TOKİ Köprüsü İl Genel Meclisi gündemine alındı
İL GENEL MECLİSİ KASIM AYI KARAR ÖZETLERİ

59 - 5302 sayılı İl Özel İdaresi Kanununun 10. maddesinin (a) bendi gereğince İl Özel İdaresi 2012 yılı Çalışma (Yatırım) ve Performans Programında bulunmayan ek'li 2012 Ek Çalışma (Yatırım) Programı cetvellerinde belirtilen projelerinin onaylanmasına ve 2012 Mali Yılı Ek Çalışma (Yatırım) Programına alınmasına.

60 - 5302 sayılı İl Özel İdaresi Kanununun 10. maddesinin (a) bendi gereğince İl Özel İdaresi 2012 yılı Çalışma (Yatırım) ve Performans Programında bulunmayan ek'li 2012 Ek Çalışma (Yatırım) Programı cetvelinde belirtilen Mevzi İmar Planı ve Zemin Etüdü yapımı projesinin onaylanmasına ve 2012 Mali Yılı Ek Çalışma (Yatırım) Programına alınmasına.

61 - 5302 sayılı İl Özel İdaresi Kanununun 10. maddesinin (a) bendi gereğince İl Özel İdaresi 2012 yılı Çalışma (Yatırım) ve Performans Programında bulunmayan ek'li 2012 Ek Çalışma (Yatırım) Programı cetvelinde belirtilen 10 adet altyapı projesi ile 10 kalem Ulaşım projesinin onaylanmasına ve 2012 Mali Yılı Ek Çalışma (Yatırım) Programına alınmasına.

62 - 2013 Mali yılına ait Çalışma (Yatırım) Programı ve cetvellerinin 5302 sayılı İl Özel İdaresi Kanununun “İl Genel Meclisinin Görev ve Yetkileri” ile ilgili 10'ncu maddesinin (a) bendi gereğince, görüşmeler sonucunda yapılan değişikliklerle birlikte kabulüne,

63 - 2013 Mali yılına ait Performans Planının 5302 sayılı İl Özel İdaresi Kanununun “İl Genel Meclisinin Görev ve Yetkileri” ile ilgili 10'ncu maddesinin (a) bendi gereğince, görüşmeler sonucunda yapılan değişikliklerle birlikte kabulüne,

64 - Bartın Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyetinde görev yapacak hayırsever vatandaş seçimi ile ilgili Halil ÇELEN ve Haluk Osman TURNA aday gösterildi. Halil ÇELEN ve Haluk Osman TURNA'nın Bartın Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyetinde görev yapmak üzere seçilmesine,

65 - 13.04.2005 tarih ve 25785 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren “Taşınmaz Kültür Varlıkların Korunmasına ait Katkı Payına dair yönetmelik" hükümlerine göre başvuruların değerlendirilmesi amacıyla oluşturulacak komisyona üye olarak iştirak etmek üzere İl Genel Meclisi Üyeleri arasından Asil üye olarak Ali KARTAL (Merkez), Yedek üye olarak Uğur TİMUR (Amasra) aday gösterildi. Başkan İş' arı oy'a sundu. Yapılan oylamada “Taşınmaz Varlıkların Korunmasına ait Katkı Payına dair Yönetmelik”in 12'nci maddesi gereğince başvurularının değerlendirilmesi için oluşturulacak komisyona Asil üye olarak Ali KARTAL, Yedek üye olarak Uğur TİMUR' un seçilmesine,

66 - İl Özel İdaresince 21.517.725,00 TL. olarak düzenlenen 2013 Mali Yılı Gelir-Gider bütçesinin, 5302 sayılı İl Özel İdaresi Kanununun 45. maddesi ile Mahalli İdareler Bütçe ve Muhasebe Usulü Yönetmeliğinin 29'ncu maddesine göre Plan ve Bütçe Komisyonu raporu doğrultusunda 23.150.000,00 TL. olarak;

a) Bütçe Kararnamesi madde madde,
b) Gider Bütçesinde kurumsal kodlaması yapılan birimlerin fonksiyonel kodlamasının birinci düzeyi,
c) Gelir Bütçesinin Ekonomik kodlamasının birinci düzeyi,
d) Finansmanın Ekonomik sınıflandırılması cetvelinin birinci düzeyi itibariyle okunarak yapılan oylama neticesinde 13 maddeden ibaret Bütçe Kararnamesi ve geliri giderine denk olan 2013 Mali Yılı İl Özel İdaresi Bütçesi ayrı ayrı ad okunmak suretiyle oylanarak kabul edilmesine,

İL GENEL MECLİSİ ARALIK AYI GÜNDEMİ
AÇILIŞ TARİHİ : 03.12.2012 AÇILIŞ SAATİ : 15.00
1 Yoklama.
2 Yatırım Projesi iptali. (Gelişmiş 10 ad. Köyün planlarının yapılması projesinin iptali)
3 Ek Çalışma (Yatırım) Programı. (Amasra Kalesinin röleve,restitüsyon-restorasyon ve çevre düzenleme işi.)
4 Ek Çalışma (Yatırım) Programı ile ilgili komisyon raporu. (Gökırmak havzası ıslah ve taşkın koruma amaçlı taş tahkimatı sedde inş. İşi)
5 Ek Çalışma (Yatırım) Programı ile ilgili komisyon raporu. (Toki Köprüsü İnşaatı)
6 Ek Çalışma (Yatırım) Programı ile ilgili komisyon raporu. ( 13 ad. Okul Çatısı Onarımı)
7 Ek Çalışma ve Ödenek Aktarma yapılması ile ilgili komisyon raporu. (heyelan,göçme,çatlama,yol bakım ve onarım işleri için)
8 Proje İptali ile ilgili komisyon raporu. (Serdar köyü futbol sahası çimlendirmesi-Spor tesisi bakım onr.-Gençlik merkezi binası yapımı prj. İptali)
9 Karadeniz kıyı protokolü ile ilgili komisyon raporu.
10 Kadro iptal ve ihdası ile ilgili komisyon raporu. (2 adet uzman kadrosunun iptali ile 1 er ad. programcı ve bilgisayar işletmeni ihdası.)
 Kapanış.
iOS ve Android uyumlu cihazlarınızdan Bartın'daki önemli gelişmelerden anında haberdar olun.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
VAYY 9 yıl önce

Adamlar İstanbul Boğazının altına tünel yapıyolar, çinliler1 haftada kule dikiyolar BARTIN 20 SENEDİR Bİ KÖPRÜYÜ DİKEMEZ. Nasıl bir iş bu aklım fikrim almıyor. İl genel meclisi 5-10 oturum daha yapar bu bizim hayal köprü için, üyelerin cepleri oturum başına alınan paralarla dolar. Bi köprü kadar para harcanır ama KÖPRÜ yine yapılamaz. BURASI TÜRKİYE! BURASI SULAR KENTİ BARTIN!