Nikahtan Sünnete Koştu

BAŞKAN CEMAL AKIN HAFTA SONU YİNE YOĞUN BİR NİKÂH VE DÜĞÜN MAROTONUNDAYDI

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın bir hafta sonunda daha, davet edildiği tüm nikah ve düğün merasimlerine katılıp genç çiftlerin nikâh akitlerini bizzat kendisi gerçekleştirerek mutluluklarına ortak oldu. Hafta sonu, Ebru Çolak ile İbrahim Çakal'ın düğün merasimi ile Aynur-Şinasi Ünal çiftinin kızı İmren ve Fadime-Şaban Tanrıverdi çiftinin oğlu Gökhan'ın nikah töreninde bulunan Belediye Başkanı Cemal Akın sonrasında katıldığı 7 nikah töreninde ise genç çiftlerin nikah akitlerini bizzat kendisi gerçekleştirdi. Başkan Akın, Sümeyra Tamur ile Murat Çomak çiftinin, Fulya Aydın ile Sedat Aydın'ın kızı Dilan ile Emel Aycan ve Taşkın Balta'nın oğlu Avni Ozan'ın, Nur Betül Aktaş ile Erdem Güzel'in, Özge Dijle Düzenli ile Mehmet Demir'in, Zeren Kozak ile Serdar Güler'in ve Rabiya Figen - Mustafa Çelik'in kızı Ece ile Özlem Hale Arıcı - Ekrem Arıcı'nın oğlu Hakan Arıcı'nın nikah akitlerini gerçekleştirerek çiftlere ömür boyu mutluluklar diledi. Belediye Başkanı Cemal Akın ayrıca, Çelik ve Arıcı Ailelerinin nikâh töreni öncesinde, 20 ve 21. Dönem Bartın Milletvekili ve eski Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Zeki Çakan ile sohbet etti. Hafta sonu kıydığı nikâhlar ve katıldığı düğünlerle ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Cemal Akın, vatandaşların mutlu günlerinde yanında olmaktan büyük sevinç duyduğunu belirterek genç çiftlere ömür boyu mutluluklar diledi. Akın açıklamasında, “Bu hafta sonunda da yoğun bir nikâh ve düğün maratonu içerisindeydik. Vatandaşlarımızın bu mutlu günlerinde yanlarında olmak ve nikâh akitlerini gerçekleştirmekten büyük sevinç ve heyecan duydum. Kurulan kutsal aile müesseselerinin hayırlı uğurlu olmasını ve genç çiftlerimize ömür boyu mutluluklar getirmesini diliyorum” dedi.

BAŞKAN CEMAL AKIN YİNE SÜNNETTEN SÜNNETE KOŞTU

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, hafta sonu davet edildiği sünnet merasimlerine de katılarak erkekliğe adım atan gençlerin ve ailelerin mutluluğuna ortak oldu. Başkan Akın hafta sonu Fikriye-Fatih Çarpışan çiftinin çocukları Alperen ile Eymen'in, Ferhan Ören ve Serkan Ören'in oğlu Bedirhan'ın, Esra Kırmacı ile Özgür Kırmacı'nın evlatları Duhan'ın, Birgül-Ferruh Soydan çiftinin oğlu Alperen'in, Mukaddes Güner ile Hulisi Günerin oğulları Alperen ile Eyüp Ensar'ın, Havva ve Nuri Bostancı çiftinin oğlu Mehmet Ali’nin, Meral ve Halil Cesur'un oğulları Berke ile Bartu'nun, Havva ve Abdullah Kaval çiftinin oğlu Buğra'nın ve Sevgi-Tekin Çetin çiftinin çocukları Metin Kerem’in sünnet düğünlerine katılarak hayırlı olsun ve geçmiş olsun dileklerini ileti. Belediye Başkanı Cemal Akın katıldığı sünnet merasimleriyle ilgili açıklamasında bu merasimler vesilesiyle de her fırsatta halkın içinde olduğunu belirterek vatandaşların çocuklarının erkekliğe adım attıkları bu mutlu günlerinde de yanında olmaktan mutluluk duyduğunu söyledi.

ÖZLEM KENT’TEN CEMAL AKIN’A ZİYARET

Özlem Kent sitesi yöneticileri Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’ı ziyaret etti. Başkan Akın’ın makam odasında gerçekleşen ziyarette Özlem Kent Sitesi Yöneticisi Ümit Pala ile birlikte yönetim kurulu üyeleri Hüseyin Çeliker ve Muhsin Çetin hazır bulundu. Belediye Başkanı Cemal Akın mahallelerde bulunan tüm siteler ve tüm meskenlerin belediye hizmetlerinden kesintisiz şekilde faydalanabilmesi için ne gerekirse yaptıklarını belirterek Özlem Kent sitesinde yaşayan vatandaşlarında belediyeyi ilgilendiren her konuda emirlerine amade olduklarını söyledi. Akın açıklamasında, “Ziyaretiniz dolayısıyla teşekkür ederim. Belediye olarak tüm mahallelerimizdeki siteler ve meskenlerin belediyemiz hizmetlerinden kesintisiz şekilde faydalanabilmesi için gece gündüz aralıksız şekilde çalışıyoruz. Bu çerçevede sizlerin ve sitenizde yaşayan vatandaşlarımızın da belediyemize ihtiyaç duyduğu her konuda emrinize amade olduğumuzu bilmenizi istiyorum” dedi.

CEMAL AKIN VE SEZAİ BİLGİ’NDEN KIRTEPE MUHTARI’NAZİYARET

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın MHP İl Bakanı Sezai Bilgin ile birlikte, Kırtepe Mahallesi Muhtarı Münir Fazıl Seyhan’ı ziyaret etti. Başkan Akın’ın, muhtarın Kırtepe Mahallesi Arifler Sokak’ta bulunan iş yeri ve muhtarlık bürosuna MHP İl Başkanı Sezai Bilgin ile birlikte gerçekleştirdiği ziyaret karşılıklı bilgi alışverişi ve sohbet şeklinde gerçekleşti. Belediye Başkanı Cemal Akın ziyaretle ilgili açıklamasında, mahalle muhtarlarıyla her zaman karşılıklı ziyaretler ve telefon görüşmelerinde bulunarak iletişim ve istişare halinde olup belediye olarak tüm mahallelere en güzel şekilde hizmet götürmek için ne gerekirse yaptıklarını söyledi. Akın açıklamasında, “Göreve geldiğim günden beri her fırsatta mahallelerimizin muhtarlarıyla irtibat halindeyim. Gerek karşılıklı ziyaretlerle gerekse 24 saat hiç kapatmadığım telefonumla sürekli istişare ve iletişim halinde olduğumuz muhtarlarımız aracılığıyla da tüm mahallelerimize ihtiyaç duyulan hizmetleri en etkili şekilde götürmek için ne gerekişe yapıyoruz. Bu çerçevede MHP İl Başkanı’m Sezai Bilgin ile Kırtepe Muhtarımızı da ziyaret ettik. Muhtarlarımızla ikili ilişkilerimiz bundan sonrada aynı şekilde devam edecek” dedi.

BAŞKAN AKIN OYUNU GAZİ İLKOKULU’NDA TORUNUYLA KULLANDI

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, 12.Cumhurbaşkanlığı seçiminde oyunu, torunu Kemal Asaf ile birlikte geldiği Gazi İlkokulu’nda kullandı. Gazi ilkokulu’nda oyunu kullanmadan önce ve kullandıktan sonra vatandaşlarla selamlaşıp sohbet eden Belediye Başkanı Cemal Akın seçimin tüm Türkiye için hayırlara vesile olmasını diledi. Oyunu kullandıktan sonra sandık görevlilerine çalışmalarında kolaylıklar dileyen Akın yaptığı açıklamada, “12. Cumhurbaşkanlığı seçimi için oyumu Gazi İlkokulun'da torunum Kemal Asaf ile birlikte kullandım. Bu seçimin de tüm ülkemize hayırlı olmasını diler, sandıklarda görev yapan bütün vatandaşlarımıza kolaylıklar dilerim” dedi.

CEMAL AKIN SEÇİM GÜNÜ OKULLARI GEZEREK VATANDAŞLARLA SOHBET ETTİ

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, 12.Cumhurbaşkanlığı seçimleri kapsamında mahalleleri ve vatandaşların oylarını kullandıkları okulları ziyaret etti. MHP İl Başkanı Sezai Bilgin ile birlikte TOKİ, Cumhuriyet ve Fatih İlkokullarını ziyaret eden Başkan Akın, ziyaretler esnasında vatandaşlarla sohbet edip sandık görevlilerine kolaylıklar diledi. Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Cemal Akın, her zaman vatandaşlarla birlikte olmaya devam ettiğini ifade ederek seçimin ülkemiz ve Türk milleti için hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu. Akın açıklamasında, “Daha evvelki seçimlerde olduğu gibi 12.Cumhurbaşkanlığı seçimleri esnasında da okullarımızı ziyaret ederek vatandaşlarımızla birlikte olmaya devam ediyor sandık görevlilerimize kolaylıklar diliyoruz. Seçimin ülkemiz ve milletimiz için hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

BAŞKAN AKIN SANAYİ SOKAKLARINI İNCELEYİP ZİYARETLERDE BULUNDU

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın sanayi sitesinin sokaklarında şuana kadar düzenlenen yolları ve düzenlenmeye ihtiyaç duyulan noktaları inceleyip esnafları ziyaret etti. Başkan Akın yaptığı ziyaretlerde esnaflara belediye olarak yolları sıcak asfaltla düzenlemeye devam ettiklerini belirterek talep ve önerileri dinledi. Akın ziyaret ve çalışmalarla ilgili açıklamasında, “Belediye olarak sanayi sitemizin yollarını sıcak asfaltla kaplayarak sorunsuz hale getirmeye devam ediyoruz. Bizden önce bu yollar, uzun yıllar bakımsız kalmış ve gerek esnaf için gerekse buraya gelen vatandaşlarımız için sıkıntı oluşturmaktaydı. Burada bir önceki dönemde de sıcak asfalt çalışması yapmıştık. Yeni dönemimizde şuana kadar 4 sokağımızı daha sıcak asfaltla düzenledik. Çalışmalarımız ihtiyaç duyulan diğer noktalarda da devam edecek. Tüm vatandaşlarımızın ve esnaflarımızın olduğu gibi sanayi esnafımızın ve buraya araç bakım hizmetlerinden faydalanmak üzere gelen vatandaşlarımızın da alt yapı ve üst yapı ihtiyacını karşılamak için ne gerekirse yapmaya devam edeceğiz. Bu ziyaretlerimizi de bu sebeple, ihtiyaçları bizzat yerinde görüp öğrenerek, gerekli çalışmaları hızla başlatmak için yapıyoruz” dedi.


BAŞKAN, TORUNU KEMAL ASAF AKIN İLE BİRLİKTE ÇAY BAHÇESİNİ ZİYARET ETTİ

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın torunu Kemal Asaf ile birlikte Kemer Çay Bahçesi’ni ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti. Belediye Başkanı Cemal Akın çay bahçesindeki vatandaşları bir bir selamlayıp hatırlarını sorarak iyi bir gün geçirmelerini diledi. Akın açıklamasında, “Her fırsatta vatandaşlarımızla birlikte olmaya devam ediyorum. Bu gün de, torunum Kemal Asaf ile birlikte Kemer Çay Bahçesi’nde vatandaşlarımızla sohbet ederek güzel bir hafta sonu tatili geçirmeleri temennilerinde bulundum” dedi.

BAŞKAN CEMAL AKIN SANAYİDE YAPI MARKET AÇILIŞINA KATILDI

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın Starwood Yapı Market isimli bir işyerinin açılış törenine katıldı. Sanayi sitesinde hizmete giren Derya Çakır’a ait işyerinin açılış merasimine MHP İl Başkanı Sezai Bilgin ve TSO Başkanı Cihat Çakır ile birlikte katılan Belediye Başkanı Cemal Akın, işletmenin açılış kurdelesini keserken yaptığı konuşmada hayırlı uğurlu olması ve bereketli kazançlar getirmesini diledi. Akın konuşmasında, “Bir işyerimizin daha açılış merasiminde bulunup kurdelesini kesmekten mutluluk duyduk. Memleketimiz ve işletme sahibi için hayırlı uğurlu olmasını ve bereketli kazançlar getirmesini diliyorum” dedi.

BARTIN BELEDİYESİ SANAYİ YOLLARINI SICAK ASFALTLA KAPLAMAYA DEVAM EDİYOR

Bartın Belediyesi Sanayi Sitesi yollarını sıcak asfaltla düzenlemeye devam ediyor. Çalışmaları yakından takip eden Belediye Başkanı Cemal Akın, bir taraftan çalışmaları takip derken bir taraftan da sanayi esnafı ve çalışanlarıyla sohbet etti. Belediye Başkanı Cemal Akın, çalışmalarla ilgili açıklamasında uzun yıllardan beri bakımsız kalmış sanayi yollarını sıcak asfaltla düzenlemeye ilk göreve geldikleri bir önceki dönemde başladıklarını belirterek bu noktadaki yol düzenleme çalışmalarına yeni dönemde de hız kesmeden devam ettiklerini söyledi. Akın açıklamasında, “Biz göreve gelmeden önce sanayi yolları uzun yıllar bakım görmemiş durumda, çeşitli çatlaklar ve çöküntülerden dolayı ulaşıma elverişsiz haldeydi. Belediye olarak sanayimizi sorunsuz yollara kavuşturmak için ilk dönemimizde sokak sokak sıcak asfaltla düzenleme çalışmaları yaptık. Geçtiğimiz hafta itibariyle sanayi sitesinin ihtiyaç duyulan yerlerinde yeniden düzenleme çalışmalarına başladık. Şuan 4 sokağımızın yolunu daha sıcak asfaltla kaplayarak sorunsuz hale getirdik. Çalışmalarımız diğer sokakların ihtiyaç duyulan noktalarında da devam edecek” dedi.

CEMAL AKIN’A IŞIK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ’NDEN VE TÜVTÜRK MÜDÜRÜ’NDEN ZİYARET

Işık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nafiye Güneç Kıyak ve TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu Müdürü Mustafa Güneç, Belediye Başkanı Cemal Akın’ı ziyaret etti. Makam odasında gerçekleşen ziyaret Rektör Nafiye Güneç Kıyak, Müdür Mustafa Güneç ve Başkan Akın arasında karşılıklı bilgi alışverişi ve sohbet şeklinde sürdü. Başkan Akın, İstanbul’dan gelen misafiri Işık Üniversitesi Rektörü’ne Bartın ve belediye hizmetleriyle ilgili bilgilerin yer aldığı Belediye Kültür yayını kitaplarla tel kırma işlemeli şal hediye etti. Akın konuşmasında, “Nazik ziyaretinizle bizleri onurlandırdığınız için teşekkür ederim. Belediye olarak eğitime, kentimizde faaliyet gösteren tüm kurum ve kuruluşlara her zaman üzerimize düşen konulardaki ihtiyaçları çerçevesinde gerekli desteği verdik. Bundan sonrada gerekeni yapmaya devam edeceğiz. Sizlerin de yardımcı olabileceğimiz bir husus olduğunda her zaman yanınızda olacağımızı bilmenizi istiyor, çalışmalarınızda başarı ve kolaylıklar diliyorum” dedi.

iOS ve Android uyumlu cihazlarınızdan Bartın'daki önemli gelişmelerden anında haberdar olun.

Anahtar Kelimeler:
Cemal Akın
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
cem 5 yıl önce

geçmiş dönemde belediyenin nikah memuru olurdu ve nikahları, nikah memuru gerçekleştirirdi ve belediye başkanları çiftleri tebriğe gelirdi. nikah memuru da belediye başkanlığı yapsın bari.

Avatar
doğalgaz çukuru 5 yıl önce

nikahlara sünnetlere eyvallah da. doğalgaz için açılan ve hala kapatılmayan, ikinci ayını doldurmak üzere olan çukurlar için paris belediyesine mi dilekçe verelim. hamburg belediyesine mi.