Meclis Ağustos Ayında Tatil Yapacak

Gündeme 1 Madde Daha Eklendi

İl Genel Meclisi toplantı salonunda yapılan Haziran/2011 ayı birinci birleşiminde gündem maddeleri arasına 1 madde ilave edildi. Kadro İptali ve İhdası gündeme 6. maddesi olarak eklendi

Rapor Doğrultusunda Kabul Edildi

Gündemin 2. maddesinde bulunan 2010 Yılı Taşınır Kesin Hesabı ile ilgili Komisyon raporu maddesi Plan ve Bütçe ve İçişleri Komisyonunca yapılan incelemede komisyonların olumlu raporları doğrultusunda oybirliği ile kabul edildi.

Toplantıda İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İbrahim KAYIŞ ve İl Özel İdaresi Daire Müdürleri de hazır bulundu.

* * *

Sosyal Hizmetler Müdürlüğüne Araç Tahsis Edildi

Bartın İl Genel Meclisi Haziran/2011 ayı toplantılarına 2. birleşim ile devam edildi. Dün Ali Kartal Başkanlığı'ndaki mecliste 4 madde görüşüldü. İl Genel Meclisi'nin dünkü toplantısında 1 Adet Araç ve Şoförün Görevlendirilmesi konusu görüşülerek karara bağlandı.

Gündeme 3 Madde Daha Eklendi

İl Genel Meclisi toplantı salonunda yapılan Haziran/2011 ayı ikinci birleşiminde gündem maddeleri arasına 3 madde ilave edildi. Ödenek Talebi (Işıklandırma) gündemin 7. Maddesi, Ek Çalışma ve Yatırım Programı gündemin 8. Maddesi ve Jandarma Güvenlik Ödenek Talebi gündemin 9. Maddesi olarak eklendi.

Gündem Maddesinde Yer Değişikliği Yapıldı

Meclis Başkanı Ali KARTAL’ın önerisi ile gündemin 9. Maddesinde olan Jandarma Güvenlik Ödenek Talebi ile ilgili konu 4. Maddeye, gündemin 4. Maddesinde olan Ek Çalışma (Yatırım) Programı ile ilgili Komisyon Raporu 9. maddesine alındı.

Rapor Doğrultusunda Kabul Edildi

Gündemin 3. maddesinde bulunan 1 Adet Araç ve Şoförün Görevlendirilmesi ile ilgili Komisyon raporu maddesi Plan ve Bütçe ve Çevre ve Sağlık Komisyonunca yapılan incelemede İl Özel İdaresi araç envanteri listesinde kayıtlı bulunan FİAT Marea marka 74 AV 739 plakalı aracın vergi, resim, trafik kazası, arıza, bakım onarım, sigorta gibi tüm mali ve hukuki sorumluluklar İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğüne ait olmak üzere şoförsüz olarak teslim tarihinden itibaren 1 yıl süre ile geçici olarak tahsis edilmesine komisyonların olumlu raporları doğrultusunda oybirliği ile kabul edildi.

* * *

Bartın İl Genel Meclisi Haziran/2011 ayı toplantılarına 3. birleşim ile devam edildi. Dün Ali Kartal Başkanlığı'ndaki mecliste 3 madde görüşüldü. İl Genel Meclisi'nin dünkü toplantısında gündemin 4. maddesi olan Jandarma Güvenlik Ödenek Talebi ile gündemin 6. maddesi olan Kadro İptali ve İhdası maddeleri komisyonlara havale edilirken, gündemimizin 5. maddesi meclis tatil zamanının belirlenmesi ile ilgili konu görüşülerek karara bağlandı.

Meclis Ağustos Ayında Tatil Yapacak.
Gündemin 5. maddesinde bulunan Meclis Tatil zamanının yapılan işari oylama sonucu Ağustos ayı olarak belirlendi. İl Genel Meclis Başkanı Ali KARTAL, " Ağustos ayında meclisimiz tatil yapacak. Daha doğrusu toplantılar tatil yapacak, ama tabii bu arada tüm meclis üyelerimiz çalışmalarını sürdürecekler. " dedi.

Komisyonlarda İncelenecek.
Dış İlişkiler Müdürlüğünün teklifine göre, gündemin 4. maddesi olan Jandarma Güvenlik Ödenek Talebi ile ilgili konunun incelenmek üzere İçişleri ile Plan ve Bütçe Komisyonlarına, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğünün teklifine göre, gündemin 6. maddesi olan Kadro İptali ve İhdası ile ilgili konunun incelenmek üzere İnsan Kaynakları ve Arge Komisyonuna havale edildi.

Toplantı 06 Mayıs 2011 Saat 15:00’da
Toplantıda İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İbrahim KAYIŞ ve İl Özel İdaresi Daire Müdürleri de hazır bulundu. Meclis bir sonraki oturumu 06 Mayıs 2011 saat 15:00’da yapacak.


iOS ve Android uyumlu cihazlarınızdan Bartın'daki önemli gelişmelerden anında haberdar olun.


Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.