Dolu Dolu Hafta Sonu

BÜYÜK KIRAN'DA GÖRKEMLİ KINA

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın'ın Yardımcısı Hüseyin Taner Çetin'in oğlu Oğuz ve nişanlısı Gökgöz Ailesi'nin kızı Feyza için eğlenceli müzikler eşliğinde konfeti ve havai fişek gösterilerinin yapıldığı rengârenk ve görkemli bir kına düzenlendi. Bartın'ın Büyük Kıran Köyü'nde gerçekleşen kına gecesi'nde Belediye Başkanı Cemal Akın ve ailesi, Belediye  Başkan Vekili Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, Belediye Meclis Üyeleri, MHP İl Başkanı Sezai Bilgin teşkilatın çeşitli kademelerinden yöneticiler, hazır bulunurken kınanın yapıldığı köy meydanında insan kalabalığından adım atacak yer  kalmadı. Belediye Başkanı Cemal Akın kına gecesinde yaptığı açıklamada yardımcım ve değerli dostum diye ifade ettiği Hüseyin Taner Çetin'in ve ailesinin bu mutlu gününde yanlarında olmaktan ve heyecanlarına ortak olmaktan sevinç duyduklarını söyledi. Akın açıklamasında "Belediye Başkan Yardımcım ve değerli dostum Hüseyin Taner Çetin ve eşi Mücella Çetin'in oğlu Oğuz ile Nazmiye ve Mustafa Gökgöz'ün kızı Feyza'nın kına merasimine katıldık. Bu güzel günde onlarla birlikte olmaktan, mutluluklarına ortak olup heyecanlarını paylaşmaktan dolayı büyük sevinç duydum. Hayırlı uğurlu olmasını diliyorum." dedi.

CEMAL AKIN ULUS BELEDİYE BAŞKANI'NIN MUTLULUĞUNA DA ORTAK OLDU

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın Bartın'ın Ulus İlçesi'nin Belediye Başkanı Hüseyin Ulus'un düğün davetine de icabet ederek Ulus ve Akçal ailelerinin mutlu günlerinde de yanlarında oldu.     Başkan Akın, Grand Astra Resort Otel'de gerçekleşen düğün törenine Yardımcısı Hüseyin Taner Çetin ile birliikte katıldı.     Akın düğünde Ulus Belediye Başkanı Hüseyin Ulus ve eşine hayırlı olsun dileklerini ifade ederek genç çift için ömür boyu mutluluk temennisinde bulundu.    Akın konuyla ilgili açıklamasında "Davet edildiğimiz düğün törenlerine icabet etmeye devam ediyoruz. Bu çerçevede Ulus Belediye Başkanı Hüseyin Ulus' un oğlu Erdinç ile Akçal ailesinin kızı Ceyda' nın Grand Astra Resort Otel'de düzenlenen düğün törenine de katılarak hayırlı uğurlu olsun ve bir ömür mutluluk dileklerimi ilettim" dedi.

HÜKÜMET CADDESİ'NDE BÜYÜK BULUŞMA

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın kentte faaliyet gösteren siyasi partilerin temsilcileriyle Hükümet Caddesi'nde bir araya geldi. Hükümet Caddesi'nde, Ak Parti İl Başkanı Yasar Arslan, Saadet Partisi İl Başkanı Ünal Yurtbay, Belediye Meclis Üyesi Şemsettin Çöme ve esnafların Başkan Akın'la bir araya geldiği bu büyük buluşma basın mensuplarının da dikkatinden kaçmadı. Ak Parti İl Başkanı Yaşar Arslan.'ın Kuyumcu dükkanının önünde çay sohbeti şeklinde gerçekleşen buluşma da fikir alışverişleri yapılırken siyasiler ve Başkan Akın arasındaki dostane ve sıcak kareler basın mensuplarının objektiflerinden kaçmadı. Belediye Başkanı Cemal Akın halka en güzel şekilde hizmet vermek için kentte yaşayan herkesle görüştüğünü ve herkesin önerisini önemsediğini belirterek, esnaflar iş adamları ve siyasi parti temsilcileriyle de bu çerçevede her fırsatta bir araya gelip iletişim ve istişare halinde olduğunu söyledi.

BAŞKAN İMZA KAMPANYASI STANDINI ZİYARET ETTİ

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın Halk Evleri Derneği İl Temsilciliğinin Şehirlerarası ulaşım yapan otobüs işletmelerinin aldığı kararla ilgili düzenlediği imza kampanyası standını ziyaret etti. Hükümet Caddesi'nde açılan stanttaki görevlileri ziyaret eden Başkan Akın belediye olarak otobüs firmalarının almış olduğu bu karar dolayısıyla vatandaş mağdur olmasın diye ne gerekirse yaptıklarını belirterek bu tür konu ve kampanyalar gibi halkı ilgilendiren ve halkın menfaatine her çalışmanın yanında olmaya devam edeceklerini söyledi. Akın açıklamasında, "Şehirlerarası seyahat hizmeti veren firmaların aldığı ortak kararla firmalara ait şehir içi servisleri kalkmıştır. Bizde bu konuda vatandaşlarımız mağdur olmasın diye gerekli çalışmaları yapıyoruz. Belediye olarak bundan sonrada bu gibi vatandaşlarımızı ilgilendiren her konuda gerekeni yapmaya devam edeceğiz" dedi.

BAŞKAN AKIN PERSONELİ NİL DİNÇTÜRK'ÜN NİKAH'INI KIYDI

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın belediye personellerinden Nil Dinçtürk ile nişanlısı Volkan Tepe'nin niklah akidinide bizzat kendisi gerçekleştirdi. Akın Belediye Sosyal Tesisleri'nde gerçekleşen nikah öncesinde buradaki odasında, MHP İl Başkanı Sezai Bilgin, MHP Merkez İlçe Başkan Yardımcısı Murat Demir, Akmazlar Grup yöneticisi Metin Akmaz ve İl Özel İdare Genel Meclisi Üyesi Aynur Yıldırım ile sohbet etti. Sonra nikah salonuna davet edilen Başkan Akın davetlileri selamlayarak geldiği nikah masasında genç çiftin nikah aktini gerçekleştirerek ömür boyu mutluluklar diledi. Akın konuyla ilgili açıklamasında "Nurhan ve Hikmet Dinçtürk'ün kızı, belediye personelimiz Nil hanım ile, Nuriye ve İbrahim Tepe'nin oğlu Volkan kardeşimizin nikah akitlerini gerçekleştirmekten ve mutluluklarına ortak olmaktan büyük sevinç duydum. Genç çiftimize ömür boyu mutluluklar diliyorum" dedi. Akın Belediye personeli Nil hanım ile Volkan Tepe'nin nikah töreni sonrasında ise, çiftin yakınları ve törene katılan vatandaşlarla sohbet etti.

HAFTA SONU YİNE NİKAHLARI BAŞKAN CEMAL AKIN KIYDI

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın davet edildiği nikah törenlerine katılarak genç çiftlerin nikah akitlerini bizzat kendisi gerçekleştirmeye devam ediyor.  Akın son olarak Semiha ve Ömer Kara'nın kızı Güner ile Şaban ve Gülşen Durumlu'nun oğlu Fatih'in, Koşar - Hacımustafa oğlu ailelerinin evlatları Derya ile Muhammet'in ve Yüksel-Cahide Cumhur'un kızı Pınar ile Ali-Cemile Gökbayrak'ın oğlu Onur'un nikah akitlerini gerceklestirerek çiftlere ömür boyu mutluluklar diledi. Akın  Belediye Sosyal Tesisleri'nde gerçekleşen törenler öncesinde Yardımcısı Hüseyin Taner Çetin, Saadet Partisi İl Başkan Yardımcısı Yasar Sinoplu, Dr. Seyfettin Kalay ve İş adamı Sefai Çalıkoğlu ile ssohbet etti. Akın genç çiftlerin nikah törenleri sonrasında yaptığı açıklamada "Ailelerin davetlerine icabet edip nikah törenlerine katılarak çiftlerimizin nikah akitlerini gerçekleştirip sevinç ve heyecanlarına ortak olmaktan dolayı büyük mutluluk duydum. Nikahların aileler ve genç çiftlerimiz için hayırlı uğurlu olmasını ve ömür boyu mutluluklar getirmesini diliyorum" dedi.

VATANDAŞLAR MİLLET BAHÇESİ'NİN YENİ HALİNİ BEĞENDİ

Bartın Belediyesi'nin yeni dönem projeleri kapsamında yeniden düzenlenen Belediye Sosyal Tesisleri Millet Bahçesi vatandaşlardan tam puan aldı. Nikah ve düğün merasimleri için hazır bulunan çiftlerle birlikte vatandaşlardanda büyük ilgi gören bahçenin her köşesinde bir grup vatandaş hatıra fotoğrafları çektirdi. Belediye Başkanı Cemal Akın'da katıldığı millet bahçesinde düzenlenen düğün ve nikah törenleri esnasında bahçede incelemelerde bulunup vatandaşların görüş ve önerilerini aldı. Vatandaşlar Başkan Akın'a bahçenin yeni halini çok beğendiklerini ve oldukça memnun olduğunu ifade ederek teşekkür ettiler. Belediye Başkanı Cemal Akın konuyla ilgili açıklamasında bahçenin öncekine nazaran geniş ve çok daha kullanışlı olmasıyla birlikte antik ve modern çizgileri birleştiren bir çok görsel güzelliği bünyesinde barındırdığını ifade ederek vatandaşların memnuniyetinden dolayı büyük mutluluk duyduklarını söyledi. Akın açıklamasında " Vatandaşlarımız yeniden düzenleyerek eski kullanışsız ve hoş olmayan halinden çok daha güzel ve kullanışlı bir hale getirdiğimiz Millet bahcemizden istifade etmeye başladı. Hayata geçirdiğimiz bu proje sonunda da halkımızın memnuniyetiyle mutlu olmaya devam ediyoruz" dedi.

ESNAFLARI ZİYARET EDİP VATANDAŞLARI DİNLEDİ

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın Hafta sonu esnaf ziyaretlerinde bulunup vatandaşlarla sohbe tetti. Hafta sonu Hükümet Caddesi'nde bulunan esnafları selamlayıp vatandaşlarla sohbet eden Başkan Akın herzaman halkla iç içe olarak talep ve ihtiyaçları yerinde dinleyip görmeye devam ettiğini söyledi. Akın açıklamasında "Vatandaşlarımız sıkıntı yaşamadan kolayca ulaşabilsinler diye belediyedeki odamın kapısı hep açık ve telefonumu 24 saat hiç kapatmıyorum. Halkımıza en etkili şekilde hizmet götürmek için ne gerekirse yapıyoruz. Aynı zamanda, her zaman ve her fırsatta halkın içinde olmaya devam ediyorum. Bu çerçevede hafta sonu Bartın Gazetesi'nin 91.Yıl dönümü dolayısıyla Hükümet Caddesi'ndeki tarihi Taş Han binasında düzenlenen programa katıldıktan sonrada esnaf ve vatandaşlarımızla sohbet edip talep ve önerilerini dinledim.  Ziyaretlerimiz bundan sonrada sürecek" dedi.

BAŞKAN AKIN YARDIMCISI HÜSEYİN ÇETİN'İN OĞLU OĞUZ'UN NİKAHINI DA KIYDI

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Taner Çetin'in oğlu Oğuz Çetin ve nişanlısı Feyza'nın nikah aktini de bizzat kendisi gerçekleştirdi. Başkan Akın nikah öncesinde davetlileri Belediye Başkan Yardımcım Hüseyin Taner Çetin ve Çetin'in eşi Mücella hanımla birlikte  kapıda karşıladı. Çiftin nikah şahitliklerini ise Belediye Başkan Vekili Hüseyin Fırıncıoğlu, MHP İl Başkanı Sezai Bilgin ve Yardımcısı Ercüment Özçelik yaptı. Belediye Başkanı Cemal Akın nikah sonrasında yaptığı açıklamada yardımcısı Hüseyin Taner Çetin'in oğlu Oğuz'un nikahını da kıyıp, genç çiftlerin ve  ailelerinin bu mutlu günlerinde yanlarında olarak heyecanlarına ortak olmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyduğunu söyledi. Akn açıklamasında, "Belediye Başkan Yardımcım ve değerli dostum Hüseyin Taner Çetin ve eşi Mücella Çetin'in oğlu Oğuz ile Nazmiye ve Mustafa Gökgöz'ün kızı Feyza'nın nikahını kıymaktan ve heyecanlarına ortak olmaktan dolayı büyük mutluluk duydum. Nikahın hayırlara vesile olmasını ve ömür boyu mutluluklar getirmesini diliyorum" dedi.

NİKAH SONRASI MİLLET BAHÇESİ'NDE TORUNU KEMAL'LE DAVETLİLERİ SELAMLADI

Başkan Akın nikah töreni sonrasında Millet Bahçesi'nde düzenlenen kokteylde zaman zaman torunu Kemal Asaf'ıda yanına alarak ailelerin yakınlarıyla ve davetlilerle sohbet etti. Belediye Başkanı Cemal Akın bu konuyla ilgili açıklamasında ise "Yardımcım Hüseyin Taner Çetin'e, eşi Mücella hanıma, Gökgöz ailesine ve genç çiftimize tebriklerimi ve mutluluk temennilerimi eşim Saadet hanım, kızım, oğlum, gelinim ve torunum Kemal Asaf'la birlikte ilettim" dedi.

BAŞKAN HAFTA SONU SÜNNET TÖRENLERİNE DE KATILDI

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın davet edildiği düğün ve nikah merasimleriyle birlikte sünnet merasimlerinede katılarak bir hafta sonunda daha tüm vaktini vatandaşlarla birlikte geçirdi.  Akın hafta sonu Nevin ve Serdal Albayrak'ın oğlu Emir'in Belediye Dinlenme Evi'nde, Hatice ve Bülent Gökdeniz'in oğlu Berk'in Paşa Cafe'de, Sümeyye ve Adem Görünmez'in oğlu Ömer Faruk'un Başkent Lokantası'nda, Ayşegül ve Nail Akıncı'nın oğlu Reha Çağrı'nın Güryol Aile Çay Bahçesi'nde,Ergin ve Nuray Dağlıoğlu'nun evlatları Arif Hasan ile Emin Hakan'ın Gecen Köyü'nde düzenlenen sünnet düğünlerine katıldı. Katıldığı merasimlerde ailelere hayırlı uğurlu olması temennisiyle diğer mürüvvetlerini de görmelerini dileyen Başkan Akın sünnet olan çocuklara ise sağlıklı ve mutlu ömürler diledi. Akın konuyla ilgili açıklamasında, "Bu hafta sonunu da vatandaşlarımızla birlikte ve çok yoğun şekilde geçirdik.. Bu yoğunluk bizlere neşe ve mutluk veren bir yoğunluk çünkü vatandaşlarımızın mutluluklarına ve heyecanlarına ortak oluyoruz. Bu bağlamda sünnet merasimlerine katıldığımız genç dostlarmızın diğer mürüvvetlerinide görmek dileğiyle hepsine sağlıklı ve mutlu ömürler diliyorum" dedi.

BAŞKAN AKIN DEMİRCİLER ARASINDA KAHVE ZİYARETİNDE BULUNDU

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın Başkent Lokantası'nda gerçekleşen sünnet merrasimi için geldiği Demirciler arasında kahvehane ziyaretinde bulundu. Kahvehanedeki vatandaşları selamlyıp hatırlarını soran Belediye Başkanı Cemal Akın konuyla ilgili açıklamasında her fırsatta haalkla iç içe olmaya devam ettiğini söyledi. Akın açıklamasında, "Talep ve ihtiyaçları öğrenmek ve hizmet götürmek için vatandaşların belediyeye gelmesini beklemeden mahallelerde ve kent merkezlerinde ziyaretlerde bulunuyoruz. Bu çerçevede Demirciler arasındaki sünnet merasimi davetine icabet etmeden önce bu noktada bulunan kahvehanedeki vatandaşlarımızı da ziyaret ettik. Ziyaretlerimiz her fırsatta devam edecek" dedi.

BARTIN BELEDİYESİ BİR PARK'TA ÇAĞLAYAN KENT'E KURDU

Bartın Belediyesi vatandaşlar için mahallelelere çocuk parkları ve huzurlu dinlenme alanları olutşurmaya devam ediyor. Belediye Park ve Bahçeler Müdürlüğü'ne bağlı ekipler son olarak Orduyeri Mahallesi'nde bulunan Çağlayan Kent Sitesi'ne de yeni bir park yapmak için çalışmalara başladı. Konuyla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Cemal Akın burada da park için gerekli zemin düzenlemesini yaptıktan sonra ouyn gruplarıynı kurmaya başladıklarını söyledi. Akın açıklamasında "Çağlayan Kent Sitesi'nde yapımına başladığımız park alanına gerekli zemin düzenlemelerini geçtiğimzi günlerde yapmıştık. Şu an ekibimiz oyun gruplarını yerleştiriyor. Parkın diğer ihtiyaçlarıyla birlikte tüm zemin ve çevre düzenlemeleri en kısa zamanda tamamlanarak vatandaşlarımızın hizmetine sunulacak" dedi.

BELEDİYE BAŞKANI CEMAL AKIN DİL KURSİYERLERİ'NE SERTİFİKA VERDİ

Bartın Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi bünyesi'nde dil eğitimi alan kursiyerlerle sertifikalarını Belediye Başkanı Cemal Akın'ın elinden aldılar. Belediyenin gerçekleştirdiği yaz kursları kapsamında verilen İngilizce Öğretmeni Yeşim Erdim tarafından 100 öğrenciye ve Almanca eğitmeni Emel Aycan tarafından ise 20 öğrenciye 2 ay boyunca dil eğitimi verilmişti. Kurslarını başarıyla tamamlayan kursiyerler için Belediye'nin Santral Sokak'taki Kültür Evi'nde sertifika töreni düzenlendi. Törende Beeldiye Başkanı Cemal Akın, Yardımcısı Hüseyin Taner Çetin, Kursiyerlerin arkadaş ve aileleri ile eğitmenleri hazır bulundu. Belediye Başkanı Cemal kursiyerelere sertifikalarını verirken yaptığı konuşmada belediye olarak kültür ve sanat merkezi bünyesinde çoksayıda kurs ve etkinlik tertip ettiklerini belirterek bu kursların bundan sonrada en güzel şekilde devam edeceğini ifade etti. Konuşmasında dil kurslarına katılım gösterip başarıyla tamamlayan tüm kursiyerleri tebrik ederek hayat boyu başarılar dileyen Akın "Belediyemiz Kültür ve Sanat Merkezi bünyesinde gerçekleştirdiğimiz Yaz Kurslarımız çerçevesinde düzenlediğimiz Yeşim Erdim eğitmenliğindeki İngilizce kursumuzun ve Emel Aycan eğitmenliğindeki Almanca kursumuzun 120 öğrencisine Belediye Kültür Evi'nde tertiplenen törende sertifikalarını verdim. Kurslarımızı başarıyla tamamlayan herkesi tebrik ediyor bu belgelerin hayat boyu gelecek başarılara ve mutluluğa vesile olmasını diliyorum" dedi.

iOS ve Android uyumlu cihazlarınızdan Bartın'daki önemli gelişmelerden anında haberdar olun.


Anahtar Kelimeler:
Cemal Akın
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.