Yılmaz Tunç'tan Yoğun Bayram Mesaisi
AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Üyesi Yılmaz Tunç, her bayram olduğu  gibi bu bayramda da yoğun bayram ziyaretleri yaparak, halkla içiçe olmayı sürdürdü. Tunç, beraberinde AK Parti Bartın İl Başkanı Av.Hüseyin Manav ve teşkilat mensuplarıyla birlikte Bartın’ın tüm ilçe, belde ve bazı köylerinde bayram ziyaretleri gerçekleştirerek, hemşehrileriyle bayramlaştı.

Milletvekili Tunç, Ramazan Bayramı ziyaretlerine Arefe günü başlayarak; Bartın halkının bayramını kutladı. Milletvekili Tunç Bayram namazını kendi köyü olan Ulukaya’da kıldı ve akrabaları ile bayramlaştı. AK Parti Bartın İl Başkanlığında gerçekleştirilen bayramlaşma programına katılan Milletvekili Tunç sonrasında da bayram ziyaretlerinde bulundu.

ŞEHİTLİK VE HUZUREVİ ZİYARETİ

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç Arefe günü gerçekleştirilen Bartın Şehitlik ve Huzurevi ziyaretine İl Başkanı Av. Hüseyin Manav, İl Genel Meclis Başkanı Kenan Dursun ve bazı teşkilat mensupları ile birlikte katılarak; Bartın Şehitliğinde yapılan duaların ardından Huzurevindeki yaşlıların Ramazan Bayramını kutladı. Milletvekili Tunç Bartın Kent merkezinde de ziyaretlerde bulunarak, esnaf ve vatandaşlar ile selamlaştı, Ramazan Bayramlarını tebrik etti.

İL BAŞKANLIĞINDA BAYRAMLAŞMA

AK Parti Bartın İl Başkanlığı’nda düzenlenen bayramlaşma töreni düzenlendi. Bayramlaşma törenine, AK Parti Bartın Milletvekili ve adayı Yılmaz Tunç, 22. Dönem eski AK Parti Milletvekili Asım Kulak, İl Başkanı Hüseyin Manav, İl Genel Meclis Başkanı Kenan Dursun, Merkez İlçe Başkanı Ali Eyüpustaoğlu, Kadın Kolları Başkanı Yasemin Kurtkaya, teşkilat mensupları ve partililer katıldı. İl Başkanlığında gerçekleştirilen bayramlaşma programında bir konuşma yapan Milletvekili Tunç, teşkilat mensuplarının ve tüm Bartın halkının bayramını kutladığını, bayramın ülkemiz, milletimiz ve İslam Alemi için hayırlara vesile olmasını diledikten sonra, konuşmasında terörle mücadeleye değinerek, ülkemizin büyük ve güçlü ülke olmasını istemeyenlerin taşeronları olan terör örgütleri ile kararlı bir mücadele sürdürdüklerini belirten Milletvekili Tunç, “Ülkemizin değişik noktalarında özellikle doğusunda nerede çıkacağı da belli olmayan hain terör saldırıları ile karşı karşıya kalıyoruz. Bu ülke 30-40 yıldır terörle mücadele ediyor son zamanlarda terörle çetin bir mücadelemiz var. Bu ülkenin kalkınmasına engel olarak konulmuş, pranga olarak konulmuş içeride ve dışarıda işbirlikçileri ile tekrar düğmesine basılan bu terör belasından Millet olarak Ülke olarak kurtulacağız, mücadelesini veriyoruz. ” Dedi.

BARTIN’A 2,5 MİLYARLIK YATIRIM YAPTIK, 3 MİLYARLIK YATIRIMA DEVAM EDİYORUZ

Milletvekili Tunç, AK Parti iktidarının Bartın’a 2,5 milyar lira tutarında yatırım yaptığını belirterek, devam eden yatırım projelerimizin tutarı 3 milyar lira. Her alanda Bartın’a büyük yatırımlar yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. 2016 yılı yatırım programında Bartın için dev projelerimiz var, Bartın Irmağı Islah projesi 362 milyon liralık dev bir yatırım, Bartın bu proje ile turizmde parlayan bir yıldız olacak, 400 yataklı Devlet Hastanemizi kamu-özel ortaklığı sistemi ile yapmayı planlıyorduk, ancak sürecin daha da hızlanması için devlet yatırım programına aldık, proje ihalesini gerçekleştireceğiz, Yeri ve projesi hazır olan Bartın Adalet Sarayı da önümüzdeki günlerde ihaleye çıkacak, Bartın’a 37 okul kazandırdık, bu yıl da kazandırmaya devam edeceğiz, Üniversite kampüs alanındaki büyük yatırımlarımız devam edecek, TOKİ’den emeklilerimize vaadimizi gerçekleştiriyoruz, Bartın’a Dallıca ve Şahne olmak üzere iki mahalle geliyor, hem emeklilerimiz için hem de diğer talepler için arsaların TOKİ’ye tahsisi için Başbakanlık olurunu aldık, proje çalışmalarının ardından konutların ihalelerini gerçekleştireceğiz, Kozcağız, Kirazlıköprü ve Kışla Barajlarına önem veriyoruz ve çalışmaları hızlandırdık, taşkın koruma çalışmaları ile ilçe, belde ve köylerde yatırımlarımız devam edecek, KÖYDES projesi ile köylerimizi daha yaşanılabilir yapmaya devam edeceğiz, Ulaştırmada tüneller, duble yollar, köprüler inşa ediyoruz, Kurucaşile yolu, Arıt yolu, Kumluca yolu, Hasankadı yolu, Bartın-Karabük duble yolu olmak üzere 2016 yılı da bu açıdan parlak bir yol olacak, kamu hizmet binalarının önemli bir bölümünü yeniledik, SGK binamız, Kültür Merkezimiz, Gençlik Merkezimiz, Öğretmenevimiz, Bölge Trafik binamız  tamamlandı, Acil çağrı merkezi tamamlanıyor, Ulus ilçe hastanesini tamamladık, Amasra İlçe hastanesinin ihalesini yapacağız, büyük köylerimizde bu sene 4 tane Aile Sağlığı Merkezi inşa ettik, bu yıl da 4 tane inşa edeceğiz, Organize Sanayi Bölgesinin ilave alan çalışmaları devam ediyor, Bartın halkımızın güvenlerine layık olabilmek için, memleketimizi daha ileri noktalara taşımak, büyütmek için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz” Şeklinde konuştu. İl Başkanı Hüseyin Manav’ın konuşmalarının ardından Milletvekili Tunç partililerle bayramlaştı.

VALİLİKTE VE ASKER VE POLİS TEŞKİLATI MENSUPLARI İLE BAYRAMLAŞMA

Milletvekili Tunç, İl Başkanlığında gerçekleştirilen bayramlaşmanın ardından Bartın Valiliğinin bayramlaşma programına katıldı. Bartın Valisi Nusret Dirim ve protokol üyeleri ile birlikte Bartın Garnizonunda askerlerin bayramını kutlayan Tunç, Polisevi bahçesinde de polis teşkilatı mensuplarıyla bayramlaştı. Daha sonrası ilçe, belde ve köylerde bayram ziyaretleri gerçekleştiren Tunç, her bayram olduğu gibi bu bayramda da yoğun bir program dahilinde hemşehrileriyle bayramlaştı.

KOZCAĞIZ’A BAYRAM ZİYARETİ

İl Merkezinde Protokol üyeleri ve davetlilerle bayramlaştıktan sonra İlçe, belde ve köy ziyaretlerine başlayan Milletvekili Tunç, ilk ziyaretini Kozcağız beldesine yaptı.  Milletvekili Tunç, İl Başkanı Hüseyin Manav, Merkez İlçe Başkanı Ali Eyüpustaoğlu, İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun, Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman, Ak Parti Kozcağız Belde Başkanı Mürşit Açıkgöz ve teşkilat mensuplarıyla birlikte Kozcağız’da bayramlaşma programlarına katıldı. Kozcağız- Hıdırlar köyünde bayrama katılan Milletvekili Tunç ve beraberindeki teşkilat mensupları, köylülerle bayramlaştı.

KUMLUCA DİBEKTAŞ KÖYÜ BAYRAM ŞENLİĞİNE KATILDI

Milletvekili Tunç, Kozcağız beldesindeki ziyaretlerinin ardından Kumluca Dibektaş köyünde düzenlenen şenliğe katıldı. Milletvekili Tunç, beraberinde İl Başkanı Hüseyin Manav, İl Başkan Yardımcıları Hüseyin Demirci, Mustafa Zengin, Uğur Yılmaz,  Kumluca Belde Başkanı Cihan Ustaoğlu ile birlikte Dibektaş köyünde düzenlenen Ramazan Bayramı şenliğine katılarak burada şenliğe katılanların bayramını kutladı. Kumcuca beldesinde de esnaf ve Kumlucalıların Ramazan Bayramını kutlayan Milletvekili Tunç, Kumluca Zafer’de bayram ziyaretlerinde bulundu.

ŞEHİT AİLESİNE ZİYARET

Milletvekili Tunç,  Mardin'in Nusaybin ilçesinde devam eden terörle mücadele sırasında PKK'lı teröristlerin saldırısı sonucu şehit düşen Uzman Çavuş Sinan Oruç'un Kumluca beldesindeki ailesini ziyaret etti. Bir süre şehit ailesi ile sohbet eden Milletvekili Tunç ailenin bayramını kutladı.

HASANKADI BELDESİNDE ESNAF VE HALKLA BAYRAMLAŞTI

Milletvekili Tunç ve beraberindekiler, Kumluca beldesinde gerçekleştirdikleri bayram ziyaretlerinin ardından Hasankadı beldesine geçerek, burada da Hasankadı Belediye Zeki Erdoğan ile birlikte Hasankadı’da, esnafın ve halkın bayramını kutladı.

ULUS VE ABDİPAŞA’DA BAYRAM ZİYARETLERİ

Milletvekili Tunç, yoğun bayram ziyaretlerine ikinci günde devam etti. AK Parti Ulus Başkanlığında gerçekleştirilen bayramlaşmanın ardından Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, İlçe Başkanı Kadir Saraç, İl Genel Meclisi Üyesi İrfan Ekmekçi ve bazı teşkilat mensupları ile birlikte esnafların ve vatandaşların bayramını kutladı. Ulus ilçe merkezinin ardından Abdipaşa beldesine geçen Milletvekili Tunç burada da Abdipaşa Belediyesini ziyaret ederek, Belediye Başkanı Yaşar Dönmez ve meclis üyeleri ve Abdipaşalılarla bayramlaştı.

AMASRA İLÇE TEŞTİLATI İLE BAYRAMLAŞTI

Milletvekili Yılmaz Tunç, beraberinde İl Başkanı Hüseyin Manav ve bazı teşkilat mensupları ile birlikte Amasra ilçesine giderek, burada da AK Parti Amasra İlçe Başkanı Bekir Karabacak, Amasra Belediye Başkanı Emin Timur, İl Genel Meclisi Üyesi Hikmet Özdilkural, Belediye Meclis üyeleri  ve ilçe teşkilatı mensupları ile bayramlaştı.
iOS ve Android uyumlu cihazlarınızdan Bartın'daki önemli gelişmelerden anında haberdar olun.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.