Öne Çıkanlar Bartın Bartın Üniversitesi Ankara Bolu Mustafa Karaman Çakraz Cemal Akın Rıza Yalçınkaya

Mugada Bungalov Evleri İhaleye Çıkıyor

Bartın İl Özel İdaresi, İnkum tatil villalarından sonra Arıönü Köyü Mugada sahilinde yer alan Bungalow Evleri, Çadır ve Karavanpark Tesisi kiralamak için ihaleye çıkıyor.

İlgili Foto Galeriye Git

Bartın Arıönü Köyü Mugada sahilinde 9.100 m2 alana sahip Sosyal Tesis, aylık 4.182 TL aylık muhammen bedelle  Pazarlık Usulü ile 2 yıllığına kiralama ihalesine çıkıldı.

Arıönü Köyü Mugada sahilinde yer alan Bungalow Evleri, Çadır ve Karavanpark Tesisi kiralama ihalesi 15.06.2021 tarihinde saat: 14.00'da İl Özel İdare İl Encümeni Toplantı Salonunda yapılacak.

BARTIN İL ÖZEL İDARESİNDEN DUYURU

Mahallesi / Köyü Merkez İlçesi Arıönü Köyü Mugada

Mevkii: Düz, Bungalow Evleri, Çadır ve Karavanpark Tesisi

M²:9.100 m2

Cinsi: Sosyal Tesis

TAHMİN EDİLEN BEDEL (Aylık Muhammen Bedel): 4.182,06 TL

GEÇİCİ TEMİNAT MİKTARI: 3.011,08 TL

İlimiz Merkez İlçesi Arıönü Köyü Mugada sahilinde yer alan mülkiyeti idaremize ait Bungalow Evleri, Çadır ve Karavanpark Tesisinin kiralanmasıyla ilgili yukarıdaki tabloda muhammen bedeli ve geçici teminat bedeli belirtilmiş olup, söz konusu taşınmaz 2886 sayılı D.İ.K. nun 51/a maddesine göre Pazarlık Usulü ile 2 yıllığına kiralama ihalesine çıkarılmıştır.

1- Söz konusu taşınmazın kiralama ihalesi 15.06.2021 tarihinde saat: 14.00'da İl Özel İdare İl Encümeni Toplantı Salonunda yapılacaktır.

2- İhaleye Katılabilmek İçin;

a) Taşınmazı ne amaç için kiralayacağını belirten dilekçe,

b) Kanuni ikametgâh belgesi,

c) Tebligat için Türkiye’de adres göstermek; (Tebligat adresi taahhütname dilekçesi)

d) İdarenin T.C. Ziraat Bankası: TR95 0001 0000 5230 0230 2850 05 hesabına yatırılan geçici teminat dekontu,

e) İstekli adına vekâleten iştirak ediliyor ise noter tasdikli Vekâletname,

f)Tüzel kişilerde ise, yukarıdaki şartlardan ayrı olarak, idare merkezlerinin  bulunduğu yer mahkemesinden veya siciline kayıtlı bulunduğu Ticaret ve Sanayi  Odasından veya benzeri bir makamdan ihalenin yapıldığı yıl içinde alınmış tüzel  kişiliğin sicile kayıtlı olduğuna dair belge ile tüzel kişilik adına ihaleye katılacak veya  teklifte bulunacak kişilerin tüzel kişiliği temsile yetkili olduklarının gösterir  noterlikçe tasdik edilmiş vekâletnameyi vermeleri,

g) İstekliler tarafından okunup kabul ve taahhüt edildiğine dair imzalayacakları ihale şartnamesini vermeleri gerekmektedir.

3- İstekliler ihale evraklarını hazırlayarak en geç 15.06.2021 Salı günü saat:12.00’a kadar İl Özel İdaresi İşletme ve İştirakler Müdürlüğüne vereceklerdir.

4- İdare ihaleyi yapıp yapmamakla serbesttir.

5- E-Posta veya faksla yapılacak müracaatlar ile postada meydana gelebilecek gecikmeler kabul edilmeyecektir.

6- Bu işe ait şartname İl Özel İdaresi İşletme ve İştirakler Müdürlüğünden ücretsiz olarak temin edilebilir.
 
İlan Olunur.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.