Rasat İş Sağlığı ve Güvenliği Mühendislik Danışmanlık

Rasat İş Sağlığı ve Güvenliği Mühendislik Danışmanlık (Görüntülenme Sayısı: 1363)
Sektör Sektör A-E » Danışmanlık Hizmetleri
İlan Tarihi 9 yıl önce
Firma No 243
Telefon 03782281033
Faks 03782281034
Web Sitesi http://www.rasat.com.tr
Adres RASAT OSGBCUMH. MK. KAVALLAR CAD. NO.9 CD BARTIN
İl/İlçe MERKEZ / Bartın
Firma Hakkında

 Size Kurumuz Hakkındaki Kısa Bilgi aktarmak isterim:

 RASAT ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığından yetki alarak Bartın, Karabük, Zonguldak, Kastamonu illerine hizmet vermek üzere  faaliyetine başlamış bulunmaktadır.

 RASAT OSGB

Gücünü Batı Karadeniz Bölgesi işletmelerine 10 yıldır Eğitim Danışmanlık, Belgelendirme alanında hizmet vererek yüzlerce işletmenin 3. birimi olan YONDEM Danışmanlık’ın bilgi birikimi ve tecrübesinden alarak İş Sağlığı ve Güvenliği alanında ihtisaslaşmak ve bölge işletmelerine bu alanda en iyisini sunmak hedefiyle kuruldu RASAT OSGB.

 Hizmet verdiğimiz işletmelerde maksimum birim zamanda “Sıfır Kaza, Sıfır Ceza” gibi çok iddialı bir hedefin altına imza atmış bulunuyoruz. Bu cesareti Çalışkan Tecrübeli seçkin kadromuzdan ve bu vizyonumuzu destekleyen müşterilerimizden alıyoruz.

 Misyonumuz:

İş sağlığı ve güvenliği hizmetlerine bakışı şekillendirmek.

Hem işveren hem de çalışanlara bu işle ilgili formaliteden öte bir bakış açısı kazandırmak.

Bu hizmetlerde somut faydalar sağlamak.

 Vizyonumuz:

İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetlerinde alanında ihtisas sahibi güçlü bir ekip ve ilkeli çalışmamızla yuer geneline yayılmış, hizmet ücreti sorgulanmayan bir marka olmak.              

 Bize bu misyon ve vizyonumuzu gerçekleştirmede yoldaşlık edecek müşterilerimize vefamızı hiç bir zaman unutmayacağız.

Onlara sunduğumuz hizmetin kalitesini ve sağladığımız somut faydayı sürekli artırabilmek için, ekimizi, işimizi, kalitemizi sürekli geliştireceğimizi taahhüt ediyoruz.

Kadromuz alanında deneyimli, Eğitim ve Danışmanlık yeteneği gelişmiş disiplinli profesyonellerden oluşmaktadır. (İSG Profesyoneli CV si talep ediniz.)

 Batı Karadenizden yurt geneline yayılan alanında çok iyi bir marka inşa etme yolunda sizleri yanımızda görmek, size de hizmet sunuyor olabilmek bizim için büyük bir güç kaynağı olacaktır.

 Bu alanda İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda her türlü sorularınızı yanıtlamaktan mutlu olacağımızı ifade etmek isterim. (0544 228 10 33)

 İş Sağlığı Güvenliği ile ilgili güncel mevzuat değişikliklerinden anında haberdar olmak geçerli tüm yönetmenliklere ulaşmak için

https://www.facebook.com/rasatosgb  sayfamızı beğenmeniz yeterlidir.

 Saygılarımla.

Ramazan TÜRKMEN

Web sitesine çerez ve izleme uyarısı ekleme