Batı Karadeniz iller arası Taekwondo dostluk turnuvası başladı

Bartın Ömertepesi Spor Salonu'nda Batı Karadeniz iller arası Taekwondo dostluk turnuvası başladı. Seyircilerin yoğun ilgi gösterdiği turnuva, Bartın Teakwondo İl Temsilciliği'nin 2011-2012 sezonu Faaliyet Programı gereği Minik-Yıldız kategorilerinde Bay-Bayan Batı Karadeniz İller Arası Dostluk Turnuvası Taekwondo Müsabakaları 30 Haziran - 01 Temmuz 2012 tarihleri arasında yapılacak.





MÜSABAKA TALİMATI

Yarışmanın Adı : Batı Karadeniz Ligi Taekwondo Şampiyonası
Yarışmanın Tarihi : 30 Haziran - 01 Temmuz 2012 - (Cumartesi-Pazar)
Yarışmanın Yeri : Ömer Tepesi Kapalı Spor Salonu -BARTIN
Organize Eden : Bartın Taekwondo İl Temsilciliği
Kategorisi    : 30 Haziran 2012 Minik-Minikaltı Erkek ve Bayan Sporcular
01 Temmuz 2012 Yıldız Erkek ve Bayan Sporcular
Kort Sayısı    : Yarışmalar (2) kort olarak yapılacaktır.

Yarışma Programı:

30 HAZİRAN 2012 CUMARTESİ
07:30 - 09:00 Tartı ve Kura Çekimi
09:30 - 12:30 ilk seans Müsabakalar
13:00 - 14:00 Öğle arası
14:00 - 14:30 Açılış Seremonisi -istiklal Marşı -Saygı Duruşu-Protokol konuşmaları
14:30 - İkinci seans Müsabakalar
20:00- Madalya Töreni

01 TEMMUZ 2012 PAZAR
08:00 - 09:00 Tartı ve Kura Çekimi
09:00 - 12:30 İlk seans Müsabakalar
13:00 - 14:00 öğle arası
14:00 - 19:30 ikinci seans Müsabakalar
19:30 - 20:00 Madalya Töreni ve Kapanış

Yarışmaya Davetli Spor Kulüpleri
1-Düzce    Polis Gücü Spor Kulübü
2-Düzce    Taekwondo Eğitim Merkezi GSK.
3-Düzce Ejder Spor Kulübü
4-Düzce    Akçakoca Halk Eğitim
5-Düzce    Kaynaşlı Halk Eğitim
6-Zonguldak    Mithatpaşa Spor Kulübü
7-Zonguldak    Krdz. Ereğli Taekwondo S.K.
8-Zonguldak    Yıldız Gençlik S.K.
9-Zonguldak    Kozlu Fatih S.K.
10-Zonguldak    Taekwondo ihtisas S.K.
11-Zonguldak    Kilimli Belediye S.K.
12-Zonguldak    Ereğli Gülüç Belediye S.K.
13-Zonguldak    DSİ Spor Kulübü
14-Bolu    Gerede İlteriş Spor Kulübü
15-Bolu    Yiğit Gençlik ve Spor Kulübü
16-Bolu    Belediye Spor Kulübü
17-Bolu    Gençlik Merkezi Spor Kulübü
18-Sakarya    Adapazarı Spor Akademisi GSK.
19-Sakarya    Şampiyonlar Taekwondo S.K.
20-Sakarya    Akyazı GSK.
21-Bartın    Çağdaş Spor Merkezi
22-Yeşil    Bartın Spor Kulübü
23-Bartın    Gençlik Merkezi Spor Kulübü
24-Karabük    Gençlik Spor Kulübü
25-Karabük    Polis Gücü Spor Kulübü
26-Kastamonu    Gençlerbirliği Belediye S.K.
27-Kastamonu    Erişen Spor Kulübü
28-Kastamonu    Taşköprü Spor Kulübü
29-Kastamonu    İğdir Lisesi S.K.
30-Kastamonu    Telekom Spor Kulübü
31-Kastamonu    Tosya Halk Eğitim
32-Bilecik Bozüyük Halk Eğitim S.K.
33-Bartın    Toki Evleri GSK.
34-Bartın    Yavuz Aslan GSK.
35-Bartın    Elmasoğlu GSK.
36-Bartın    Yolcu GSK.

SIKLETLER - MÜSABAKA SÜRELERİ VE KULLANILACAK KORUYUCULAR

MİNİK BAY-BAYANLAR : 27-30-33-36-40-45-50-57- +57 Kg. (2000-2001-2002) doğumlu sporcular katılacak, yarışmalar (1,5) dk.üzerinden (2) Raund olarak yapılacaktır.
MİNİK ALTI BAY-BAYANLAR: 24-27-30-33- 36 +36 Kg (2003-2004) doğumlu sporcular katılacak, yarışmalar (1) dk. üzerinden (2) raund olarak yapılacaktır. 2004 doğumlu sporcular Sporcu Kartlı değil Sporcu lisanslı olacaktır.

YILDIZ ERKEKLER    : 33-37-41-45-49-53-57-61-65- +65 Kg. (1998-1999-2000)
YILDIZ BAYANLAR    : 29-33-37-41-44-47-51-55-59- +59 Kg. (1998-1999-2000)

* Yıldız sporcuların yarışmaları (1.5) dk.üzerinden (3) raund yapılacaktır.
* Minik sporcuların yarışmalarında 2.raundun sonunda beraberlik olması durumunda 3.raund yapılacak yine beraberlik olması durumunda altın vuruşa gidilecektir.

iOS ve Android uyumlu cihazlarınızdan Bartın'daki önemli gelişmelerden anında haberdar olun.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


Web sitesine çerez ve izleme uyarısı ekleme