Sosyal Tesisteki Çalışmalar Devam Ediyor
Foto galeriye git
BAŞKAN CEMAL AKIN BELEDİYE ÇALIŞANLARIYLA İFTARDA BULUŞTU


Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Belediye çalışanlarıyla iftar yemeğinde bir araya geldi.  Belediye Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen iftar yemeğinde, Belediye Başkanı Cemal Akın ve çalışanlarla birlikte MHP İl Başkanı Sezai Bilgin, MHP Merkez İlçe Başkanı Avni Kabasakal, Belediye Başkan Vekilleri Hüseyin Fahri Fırncıoğlu, Mehmet Sandıklı, Belediye Başkan Yardımcıları Hüseyin Taner Çetin, Erol Demirkoparanoğlu ve Hasan Arınan, Belediye Mecli Üyeleri ve daire müdürleri hazır bulundu. Belediye Başkanı Cemal Akın iftarda yaptığı konuşmada, hep birlikte bir Ramazan Ayı’nda daha birlikte iftar açmaktan dolayı sevinç duyduklarını ifade ederek herkese hayırlı Ramazanlar diledi. Akın konuşmasında, „Her yıl olduğu gibi bu yılda mübarek Ramazan Ayı dolayısıyla düzenlediğimiz bir iftar yemeğinde daha birlikte olmanın sevincini yaşıyoruz. Bu güne kadar kentimizi daha güzel ve modern yapmak, mahallelerde hayatı kolaylaştıracak hizmetler vermek için hep birlikte gece gündüz demeden büyük bir dayanışma örneği ve özveriyle çalışıyoruz. Bundan sonrada aynı şekilde çalışmaya devam edeceğiz. Herkese hayırlı Ramazanlar diliyorum“ dedi.

CEMAL AKIN’A YAKUT SİTESİ SAKİNLERİ VE YURT PERSONELİNDEN ZİYARET

Kemerköprü Mahallesi Kozcağız Caddesi'nde bulunan Yakut Sitesi sakinleri ve Çınar Öğrenci Yurdu personeli Belediye Başkanı Cemal Akın’ı ziyaret etti. Makam odasında gerçekleşen ziyaret karşılıklı sohbet ve bilgi alışverişi şeklinde sürdü. Belediye Başkanı Cemal Akın, konuklarına doğal gaz alt yapı çalışmaları ve sonrasında yürütülen üst yapı çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdi. Akın konuşmasında, „Nazik ziyaretiniz dolayısıyla teşekkür ederim. Belediye olarak tüm mahallelerimizde yaşayan vatandaşlarımızın hizmetinde ve emrine amade olmaya devam ediyoruz. Bu bağlamda belediyemizle doğal gaz firması arasında koordineli şekilde gerçekleşen doğal gaz alt yapı çalışmaları da süratle devam ediyor. Bir taraftan doğal gaz hatları yapılırken bir taraftan da alt yapısı tamamlanan yolları sıcak asfaltla düzenleyerek sorunsuz ve sarsıntısız hale getiriyoruz.  Tabii ki üst yapıya, hemen çalışmanın peşinden geçmek mümkün değil. Hiç beklemeden düzenlenen üst yapı, tam olarak oturmamış zemin dolayısıyla yine çöker ve bozulur. Bu sebeple ilk olarak, doğal gaz firmasının ana hat ve tali hatlardaki tüm teknik çalışmalarının, sisteme gaz gelinceye kadarki tüm aşamalarıyla tamamlamasını bekliyoruz. İhtiyaç varsa belediyemizin ve diğer kurumlarında diğer alt yapı hizmetlerini de karşılamasını sağlıyor bir müddet de dolgu malzemeleriyle sıkılaştırılmış zeminin tamamen oturmasını bekliyoruz. Yolun son rötuşlarını yaptık sonra yol ve kaldırım düzenleme çalışmalarına başlıyoruz. Tüm mahallelerimizde bu şekilde çalışarak, alt yapısı ve üst yapısıyla uzun yıllar sorun yaşanmayacak Bir Bartın oluşturmak için ne gerekirse yapıyoruz.

ALADAĞ 43.SOKAK SAKİNLERİNDEN CEMAL AKIN’A ZİYARET

Aladağ Mahallesi 43'üncü Sokak'ta yaşayan vatandaşlar, Belediye Başkanı Cemal Akın’ı ziyaret etti. Fazilet Sitesi sakinlerinin Belediye Başkanı Cemal Akın’a makam odasında gerçekleştirdiği ziyarette vatandaşlar Belediye Başkanı Cemal Akın’a talep ve önerilerini ilettiler. Belediye Başkanı Cemal Akın, vatandaşlara merak ettikleri konularla ilgili bilgiler vererek taleplerin karşılanması için ise daire müdürlerine talimat verdi. Belediye Başkanı Cemal Akın yaptığı konuşmada, gece gündüz demeden halkın huzuru ve mutluluğu için çalıştıklarını ifade ederek belediyeyi ilgliendiren her konuda her zaman emirlerine amade olduklarını belirtti. Akın açıklamasında, „Bizler vatandaşlarımızla karşılıklı ziyaretleri sıkıntıların ortaya konması, taleplerin ve ihtiyaçların hızla karşılanması anlamında çok önemli buluyoruz. Bu sebeple öncelikle nazik ziyaretiniz dolayısıyla teşekkür ederim. Bu güne kadar kapım ve telefonun herkese her zaman açık oldu. Bundan sonrada aynı şekilde, Başkan Vekillerim, Yarımcılarım, Meclis Üyelerimiz ve tüm birimlerimizle günün 24 saati emrinize amade olduğumuzu bilmenizi istiyorum“ dedi.

BELEDİYE MEZARLIKLARDA BAYRAM TEMİZLİĞİ YAPIYOR

Bartın Belediyesi bayram öncesinde kentte bulunan mezarlıklardaki yabani otları temizleyerek vatandaşlara kolaylık sağlıyor.  Konuyla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Cemal Akın, mezarlıklarda bahar aylarından itibaren düzenli olarak yabani ot temizliği yaptıklarını belirterek bayram öncesinde, kabir ziyareti yapacak vatandaşlara kolaylık sağlamak için tekrardan çalışma başladıklarını söyledi. Akın açıklamasında, „Belediye olarak, bahar aylarından itibaren mezarlıklar ve yeşil alanlarımızdaki yabani otları düzenli olarak temizliyoruz. Bu otlar hem çabuk uzayarak ulaşımı olumsuz etkliyor hemde çabuk kuruyup görüntü kirliliği ve yangın riski oluşturuyor. Bu sebeple bu çalışmamızı belirli aralıklarla tekrar tekrar yapıyoruz. Bu çerçevede bayram öncesinde mezarlıklarımızı yakınlarının kabirlerini ziyaret edecek vatandaşlarımıza kolaylık sağlamak amacıyla tekrardan düzenlemeye başladık. Şu an Aladağ Mezarlığı’nda gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımız diğer mezarlıklarımızda da süratle devam edecek“ dedi.

BELEDİYENİN SOSYAL TESİS PROJESİ KENDİNİ GÖSTERMEYE BAŞLADI

Bartın Belediyesi’nin yeni dönem projelerinden olan Belediye Sosyal Tesisleri bahçesi düzenleme projesi kapsamında başlatılan çalışmalar aralıksız şekilde devam ediyor. Belediyeye bağlı ekipler, bahçe çevresinde ve içerisinde yığma taş şeklinde yapılan duvar ve görsel alan oluşturma çalışmalarını büyük ölçüde tamamlarken, duvarlara dekoratif tuğla babaları yerleştirip, bahçe zemininde desenli parke taşlarla düzenleme çalışmalarına ve aydınlatma alt yapısının hazırlanmasına başladılar. Belediye Başkanı Cemal Akın çalışmalarla ilgili açıklamasında „ Belediye Sosyal Tesisleri bahçesi düzenleme projemiz çerçevesinde başlattığımız çalışmalar devam ediyor. Ekiplerimizle, yığma taşlarla tesis çevresini kapatıp içerisinde görsel alanlar oluşturduk. Şu aşamada duvarların üzerleri dekoratif tuğla babalar ve antik lambalar için hazırlanıyor. Aynı zamanda, bahçe zemininin bir bölümünde dolgu ve tesviye çalışmalarımız sürerken bir tarafında da desenli parke taşlarla düzenleme çalışmalarımız başlamış durumda. Çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor“ dedi.

BELEDİYE DOĞAL GAZ GİREN ALADAĞ YOLLARINI DA ASFALTLADI

Bartın Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, doğal gaz alt yapı çalışmaları sonrasında başlatılan sıcak asfaltla yol düzenleme çalışmaları kapsamında Aladağ Mahallesi’ne bağlı Kavallar Caddesi yolunu ve bu yola tali olarak bağlanan mesken yollarını sıcak asfaltla düzenledi. Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın konuyla ilgili açıklamasında, Aladağ Mahallesi’nde doğal gaz alt yapı çalışmalarının hasara uğrattığı yolları, hazırlanan program çerçevesinde süratle yeniden düzenleyip sorunsuz hale getirdiklerini söyledi. Akın açıklamasında, „Doğal gaz alt yapı çalışmaları tamamlanan cadde ve sokaklarımızda başlattığımız düzenleme çalışmalarımız daha önceden belirlediğimiz program çerçevesinde devam ediyor. Bu kapsamda Aladağ Mahallesi’ne bağlı Kavallar Caddesi ve 41 nolu Sokaklarda da sıcak asfaltla yol düzenleme çalışmaları yaptık. Son olarak Kavallar Caddesi’ne tali bağlantısı olan yeni yerleşim alanları yolları ve diğer mesken yollarını da sıcak asfaltla düzenleyip vatandaşlarmıza evlerine sorunsuz yollardan ulaşım imkânı sağladık. Sıcak asfaltla yol düzenleme çalışmalarımız doğal gaz çalışmalarıyla güdümlü olarak hazırladığımız program çerçevesinde, çökme-bozulma olmaması için zorunlu bekleme süresi dolan yollarımızda devam edecek“ dedi.

CEMAL AKIN’A YENİ KOSGEB MÜDÜRÜ’NDEN ZİYARET

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) Bartın Hizmet Merkezi’nin yeni Müdürü Abdurrahman Usta, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’ı ziyaret etti. Belediye Başkanı Cemal Akın’ın makam odasında gerçekleşen ziyaret, karşılıklı bilgi alıverişi ve sohbet şeklinde sürdü. Başkan Cemal Akın yaptığı konuşmada, Müdür Abdurrahman Usta’ya ziyaret dolayısıyla duyduğu memnuniyeti ifade ederek yeni görev yeri Bartın’daki çalışmalarının kendisi ve halk için hayırlı uğurlu olması dileklerini paylaştı. Akın konuşmasında, “Ziyaretiniz dolayısıyla teşekkür ederim. Yeni görev yeriniz Bartın’ımızdaki çalışmalarınızın sizin ve halkımız için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Belediye olarak kurumunuzun belediyemize ihtiyaç duyduğu konularda her zaman üzerimize düşeni yapmaya hazır olduğumuzu bilmenizi istiyorum. Çalışmalarınızda başarı ve kolaylıklar dilerim“ dedi.

BELEDİYE BAŞKANI CEMAL AKIN ÇAY BAHÇESİNİ ZİYARET ETTİ

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Kemer Aile Çay Bahçesi’ni ziyaret etti. Belediye Başkanı Cemal Akın, iftar sonrasında Kemerköprü mevkiinde bulunan Aile Çay Bahçesi’ni ziyaret ederek MHP İl Başkan Yardımcısı Ercüment Özçelik, MHP Merkez İlçe Başkanı Avni Kabasakal, Yardımcısı Murat Demir ve Belediye Meclis Üyesi Kemal Gözen ile sohbet etti. Belediye Başkanı Cemal Akın, halka en etkili ve en güzel şekilde hizmet vermek için vaktinin büyük çoğunluğunu halkın içinde geçirdiğini söyledi. Akın açıklamasında, „Kapımız ve telefonlarımız her zaman açık olmasına rağmen belediye binasından, vatandaşın sıkıntılarının tamamını bilmek mümkün değildir. Bu sebeple biz, halkımıza en güzel ve etkili şekilde hizmet verebilmek için, vatandaşı bizzat yaşam alanlarında, çay bahçelerinde, mahallelelerinde, işyerlerinde ve parklarda ziyaret ediyor, çeşitli etkinliklerle bir araya gelip sıkıntı, talep ve önerilerini dinliyoruz. Bu bağlamda, bu akşam da iftar sonrasında Kemer Çay Bahçesi‘nde vakit geçirdik. Çalışmalarımıza her an halkın içinde olarak yön vermeye devam edeceğiz“ dedi.
iOS ve Android uyumlu cihazlarınızdan Bartın'daki önemli gelişmelerden anında haberdar olun.


Anahtar Kelimeler:
Cemal Akın
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
emeklii 6 yıl önce

Değerli başkanım öncelikle çalışmalarınızda dolayi Teşekkürler bartın hak ettiği yere yakışanı yapıyorsunuz inşallah başkanlık Dönemini hep devam eder.bartin güzel yerlere geldi ve değişti allah yolunuz açık etsin.yalniz bazı değişikliklere gitmek gerekir bu döneminde de etrafınızda bazı personel arkadaşlar sizleri pek temsil edemiyor.oncelikle sizin şoför Arkas personel bir makam şoförü başkanını amirinin çevredekiler iyi temsil etmesi gerektiğini söylemek isterim.ve buna benzer bazı şeyler bir belediye emeklisi olarak çevreden duydukları üzücü bundan sonraki takdir sizindir

Avatar
başkan halkın gözünde küçülüyosun günden güne 6 yıl önce

başkan o sosyal tesis denilen binanın kendisi çok mükemmelde mi etrafını düzenliyosunuz. bunlar göz boyama sorunların hiç bir zamn temeline inemedin. yapamıyosun vesselam şu başkanlığı