Personele Sosyal Denge Tazminatı

Bartın Belediye Meclisi Aralık 2019 Toplantısı, Bartın Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi.

Belediye Başkanı Cemal Akın Başkanlığı’nda toplanan Meclis, gündem maddesi olan 13 maddeyi görüşerek karara bağladı. Toplantı yapılan yoklama ile başladı.

Yoklamanın ardından gündemin birinci maddesi olan Karaköy Mahallesinde bulunan 318 ve 322 nolu sokak numaralarının iptali talebi ile devam etti. Madde kabul edildi.

Gündemin ikinci maddesinde ise Bartın Belediyesi’nde görev yapan memur ve sözleşmeli personele 2020 yılında sosyal denge tazminatı ödenmesi talebi görüşüldü. Madde kabul edildi.

Gündemin üçünde maddesinde ise Bartın İli Katık Atık Düzenleme Depolama Tesisi İnşaatı İşi için kredi kullanma talebi görüşüldü. Madde kabul edildi.

Gündemin dördüncü maddesinde Balamba Mahallesi, tapuda 702 ada, 238 parsel nolu taşınmazın ekli folyede “b” ile gösterilen kısmının bedelsiz olarak belediyemize hibe edilmesi talebi görüşüldü. Madde kabul edildi.

Gündemin beşinci maddesi olan Bartın Seyirtepe Camii Yaptırma Derneği ile Bartın Belediyesi arasında işbirliği protokolü imzalanması talebi İmar Komisyonuna havale edildi.

Gündemin altıncı maddesi olan Şiremirçavuş Mahallesi, tapuda 1312 ada, 4, 5 ve 10 parsel nolu taşınmazlarda 1/5000 ölçekli Nazım İmar Planı Değişikliği ve 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı Değişikliğine ilişkin Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü yazısı ve ekindeki incelene raporunun değerlendirilerek karar alınması talebi İmar Komisyonuna havale edildi.

Gündemin yedinci maddesinde ise İmar ve Bayındırlık Komisyonuna havale edilen, Kutlubeyyazıcılar Köyü, Arap Yakası Mevkii, tapuda 125 ada, 273, 274 ve 275 parsel no.lu taşınmazlar üzerine hazırlanan 1/5000 ölçekli Nazım İmar Planı Değişikliği-İlavesi ve 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı Değişikliği-İlavesi talebi görüşüldü. Maddenin red edilmesi kabul edildi.

Gündemin sekizinci maddesi İmar ve Bayındırlık Komisyonuna havale edilen, Kemerköprü Mahallesi, tapuda 108 ada, 11 parsel nolu taşınmazda Koruma Amaçlı İmar Planı Değişikliği talebi kabul edildi.

Gündemin dokuzuncu maddesinde ise İmar ve Bayındırlık Komisyonuna havale edilen, Balamba Mahallesi, tapuda 1390 ada, 1 parsel nolu taşınmazın bitişiğindeki ekli folyede “a” ile gösterilen kısmın yoldan ihdası ve yoldan ihdas sonrası oluşacak parselin geri iadesi talebi görüşüldü. Madde kabul edildi.

Gündemin onuncu maddesi kabul edildi.

On birinci gündem maddesi olan Bilgi İşlem Müdürlüğü Yönetmeliği Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edildi.

On ikinci gündem maddesinde ise İnkumu Özel Halk Otobüsleri Yönetmeliğinde madde değişikliği talebi görüşüldü. Madde Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edildi.

Bartın Belediyesi Aralık 2019 Meclis Toplantısı bir sonraki meclis toplantısının 7 Ocak 2020 saat:16.00’da yapılmasına karar verilmesi ile toplantı sona erdi.

iOS ve Android uyumlu cihazlarınızdan Bartın'daki önemli gelişmelerden anında haberdar olun.


Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.