İl Genel Meclisi Mayıs ayı toplantıları sona erdi

Meclis 03 MAYIS 2012 Perşembe günü Başkan Ali KARTAL’IN başkanlığında İl Genel Meclis toplantısına devam etti. Meclis 1 gündem maddesinin daha eklendiği 2.birleşiminde, kadro ihdası konulu dosyayı İnsan Kaynakları ve Arge Komisyonuna havale ederken, İlköğretim okulu onarımına dair program değişikliği ve Taşınır kesin hesabı konulu dosyaları Plan Bütçe Komisyonuna havale etti. Genel Sekreter İbrahim KAYIŞ, Genel Sekreter Yardımcısı Hasan Hüseyin UZUN, Yazı İşleri Müdürü Turgut DEMİRBAĞ, Encümen Müdürü Paşa ÜSTÜNDAĞ, Mali Hizmetler Müdürü Muradiye SÜRÜL, Dış İlişkiler Müdürü Zühal BUYURAN, İmar ve Kentsel İyileştirme Müdürü Deniz GÖÇMENOĞLU, Yol ve Ulaşım Müdürü Erol KESERCİ, Tarımsal Hizmetler Müdürü Levent ÇAM’ ın katıldığı 2.Birleşim, 4 Mayıs Cuma günü toplanmak üzere son buldu.

Meclis 04 MAYIS 2012 Cuma günü Başkan Ali KARTAL’IN başkanlığında İl Genel Meclis toplantısına devam etti.Meclis 3.birleşiminde, gündemdeki iki madde sıralamasını değiştirirken, Mali Hizmetler Müdürlüğünce Nisan ayında teklif edilip komisyona havale edilen Proje İptali ve Ödenek aktarılması konulu Komisyon raporu doğrultusunda oybirliği ile kabul etti. Genel Sekreter İbrahim KAYIŞ, , Yazı İşleri Müdürü Turgut DEMİRBAĞ,  Encümen Müdürü Paşa ÜSTÜNDAĞ , Mali Hizmetler Müdürü Muradiye SÜRÜL,   Dış İlişkiler Müdürü Zühal BUYURAN, Plan Proje Yatırım ve İnşaat Müdürü Yılmaz HIZOĞLU,Sağlık İşleri Müdürü Emine BOSTANCI, Yol ve Ulaşım Müdürü Erol KESERCİ, Tarımsal Hizmetler Müdürü Levent ÇAM’ ın katıldığı ve  Genel Sekreter ve İl Meclis Üyelerinin yatırımlar hakkında görüşlerini belirttiği 3.Birleşim,  5 Mayıs Cumartesi günü saat 10:00 da toplanmak üzere son buldu.

Meclis 05 MAYIS 2012 Cumartesi günü Ali KARTAL başkanlığında İl Genel Meclis toplantısına devam etti. Meclis 4.birleşiminde, gündeme teklif edilen 3 maddeyi kabul edip, sıralamadaki yer değişikliğine gitti. Gündeme Nisan ayında komisyona havale edilen İmar Planı konulu dosya oybirliği ile kabul edilirken, İmar ve Kentsel İyileştirme Müdürlüğümüzce teklif edilen imar planı konulu dosyayı, İmar ve Bayındırlık komisyonuna, Yol ve Ulaşım Müdürlüğünce teklifi yapılan Yapım İşleri konulu dosyayı ve Mali Hizmetler Müdürlüğünce teklif edilen Hizmet Aracı satın alımı konulu dosyayı Plan ve Bütçe Komisyonuna havalelerini gerçekleştirdi. Birleşimde söz alan Meclis üyesi Kenan DURSUN; Bartın ırmağının aşırı kirliliğine değinerek, sanayi tesislerinin duyarlı olması, ırmak canlılarının korunması ve denize verilen zararlara dikkat çekerek, ilgili kurumların konuya hassasiyet göstermesini mevzuatların işletilmesi dileklerini iletti. Genel Sekreter İbrahim KAYIŞ, Yazı İşleri Müdürü Turgut DEMİRBAĞ,   Mali Hizmetler Müdürü Muradiye SÜRÜL,   Dış İlişkiler Müdürü Zühal BUYURAN, Plan Proje Yatırım ve İnşaat Müdürü Yılmaz HIZOĞLU’ nun katıldığı 4.Birleşimde Kumluca Belediye Başkanı Metin ÇETİN’inde dinleyici olarak katıldığı ve gündem sonunda İl Genel Meclisine teşekkür ederek düşüncelerini dile getirdiği birleşim,  7 Mayıs Pazartesi  günü saat 11:00 da toplanmak üzere son buldu.

Meclis 07 MAYIS 2012 Pazartesi günü 1.Başkan Vekili Uğur TİMUR başkanlığında toplanarak Mayıs ayı son birleşimini gerçekleştirdi. Meclis 5.birleşiminde, Gündeme Nisan ayında görüşülerek komisyonlara havale edilen, Ek Çalışma ve Yatırım Programı, İnkumunda bulunan taşınmazların işletilme ve ücret tarifesi ve Taşınmaz tahsis talebi konulu dosyalar oybirliği ile kabul edildi. Genel Sekreter İbrahim KAYIŞ, Genel Sekreter Yardımcısı Hasan Hüseyin UZUN, Yazı İşleri Müdürü Turgut DEMİRBAĞ,   Mali Hizmetler Müdürü Muradiye SÜRÜL, Yol ve Ulaşım Müdürü Erol KESERCİ, Sağlık İşleri Müdürü Emine BOSTANCI, Encümen Müdürü Paşa ÜSTÜNDAĞ, İmar ve Kentsel İyileştirme Müdürü Deniz GÖÇMENOĞLU, Tarımsal Hizmetler Müdürü Levent ÇAM ve Dış İlişkiler Müdür V.Feryal KÖTEKÇİ’ nin, katıldığı birleşim, 4 HAZİRAN Pazartesi günü saat 11.00 da toplanmak üzere son buldu.

iOS ve Android uyumlu cihazlarınızdan Bartın'daki önemli gelişmelerden anında haberdar olun.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
vatandaş 9 yıl önce

amma çalışıyorsbunuz özel idareden eletrik teknisyen fazlası var diye iki eletrik teknisyenini kara yollarına gönderdiniz akp li encümen kenan dursunun çocuğunu sessiz sedasız eletrik teknikeri olarak işe aldınız hayırlı olsun siz cok dürüs bir partisiniz ya