Bartın'da Aranılan Marka Akdeniz Toros

10 senedir güvenilir, islami usullerle kesim yaparak ürettiği beyaz ve kırmızı et kesimleri ile yurtiçi ve yurtdışında faaliyetlerini sürdüren Akdeniz Toros markası, Bartın'da da aranılan marka oldu.

İlgili Foto Galeriye Git

Özellikle kuruyolum tavuk üretiminde Türkiye’nin lider firması konumunda olan Akdeniz Toros, salam, sucuk, sosis, et köfte, tavuk köfte, et döner, tavuk döner, sucuk döner, fermante sucuk, pastırma, kavurma gibi 65 çeşit et ürününü Helal Sertifika ile üretiyor.

Akdeniz Toros Batı Karadeniz bölge bayisi Emrah Çukur, Bartın'da artan talebi karşılamak amacıyla Bartın'daki market esnafıyla yemekli toplantıda bir araya geldi. Çukur yaptığı açıklamada; "Memlekette insanımızın güvenerek alıp evine götürebileceği helal bir gıda bulmak o kadar zorlaştı ki, kendimizi haramlardan nasıl koruyabileceğimizi bilemez olduk. Bartın, Zonguldak, Karabük ve Kastamonu bayisi olarak Bartın'da dini hassasiyeti yüksek olan vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla esnaf arkadaşlarla toplandık. İlgilerine teşekkür ediyorum. Yakın zamanda sonuç alarak daha geniş kitlelere ulaşmak istiyoruz" dedi.

İşte Akdeniz Toros'un ürülerinden birkaçı:

TAVUK: Bütün tavuktan bonfileye, baget’ten çıtır tavuğa, pirzoladan ciğere kadar pek çok tavuk çeşidini güvenilir kaynaktan helal olarak tüketin.

DÖNER: Yaprak döner, karışık döner, özel kıyma döner, kıyma döner, sucuk döner ve tavuk döner seçeneklerinden dilediğinizi seçin.

SUCUK : Güvenle tüketebileceğiniz, doğal bağırsaklı, acılı, acısız, mangal, baton acılı ve baton acısız seçenekleriyle.

SOSİS: Beşli 250 gramlık paketlerle sunduğumuz sosisleri günün her saati ailenizle birlikte keyifle tüketebilirsiniz.

SALAM: Kahvaltıların vazgeçilmezi salamımızın içinde hiçbir katkı bulunmaz ve %100 dana etinden üretilir.

PASTIRMA: Özel baharatlarla, eşsiz sarımsaklı çemeniyle özel olarak hazırlanan bu doyumsuz lezzeti mutlaka denemelisiniz.

KÖFTE: Akdeniz Toros farkıyla hazırlanan İnegöl, hamburger ve kasap köfte seçenekleriyle seçkin lezzetlerle buluşun.

KAVURMA VE ET :Kavurma blok ve dilim seçenekleriyle, kırmızı et dana kuşbaşı ve kıyma seçenekleriyle lezzet yumağı yemekler yapın.

iOS ve Android uyumlu cihazlarınızdan Bartın'daki önemli gelişmelerden anında haberdar olun.
Anahtar Kelimeler:
ZonguldakKarabükKastamonu