Akın'ın makam odasında gerçekleşen ziyarette Baro Başkanı Av.Ferhat Parlatır ile birlikte Yönetim Kurulu Üyeleri Av.Serap Yalçın ve Av.Arzu Kaptan yer aldı. Başkan Cemal Akın, Baro Başkanı ve Avukatlarına ziyaret dolayısıyla duyduğu memnuniyeti ifade ederek başladığı konuşmasında, yeni yönetimlerinin hayırlı uğurlu olması ve başarı dileklerin ifade etti.

BAŞKAN AKIN DEMİRCİLER MAHALLESİ'NDE VATANDAŞLARLA SOHBET ETTİ

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın Demirciler Mahallesi'ni ziyaret ederek mahalle sakinleriyle sohbet etti. Mahallede yürütülen yol düzenleme çalışmalarını inceledikten sonra çeşitli ziyaretlerde bulunarak vatandaşlarla da sohbet eden Başkan Akın burada vatandaşların çalışmalarla ilgili önerilerini ve taleplerini de dinledi. Başkan Akın konuyla ilgili açıklamasında Demirciler Mahallesi'nde gerçekleştirilen yol düzenleme çalışmalarıyla ilgili bilgiler de vererek her zaman vatandaşların emrine amade olmaya devam ettiklerini söyledi. Akın açıklamasında,  "Mahallelerimizde gerçekleştirdiğimiz tüm çalışmaları yakından takip ediyorum. Bu esnada mahalle sakinlerinin çalışmalarla ilgili önerilerini ve varsa yeni taleplerini de dinliyorum.  Bu mahallemizde bir süre önce doğal gaz alt yapı çalışmaları dolayısıyla hasar gören ana yollarımızı sıcak asfaltla sorunsuz hale getirmiştik. Şimdide İnönü Okulu çevresinde ve yine bu sokağa bağlı bir mesken yolunda sıcak asfaltla düzenleme çalışmasına başladık. Bu noktada da asfaltlama öncesinde yolun hasarlı yapısını tamamen söktük. Çalışmalarımız buradan sonra düzenlenmesine ihtiyaç duyulan tüm yollarımızda sürecek" dedi.

TUNA YOLLARINDA ASFALT ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Bartın Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, Tuna Mahallesi'nde gerçekleştirilen doğal gaz alt yapı çalışmaları sonrasında başlatılan sıcak asfaltla yol düzenleme çalışmalarına devam ediyor. Ekipler son olarak mahalleye bağlı 205.Sokak yollarını da iş makineleriyle tesviye ettikten sonra asfaltla kaplayıp sorunsuz ulaşım sağlamak üzere çalışmalara başladı.  Başkan Cemal Akın çalışmalarla ilgili açıklamasında, asfalt çalışmalarını yollar yeniden hasar görmesin diye yağmur suyu kanalizasyon şebekesi, Telekom ve elektrik işleriyle doğal gaz alt yapısı, test çalışmaları ve zemin oturma süreci biten yollarda yaptıklarını söyledi. Akın açıklamasında, "Doğal gaz alt yapısı, test çalışmaları ve sonrasında ise zemin oturma süreci tamamlanan cadde ve sokaklarımıza ait yolları yeniden düzenleyerek sorunsuz hale getirmeye devam ediyoruz. Ayrıca çalışmalara başlamak içi, düzenlenecek yollarda belediyemiz alt yapı çalışmaları ve varsa diğer kurumların faaliyetlerinin de tamamlanması bizler için önem arz ediyor. Bu çerçevede ekiplerimizle şu an Tuna Mahallesi'ne bağlı 205.Sokak yollarını da sıcak asfaltla düzenliyoruz. Çalışmalarımız buradan sonra mahallenin diğer sokaklarında da devam edecek" dedi.

BAŞKAN AKIN VATANDAŞLARI EVİNDE ZİYARET EDİYOR

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın vatandaşları evlerinde ziyaret etmeye devam ediyor. Özellikle hasta ve yaşlı vatandaşları evlerinde ziyaret ederek hatırlarını soran Belediye Başkanı Cemal Akın son olarak Muzaffer Şafak'ı evinde ziyaret etti. Akın konuyla ilgili açıklamasında "Vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret ederek hatırlarını sormaktan ve değerli önerilerine başvurmaktan dolayı mutluluk duyuyorum. Halkın içinden belediyecilik anlayışımız çerçevesinde gerçekleştirdiğimiz bu ziyaretlerimiz çerçevesinde değerli dostum Muzaffer Şafak'ı da evinde ziyaret ettim. Kendisine ailesiyle birlikte sağlıklı mutlu bir ömür diliyorum" dedi.

iOS ve Android uyumlu cihazlarınızdan Bartın'daki önemli gelişmelerden anında haberdar olun.

Anahtar Kelimeler:
Cemal Akın
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.