Manşet 4 yaşında

Manşet Gazetesi, üçüncü yılını doldurmanın mutluluğu ve heyecanıyla okurlarıyla buluşuyor. 18 Kasım 2009 tarihinde yayın hayatına başlayan Bartın Manşet Gazetesi okurlarından aldığı gücü tecrübe ile birleştirerek, bugün 3 yılı geride bırakmanın mutluluğunu yaşıyor. Bartın’da günlük olarak yayın yapan Bartın Manşet Gazetesi, Bartın’ın gözü kulağı olmayı başardı. Kamuoyunun ve okurların kısacası Bartın’ın desteği ile 3. yaşını kutlayan Bartın Manşet Gazetesi, 3 yılda güçlü haberciliğinin yanında en ücra köşeye kadar dağıtım ağıyla da her sabah okurlarına ulaştı. Sürekli yeniliğe açık, objektif prensiplerini ayakta tutarak yol alan Manşet Gazetesi, yayın politikasından taviz vermedi, kin ve nefreti körükleyecek yayınlardan kaçındı. Bugüne kadar basın meslek ilkelerinden taviz vermeden, doğru, tarafsız ve objektif habercilikle toplumun saygınlığını kazanan Manşet Gazetesi kısa zamanda geniş bir okuyucu potansiyeline ulaştı. Duruşumuz, halka her zaman herkesten daha yakın oldu. Halkın içinde olan, halkın sesini yansıtabilen, Bartın’ın her tarafına uzanabilen bir gazeteyiz. Bugün geldiği noktada örnek olmayı başaran Bartın Manşet Gazetesi'ne verdikleri desteklerden dolayı tüm okurlarımıza teşekkür ediyoruz.

İLKELİ VE SORUMLU YAYINCILIK

Manşet Gazetesi, üçüncü yılını doldurmanın mutluluğu ve heyecanıyla okurlarıyla buluşuyor. 18 Kasım 2009 tarihinde yayın hayatına başlayan Bartın Manşet Gazetesi okurlarından aldığı gücü tecrübe ile birleştirerek, bugün 3 yılı geride bırakmanın mutluluğunu yaşıyor. Bartın’da günlük olarak yayın yapan Bartın Manşet Gazetesi, Bartın’ın gözü kulağı olmayı başardı. Kamuoyunun ve okurların kısacası Bartın’ın desteği ile 4. yaşını kutlayan Bartın Manşet Gazetesi, güçlü haberciliğinin yanında dağıtım ağıyla da her sabah okurlarına ulaştı. Sürekli yeniliğe açık, objektif prensiplerini ayakta tutarak yol alan Manşet Gazetesi, yayın politikasından taviz vermedi, kin ve nefreti körükleyecek yayınlardan kaçındı. Bugüne kadar basın meslek ilkelerinden taviz vermeden, doğru, tarafsız ve objektif habercilikle toplumun saygınlığını kazanan Manşet Gazetesi kısa zamanda geniş bir okuyucu potansiyeline ulaştı. Manşet Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Hacı Hasan Bulut, Bartın halkının problemlerini ilkeli biçimde ve sorumluluk bilinci içinde yansıtmaya çalıştıklarını söyledi. Bulut, “bundan sonra da aynı ilke ve bilinçle yolumuza devam edeceğiz. Duruşumuz, halka her zaman herkesten daha yakın oldu. Halkın içinde olan, halkın sesini yansıtabilen, Bartın’ın her tarafına uzanabilen bir gazeteyiz. Bartın’ın nabzını tutup, Bartın’ın sorunlarını sayfalarımıza yansıttık. Amacımız gelişen, büyüyen Bartın’ın güzelliklerine, doğrularına katkı sunmak oldu. Bugün geldiği noktada örnek olmayı başaran Bartın Manşet Gazetesi'ne verdikleri desteklerden dolayı tüm okurlarımıza teşekkür ediyoruz. Nice yıllara” dedi.

NİCE YILLARDA BULUŞMAK ÜMİDİYLE

Üç yıl belki uzun zaman ama göz açıp kapayıncaya kadar geçiverdi. Bu üç yılda gazetemizin bugünlere gelmesinde emeği olanları da unutmamak lazım. Bizler, bugünlere gece gündüz, kar-kış, bayram seyran demeden haber peşinde koşturan muhabirlerimizden, bilgisayar başında sabahlayan mizanpajcısına, günün en erken saatinde “günaydın” sözüyle abonelerine gazete ulaştıran çalışanlarımızdan haberlere alın teri karışan matbaa ustamıza kadar herkesin emeğiyle ulaştık. Bartın Manşet Gazetesi’nde üç yıl boyunca birbirinden farklı ve ilginç dosyalar yer aldı. Arşiv niteliği taşıyacak haber-röportajların yer aldığı gazetemizin üçüncü yılında en önemli ve en büyük güç okurları oldu. Yayın hayatına başladığı ilk gün okurlarının sonsuz destek ve başarı dilekleri ile hayat bulan gazetemiz, geride bıraktığı her gün duyduğu olumlu düşüncelerden destek alarak bir sonraki güne daha güzel, daha farklı haberlerle çıkmanın gayreti içinde oldu. Yine okurların eleştirisi kulağımıza küpe oldu, önümüzde not olarak durdu ve daha iyisi, daha güzeli için verilen çabalara katkı sundu. Üç yılı geride bıraktığımız bu yolda elbette aksaklık ve aksiliklerde yaşadık. Kimi zaman matbaa, kimi zaman dizgide yaşadığımız problem taş oldu önümüzde. Ama yaşadığımız her aksilik ve aksaklığı el birliği ile aştık ve aşılması daha büyük, daha ciddi aksaklıklar için güç kazandık. Biliyoruz ki, yolumuz çok uzun ve bu yolda önümüzde çok daha önemli aksaklıklar çıkacak ve bu çıkacak her engel, her aksilik bize yeni bir gün için tecrübe olacak, güç kazandıracak. Nice yıllarda buluşmak dileğiyle…

BARTIN MANŞET EKİBİ

Ali Arıipek’in sahipliğinde ve Hacı Hasan Bulut’un önderliğindeki Bartın Manşet Gazetesi, 4. yılında yoluna Fatma Bulut, Selim Bostancı, Meral Özkan, Damla Erol, Onur Acar, Muhammet Bayraktar, Mehtap Tuna Kabil, Seyhan Akın, Ramazan Zengin ve yine zaman zaman desteklerini gördüğümüz Kasım Sakallı ile devam ediyor. Manşet Gazetesi’nin kuruluşundan bu güne emeği geçen ve bu kurum altında Bartın Manşet’e katkı sunan arkadaşlarımız; Nebi Kaya, Ramazan Özgür Kutanis, Halil Tekin, Ayhan Acar, Selma Savaşkan, Erhan Sepet, Sefai Ak, Şadıman Demirel, Akın Çay, Soner Türkmen, Kadir Açıkgöz, Selman Gökcan, Eski Bartın Kültür ve Turizm Şube Müdürü Reşat Karamanoğlu olmak üzere hepsine tek tek teşekkür ediyoruz.

bartin.info ailesi olarak bizler de Hacı Hasan Bulut'un şahsında bütün Bartın Manşet Gazetesi çalışanlarını tebrik ederiz, nice yıllara...

S.Bostancı

iOS ve Android uyumlu cihazlarınızdan Bartın'daki önemli gelişmelerden anında haberdar olun.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.